711 Shares 3521 views

Dlaczego potrzebujemy skutecznego systemu zarządzania?

Za co i którzy potrzebują systemów zarządzania? Tak, „skuteczne”?


Co to jest – panaceum na wszystkie problemy lub po prostu inny zestaw „trzaski” fraz?

To nie kakoy- chociaż praktyczne znaczenie tych slovah- „system kontroli”?

Co może naprawdę pomóc „skuteczny system zarządzania”?

-W rzeczywistości prawidłowo wybrany (jest odpowiednia dla danego środowiska) systemu zarządzania – najszybszy i najtańszy sposób, aby znacznie zwiększyć efektywność swojej firmy!

Osobiście znam tylko jeden bardziej skuteczny niż system sterowania, sposób znacząco podnieść wydajność i efektywność – jest organizacją pracy, a mianowicie, specjalizacji i standaryzacji. Jednak my (Słowianie), w swojej mentalności, jest ogólnym, to jest bardzo trudne do oddzielenia (do wąskiej specjalizacji) proces.

Dla nas, to specjalizacja wydaje się niepotrzebny i nudne, a my nie wierzymy, że to daje wzrost wydajności (szczegóły można znaleźć tutaj:

www.pozitivo.ru).

Korzyści z krajów zachodnich (głównie Europy Północnej :. Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Szwecji, etc.) w epoce przemysłowej, związana jest ze specjalizacji i standaryzacji. Umiejętności te zostały włączone do tych krajów, aby skutecznie opanować pierwszą fabrykę, a później fabryk.

-I jak stworzyć odpowiedni system zarządzania? Jak to zrobić szybko?

-Za pomocą prostych, sprawdzonych metod i narzędzi!

Dlaczego ma wskaźnik wartości?

-Również ogólna tendencja, aby przyspieszyć wszystkie procesy, gdy stopa jest przekształcany przewagi konkurencyjnej, nadchodzi druga fala kryzysu.

A jeśli w czasie pierwszej fali, gospodarki „zalewana z pieniędzmi”, który podczas drugiej fali miał prawie wszystkie zasoby są wyczerpane.

Najprawdopodobniej będzie to wspólny kryzys: finansowej i ekonomicznej (i polityczny boi). Ogólnie rzecz biorąc, jakiś czas nie będzie pieniędzy.

Wtedy jedynymi możliwymi „taktyka” będzie podobny do gaszenia pożaru!

A do tego czasu byłbyś świetnie w poręcznym systemem Right Management: lojalny personel natychmiast przyjęte i stosowane środki.