538 Shares 5423 views

Reklama Group „VKontakte”: jak pisać?

Reklama – potężne narzędzie do promocji marketingowej i zarazem najbardziej popularne. można nazwać narzędziem do zarządzania dużymi masami ludzi. Będąc explicite lub implicite, obsesyjne lub delikatnie inwazji osobistej przestrzeni, reklama współpracuje z ludzkiej podświadomości, zmuszając do myślenia w sposób, który korzystał z biurem. Zjawisko szybko rozprzestrzeniać i dziś jest ona postrzegana jako powszechne. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że produkty tak często reklamujące się w telewizji, radiu i innych mediach, są mocno zakorzenione w przestrzeni internetowej.


Sieci społecznościowe zalęgły nasze życie tak szybko, ale znacznie bardziej świeżo. Koncentruje się na relacjach między ludźmi, którzy są daleko od środków terytorialnych Soon „Twitter”, „VKontakte” i „Facebook” stały się miejscem dialogu, w zasadzie, produkcja mediów, włącznie z wiadomościami, muzyką, wideo i filmów. Reklama po prostu nie mogło zabraknąć tak szeroką warstwę szans podbić publiczność. Administracja sieci społecznej nie tylko używa ruchów marketingowych na ich korzyść, ale pozwala również na jego bywalców, w rzeczywistości takie same. Zjawisko to jest bezpośrednio związane z reklamą w grupach „VC”.

Wspólnota „VKontakte”

Wspólnota „VC”, z grubsza rzecz biorąc, jest to grupa ludzi o takich samych zainteresowaniach. Są one tworzone z różnych powodów, w tym marketingu i promocji produktu (Spółka, dzieł sztuki, etc.). Mała społeczność koncentruje się na niewielkiej liczbie osób, albo pozostać funkcjonować w tej samej formie, lub zamknięte bez promocji. Ale grupa gigantów, liczba uczestników aż o milion, za jego administratorów to nie tylko hobby, ale również pracować, a to oznacza zarobki.

Grupy „VC” jako sposób na zarabianie pieniędzy

Grupa reklamowa „VC” – tylko jeden z rodzajów pieniędzy zarobków dla społeczności. Inne, takie jak aplikacje i / lub ołowiu generacji, ukierunkowanej reklamy, oferty, również mają swoje wady i zalety.

W ostatnich latach, „VKontakte” reklama ewoluowała wraz z rozwojem i najbardziej popularnych sieci społecznych na terenie byłego Związku Radzieckiego. Podczas zabaw „VC” został nie koncentruje się na treści, ale na użytkowniku, promowanie był szczery spam w postaci linków, nie więcej. Gatunek ten występuje obecnie, ale trzeba powiedzieć, że jest to praktycznie nieskuteczne? Powstaje pytanie: „Reklama w” VKontakte „grupy jak prawidłowo umieszczony?”

Historia rozwoju reklamy w grupach „VC”

Oś czasu zatrzymuje się w 2010 roku w sprawie wprowadzenia mikroblogowania „VKontakte” i „My News”, aw 2011 – reformy społeczności, ponieważ stał się dostępny nowy rodzaj, mianowicie stron publicznych (publiczne). Linki zostały jeszcze ograniczyć reklamę w grupach „VC”. Został on przekierowany do konkretnej społeczności bezpośrednio lub pośrednio.

2012 wyznacza Twierdza początkową ( „Powiedz znajomi / abonentów”) oraz informacje zwrotne, które pozwoliły nam uzyskać większą dystrybucję reklamy, a później się możliwe wpisy konsolidacyjnych.

Dlaczego to wszystko? Większość „chipów”, wprowadzono pewną liczbę lat temu, są nadal w użyciu i oferuje trochę nie, ale efektywność.

Rok rzekomego końca świata, w zasadzie stało się bardzo ważne w sensie promocji reklamowej w sieci społecznej. Nowa szansa dla reklamy zostało rozłożone w grupach, „VKontakte” – Exchange.

