661 Shares 3185 views

Jak hodować robaki do połowu lub przynęty, które zawsze będzie dużo

Raj dla wędkarzy: zaścianka, zwabiony miejsce regularnie wślizgu, wiadro pełne robaków, akwarium gotowy i wspaniała pogoda. Co za wstyd, kiedy to się stanie, jeśli ukąszenie nie jest skończona, a wszystkie robaki w ogniu zostały już wydane! Zwłaszcza, gdy wędkarz – „multi”, używając wielu wędki spławik lub donok.
Jeżeli dana osoba naprawdę pasjonatem połowów, on zawsze będzie zastanowić się, jak hodować robaków do łowienia gdziekolwiek w domu. Ale kupa łajna (jak w letnim domku) w kącie mieszkania nie przywiązuje. Ale odpowiedni pojemnik gdzieś w piwnicy – to może być bardzo dobrze.

Worms czuć się komfortowo w kompost średnim poziomie wilgoci. W dotyku powinien być impregnowane wodą i wyciska gazy. Ważne jest, aby osiągnąć przed robakami ras dotyczących połowów, w przeciwnym razie w przypadku braku wody, a nie te, które można znaleźć w kompoście kolonii mrówek Zhuchin rodziny lub firmy preprotivnuyu stonogi.

Aby zrozumieć znaczenie następujących warunkach mają ledwo pamiętam szkole biologii kurs. Każdy skąpiec – roślina dzienny, gruz przetwórnia codziennie tak długo, jak waży się. Więc hodowli robaków do łowienia w domu jest nie do pomyślenia bez stałego utrzymania wysokiego poziomu w próchnicy kompost roślinny. Zbierać spadające liście, skoszonej trawy, zwiędłe kwiaty, rdzenie Apple i skórki z owoców i warzyw. Dodawanie trociny drzew owocowych zrobić kompost luźniejsze, a tym samym przepuszczalne dla tlenu. Ale trociny z drewna impregnowanego chemikaliami, bezwzględnie przeciwwskazane. Robak też nie podoba się skórki z pomarańczy i cytryny, produktów mięsnych, pozostałości mocno solone i pieprzem spożywczych.

Jak hodować robaków do łowienia w wystarczającej ilości? Za kilogram robaków potrzeba pół do półtora kilograma warzyw próchnicy. Jeżeli kompost jest wystarczająco wilgotna, pierwsze potomstwo będzie dostępny w ciągu dwóch miesięcy po rozliczeniu, a wkrótce w zbiorniku zamieszka kilka dość dużych społeczności robakami. Taka ilość w wielkiej rybołówstwa jest więcej niż wystarczająco. Do dalszej hodowli – też.

Hodowla robaków rybackich wymagają utworzenia siedliska do ich naśladowania – przestrzeń życiową, maksymalna odpowiadającą warunkach naturalnych. Biotop dla obornika robaków składa się z następujących warstw (od dołu do góry)

  • Kawałki cegła, małych kawałków gliny (drenaż).
  • Papier gazetowy.
  • Kompost.
  • Skrawki papieru surowego lub surowego trociny.
  • Kompost.
  • Skrawki papieru surowego lub surowego trociny.
  • Kompost.

Warstwa ta jest na ogół z powierzchni do krawędzi pojemnika kompost około 8-10 cm, co oznacza, że zdolność jest pełna. Inaczej warstw papieru i kompost powinny być zmieniane przez wymagany okres. Biotop musi być całkowicie wymieniać co trzy miesiące lub więcej.

Jeśli wiesz, jak hodować robaki dla wędkarzy, a robi to w plastikowym pojemniku, należy zapewnić, aby jej otwór w dnie i po bokach, aby pozwolić na wejście powietrza i spuścić nadmiar wody. Nie zapominajmy jednak, aby zamknąć je gazę lub luźna tkanina do wymagających robaków przeszedł przez nich w poszukiwaniu lepszego życia.