702 Shares 2234 views

Zrób ogrodzenia w kraju własnymi rękami

Ogrodzenie jest integralną strefie podmiejskiej. Może on być wykonany z różnych materiałów, które różnią się pod względem charakterystyki, ceny i wyglądu. Jeśli masz wolny czas, spróbuj zrobić ogrodzenie w kraju własnymi rękami.

Budujemy drewniane ogrodzenia

Drewniana konstrukcja jest uważana za najczęstszą i wygodne. Ze względu na fakt, że praca z drewna jest bardzo prosta, każdy może zrobić to ogrodzenie. Najważniejsze – przestrzegać zasady niezbędne, bez których dany produkt okaże się złą jakość i szybko tracą formę. Zainstalować drewniany płot na kilka sposobów. Zaprezentujemy jeden z nich. Pierwszym etapem jest zainstalowanie kolumny nośne, które mogą być zarówno drewno i metal. Aby to zrobić, wykopać niewielki wykop. To musi być zaznaczone na poziomie i przejść wzdłuż linii przyszłości ogrodzenia. W równej odległości do zainstalowania cylindrów, w których zostanie wstawiony do słupów. Wszystko to wykopie jest wypełniona zestawem konkretnych butli z roztworem. W tym przypadku, ogrodzenia w kraju będzie bezpieczne. Po tym, deski są mocowane do słupków, które będą miały średnią wielkość 5×10 cm. Po wykonaniu tej pracy, trzeba będzie zainstalować przekrój płytę i dołączyć do ogrodzenia. Pozostaje tylko pomalować płot lub przykryć lakierem lub innymi materiałami ochronnymi.

Ogrodzenia w kraju własnymi rękami wykonane z tektury falistej

Profilowana jest dziś bardzo popularne i popytu. Ogrodzenie dostaje ładne i niezawodne. Ponadto, instalacja jej To nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu. Najpierw trzeba oznaczyć teren i wykopać dziurę w odległości około 2 metrów od siebie. Można to zrobić za pomocą wiertarki. Ich głębokość powinna wynosić około jednego metra. Pit musi być odbierane przez poziom ustawiony słupów metalowych i wypełnić je roztworem betonu, piasku i kamieni. Po tym zastynut mogą być przyspawane do nich w kilku miejscach profilowane rury. Pozostaje tylko do mocowania arkuszy tektury falistej struktury. Ze względu na ich duże rozmiary i niska waga do poradzenia sobie z nim nie jest trudne. W rezultacie, ogrodzenia w kraju, własnymi rękami dokonanych przez wszystkich zasad, masz piękny i nowoczesny.

Zrobić ogrodzenie z betonu

Jeśli chcesz mieć solidnego i niezawodnego ogrodzenie, które będzie stać przez dłuższy czas, można rozważyć użycie konstrukcji betonowej. Ogrodzenia wykonane z betonu z wykorzystaniem przenośnego szalunku. Aby zacząć od fundamentu umieszczony ogrodzenia, które założyła. Szalunek jest wypełniona betonową jest sprasowany i gruz kamienie i jest dobrze zagęszczony. Po 10 dniach, struktura może być usunięta, a betonowania wody. Kiedy pojawi się ogrodzenie całkowicie suche, można nadać mu bardziej piękny wygląd. Aby to zrobić, można użyć jakichkolwiek materiałów wykończeniowych, takich jak kamień, płytki dekoracyjne lub po prostu tynk. W tym przypadku, ogrodzenia w kraju, własnymi rękami wykonanych z betonu, otrzymasz unikalny i stylowy, a można być dumni ze swojej pracy.