Rynek reklamy: szanse i rodzaje

Wczesne Exchange umożliwia pracę z reklamy w różnych sieciach społecznych. Istnieją one dzisiaj. W 2013 roku, w tym samym roku „VC” rozpoczął również podbić ten obszar, począwszy od wprowadzenia własnej giełdzie. Oczywiście, giełda, „VKontakte” działa tylko z reklamą w sieci społecznej. Ale nie pozwala używać podczas wszelkich usług osób trzecich.

Ponadto, istnieją następujące popularne wymiana reklama:

 • VKTarget;
 • VKSerfing;
 • SMO-Pult;
 • lubił;
 • VKPrka;
 • V-Like;
 • Smo-szybko.

VKTarget

VKTarget pozwala zarabiać na portalach społecznościowych takich jak "VC", Instagram Instagram ( ""), Facebook ( "Facebook"), Twitter ( "Twitter") oraz YouTube ( "YouTube"). Wśród możliwości wymiany nie tylko giełda w grupach „VKontakte”. Zarobki również możliwość wejścia w określonej społeczności, realizując zlecenia „Podoba / powiedzieć znajomym.” Ie wykorzystanie nie tylko grupy, ale także osobistą stronę.

Aby skorzystać z pierwszej opcji, trzeba powiązać grupę kont / publiczny. W poszukiwaniu wydawcy są realizatorem 24 godzin.

VKSerfing

VKSerfing współpracuje wyłącznie z „VKontakte”, ale nie bezpośrednio, tak, że będzie musiała zmierzyć się z odsetek naliczonych od samej wymiany. To nie jest innowacją, w szczególności usługi: taka jest w ogóle, na różnicę w wysokości oprocentowania dla użytkownika. A jeśli poprzednia wymiana ma tę zaletę innych portalach społecznościowych, oficjalny wymiana odgrywa VKSerfing „VKontakte” w tym zakresie.

Zalety tej usługi:

 • że pozwala ona nie tylko społeczności, ale także artystów z ich osobistych stron;
 • że jest możliwe, aby zarobić minimalną liczbę znajomych / zwolenników; Jednakże, istnieje proporcjonalna zależność od dochodów z tego numeru.

To samo można powiedzieć o pozostałych usług: Różnica w liczbie obsługiwanych sieci społecznych, funkcji płatniczych oraz zamawiania są obecne, ale istota pozostaje ta sama.

Jeśli jest to konieczne, reklamy w grupach „VKontakte”, opinie mówią, że najlepiej jest pracować za pośrednictwem oficjalnej wymiany sieci społecznej.

Dziennik Advertising Exchange "VKontakte"

Zasada działania wymiany reklamy jest prosta: administrator społeczność określa kwotę, jaką chcesz otrzymywać na swoim stanowisku w ich pablike / grupy. Reklamodawcy za pomocą specjalnego interfejsu są w stanie komunikować się ze sobą i oferować swoje linki do promocji. Zaletą jest to, że administrator podejmuje decyzję o publikacji.

„VKontakte” administracja działa jako gwarant uczciwej transakcji pomiędzy reklamodawcą a zarządcą wspólnoty, w którym mieści się biuro promocji. Wymagana ilość zarezerwowana jest natychmiast do pierwszego banku i przeniesiono do drugiego po jednym dniu (24 godzin) po opublikowaniu nagrania, pod warunkiem, że związek nie jest usuwany.

Reklama Exchange „VKontakte” i polega na bezpośrednim umieszczenie linków do promowania. Brane jest pod uwagę, że:

 • udział w projekcie poszukiwania reklamodawców;
 • jeśli reklamodawca skontaktować się z administratorem poprzez giełdę, zabrania reklamowania się z pominięciem systemu zapasów.

ograniczenia techniczne

Ci, którzy chcą dowiedzieć się , jak zrobić reklamę w „VC” w grupie poprzez giełdę, należy również pamiętać, że:

 • wolno opublikować nie więcej niż dziesięć wiadomości dziennie;
 • Częstotliwość publikacji nie może być więcej niż jedną godzinę w jednym miejscu.

