526 Shares 7188 views

Te różne banery ślubne

Dobrze, że w końcu się stało – zdecydowali się pobrać. U mężczyzn i kobiet, co do zasady, tym innym nastawieniem. Mężczyźni często „służyć ich liczby”, przynosząc pierwszą ofiarę na ołtarzu szczęśliwego małżeństwa, chcąc zadowolić swoją przyszłą żonę, która jest bardzo prawdopodobne, marzył o tym od dzieciństwa i trzymał pod poduszką obraz ślub ubrać wieku pięciu lat. Kobiety również korzystać wszystkie etapy przygotowania i realizacji najważniejszych wydarzeń w jego życiu. I mają rację, bo wszystko zorganizować z godnością nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Oprócz głównych punktów, które należy wziąć pod uwagę wiele małych rzeczy, które uczynią ślub i jedyny w swoim rodzaju.


projekt wydarzenie odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu jego osobowości. I elementy wystroju wnętrz, w stanie przyjąć rolę unikalnej biżuterii może stać się banery. Ślub można zamawiać od ekspertów lub zrobić to samemu. Rozważmy kilka opcji.

Co może być transparent na ślub

Odpowiedź jest prosta: to, co chcesz. Na przykład, mogą być plakaty drukowane typograficznie. Że przedstawiana – kwestia gustu panny młodej i pana młodego. Banery są wykorzystywane jako „tło” Nowożeńcy tabeli, a jako tło do sesji zdjęciowej.

Na podstawie tych dwóch wymyślić zachowanie może podlegać obrazu. Banery do wesela Powinny one być zaprojektowane w jasnych kolorach optymistyczne. Mogą to być, na przykład, kolaż zdjęć młodej pary. można po prostu odebrać zdjęcia i doprowadzić je do agencji. Projektanci sami umieścić je na kartce formatu na drugi, a następnie w druku są drukowane baner na ślub. Cena tej usługi może wahać się od 800 (tylko w plakacie) do 25 tysięcy rubli. To wszystko zależy od ilości stosowanych w farbach drukarskich, wartości plakatu, potrzeba dodatkowej konstrukcji na jego położenie i co znajdziesz ten projekt wynająć lub kupić na własny użytek.

W uzupełnieniu do kolaże, plakaty przedstawiają inskrypcje z nazwiskami nowożeńców oraz daty ślubu, rysunków i romantycznych scen ślubnych, jeden duży obraz razem, w stosownych przypadkach, otoczenie.

Banery w postaci elementów dekoracyjnych

Piękne i oryginalne banery ślubne może być wieniec z kolorowego papieru lub tkanin flagi, wisiał dość blisko siebie i daje pokój elegancki i świeży. Ponadto, może to być inne dekoracje papierowe wykonane przez zręcznych rękach dobrego papieru. Nawet jeśli kochasz rękodzieła rękodzieła, spróbuj dokładnie wyszło, przed rozpoczęciem ich produkcji na ślub. W przeciwnym razie będzie ona wyglądać partii dekoracji dziecięcego w starszej grupie.

Również do tworzenia hasłem, można użyć balony, kwiaty murale, szablon napis, składające się z pojedynczych liter, nawleczone na sznurku lub po prostu przymocowana do ściany. Z umiejętnego wykorzystania nawet zwykły kurtyna z odpowiednimi napisami może być stosowany jako banery na ślubie. Zdjęcia tego wariantu można zobaczyć poniżej.

Wszystko w twoich rękach

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj, że resztę swojego życia, ty, twoje dzieci i wnuki będą je podziwiać na zdjęciach ślubnych. Nie można też wykluczyć, że trzysta czy pięćset lat archeolodzy wykopać te zdjęcia i swoją wolę na nich sądzić rytuały ślubne ludzi w 21 wieku. W związku z tym podejście do tego problemu w sposób odpowiedzialny iz wyobraźnią. Cóż, rada dla ciebie i miłości!