548 Shares 9537 views

„Kenzo” – woda toaletowa, stając się klasyczną

„Kenzo” – woda toaletowa, którego stworzenie miał rękę w wielu znanych perfum. Na przykład, twórczy duet Olivier Cresp i Daphne Byugey inspirowane kulturą Azji, niedawno stworzył nową arcydzieło, więzień w równie imponującej butelki. Jasny pomarańczowy, białe butelki z ekstrawaganckich kształtach i pojemniki fuksja „zaostrzone” podstawowe smaczne notatki z białej herbaty, ryżu i wiśniowych kolorach. Dla tych, którzy będą korzystać z magiczną aromat, otworzy środku heliotropu i frangipani i utworzyć punkt końcowy z drewna bukiet wanilii i Tanaka i piżma. To cud perfumy o nazwie „Kenzo Amour”.


Ci, którzy idą do krajów tropikalnych i są gotowi do subtelnego zapachu w ciepłe dni również znajdą coś w smakach „Kenzo”. Woda toaletowa „Kwiaty herbata” jest orzeźwiający i nadaje lekkości. Najlżejsze zapachy liści zielonej herbaty i kwiaty spektakularnie uzupełnione akcentami złotego mimozy i tonizuje piwonii, ambry i piżma. Z tym zapachem, jak zamarza czas, dając spokój użytkownika. można „ubrać” ten zapach i pójść na plaży wieczorem pojąć harmonię świata.

„Kenzo” – woda toaletowa, w której każdy element jest inny dostrojony, znajdując w jego miejsce. Właściwości te są różne wszystkie produkty pochodzenia japońskiego. Kobiety cierpią wielką harmonię przejścia z jednego tonu do drugiego i mówi, że atrybut smak kończy się właśnie wtedy, gdy jest to niezbędne, aby zrobić miejsce dla kolejnej fali wspaniały pachnące.

Męska woda toaletowa „Kenzo”, którego cena jest więcej niż pięć tysięcy ( „Air Intense”) da jej właściciel uczucie latania, która jest zapewniona dzięki obecności w bukiet z jasnych i świeżych nut wetiwerowych. Ponadto, efekt ten uzupełniony fiolki konstrukcja nasączone surowe formy geometryczne, niebieskich i odcieni. Ten zapach będzie mecz dla tych ludzi, którzy z natury mają silną osobowość i silny charakter.

Jakie inne niespodzianki przygotowane dla silniejszej płci nazwą „Kenzo”? Męska woda toaletowa „Człowiek w Tokio” jest interesująca dla tych, którzy chcą poczuć rytm metropolii. W tym mieście, trzeba być bardzo energiczny, więc podstawowy ton zapachu składa się z piżma i pieprzem. Należąca do japońskiej tradycji podkreślono w środku zapach, który ma nuty liści lotosu. I być może, potrzeba więcej miejsca, ucieczki od świata wieżowców i neon odzwierciedlenie w ostatniej części smaku, gdzie znajduje się zapach ozonu i yuzu.

„Kenzo” – woda toaletowa, głównie w okresie letnim. Chociaż zbiorach można znaleźć wspaniałe wzory, które ogrzeje swoich przewoźników w zimnych porach roku. Stworzenie Takada Kenzo doceniane przez miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. I wielu z nich pozostaje wierny do marki od lat i czasami na całe życie. Ponieważ, zgodnie z Marcel Rochas, dobrych duchów – tych, które pokrywają się z duszy i nastrój swojego czasu. Są to klasyczne, a zatem ponadczasowe. Aromaty z „Kenzo” może odpowiadać z duchem naszych czasów, dlaczego są one tak popularne.