Dla administratorów, społeczność

Wszystkie grupy oraz strony publiczne, których średnia dzienna całkowity zasięg ponad dwieście tysięcy osób ma prawo do udziału w rynku reklamowym. Jeśli społeczność spełnia ten wymóg, po otwarciu „Community Management” menu widać dodatkową kartę „Ad Exchange”.

Jeżeli grupa / Public nie jest podłączony (a) usługi, na otwarciu zakładki będą dostępne funkcji „Połączyć Exchange reklamy.”

Jeżeli grupa / Public jest już podłączony (a) do tej usługi, to otwiera okno, w którym można określić żądaną wartość publikacji reklamy w słupek. Ostateczna kwota jest obliczana od cen podanych w procentach komisji dwudziestu (taka sama dla wszystkich) i VAT (18%).

Koszt publikacji społeczności reklamowej do umieszczenia na ścianie można zmienić w dowolnym momencie. Minimalna kwota – 100 $. Maksymalna nie jest ograniczona, ale powinna być w granicach rozsądku, że w pogoni za zyskiem nie ma pozostać bez żadnej oferty.

Administrator ma możliwość przypisania status swojej społeczności: do przyjęcia lub odrzucenia wniosku, czyli czy jest aktywnym obrocie.

W specjalnym pudełku można również określić komentarz do ogłoszeniodawcy: z pewnym odniesieniem do towarów / usług jest korzystne do pracy (niektórzy z nich w zależności od społeczności reklamowej).

dla reklamodawców

Dla tych, których celem – do reklamowania „VKontakte”, czyli sprzedać go, przyciągając więcej klientów na usługi / produktu, możemy zwrócić uwagę na następujące punkty.

 • reklama usługi w sieciach społecznościowych „VC” zapewnia reklamodawcom szeroki zasięg społeczności, oferując swoje usługi. Za pomocą specjalnego interfejsu, można zobaczyć liczbę abonentów Grupy / stron publicznych, koszt reklamy na swoich ścianach komentuje przedmiotu preferencji promowane linki. Mogą one być sortowane według każdego kryterium.
 • Ograniczenia techniczne umożliwiają wymianę reklamy, aby być zauważonym: gwarantowane, że zapis będzie pierwszym społeczność na ścianie co najmniej godzinę, a dzień będzie ruch w dół o nie więcej niż dziesięć punktów.
 • należy użyć zakładki „reklama”, aby utworzyć promo; istnieje u dołu każdej strony serwisu „VKontakte”.
 • Skuteczność kampanii reklamowej można śledzić za pomocą statystyk graficznych dla wszystkich wiadomości publikowanych lub dla niektórych oddzielnie.

Reklama w grupach „VKontakte”: jak usunąć?

Natomiast wzajemne PR administracje publiczne i reklamodawcy osiągnąć poprzez partnerstwo pozwala zarówno pierwszy jak i drugi, istnieje grupa użytkowników „VKontakte”, które, delikatnie mówiąc, sytuacja ta nie odpowiadają.

Istnieją dwa podstawowe sposoby, w jaki sposób może to być zwalczane.

 • Pierwszy opiera się na fakcie, że wiele pozycji reklamowe w oparciu o zasadę „Udostępnij wpis …”. Społeczność, która przeszkadza reklam, trzeba dodać do czarnej listy. Następnie przejdź do zakładki „Filtracja Aktualności” oraz we właściwościach czarnej listy, aby wyłączyć pole wyboru „Pokaż kopię w mediach.”
 • Po drugie. Korzystanie z aplikacji online lub rozszerzenia do przeglądarki, która będzie blokować niechciane reklamy lub zamknąć pozycje na podstawie filtra słowami „reklama”.