367 Shares 2196 views

Mogę pić wodę podczas ćwiczeń, i jak to zrobić?

Mogę pić wodę podczas ćwiczeń? To pytanie jest szczególnie zainteresowany tym, którzy niedawno zaczęła uczęszczać na siłownię. Należy zauważyć, że przy tej okazji jest sporo różnic. Niektórzy twierdzą, że zużywają płyn podczas aktywności fizycznej jest niemożliwe, podczas gdy inni są przeciwnego zdania. Kto ma rację, i wszystko jedno , czy jest możliwe, aby pić wodę podczas ćwiczeń, dowiedzieć się trochę niższa.


Aby odpowiedzieć na to pytanie, przede wszystkim należy dowiedzieć się, co dzieje się z osobą, ale raczej z jego ciała podczas wysiłku fizycznym.

Po pierwsze, tkanka mięśniowa w klasach podczas treningu siłowego produkuje ogromne ilości ciepła. Po drugie, aby uniknąć przegrzania, organizm jest zmuszony do zwiększenia jego odprowadzanie ciepła ze względu na intensywne pocenie się. Po trzecie, podczas ćwiczeń, oddech staje się znacznie głębiej i częściej. Po czwarte, naczynia krwionośne rozszerzają się w mięśniach, dzięki czemu zwiększa się objętość krwi znacząco.

Zatem woda pić podczas ćwiczeń konieczne, ponieważ płyn jest potrzebna do znacznego przyspieszenia dostawy niej glikogenu mięśniowego (z narządów wewnętrznych), a także do wycofania się z organizmu produktów rozpadu (toksyny, toksyny, itd.). Tak więc większość ludzi przed zajęcia w siłowni prawie zawsze nabyć sobie butelkę „wiosny”.

Sprawdzić, czy można pić wodę podczas ćwiczeń i należy przemyśleć, jaki rodzaj cieczy powinno być. Oczywiście, w sporcie nie zaleca się pić soki, napoje gazowane, kawa, herbata, napoje mleczne, kakao i inne słodycze. Wody podczas ćwiczeń muszą być:

  • Dezynfekowane (czyli bez patogenów). Jeżeli ciecz jest pobierana z kranu, jest pożądane, aby wstępnie wrzenia.
  • Picia (dotknij lub kupił magazyn).
  • Kwas Ponieważ dwutlenek węgla jest w stanie nadmuchania żołądka i powoduje odbijanie się.
  • temperatura pokojowa.
  • W wystarczających ilościach przygotowanych wcześniej.

Mogę pić wodę podczas ćwiczeń, i jak to zrobić? Należy zauważyć, że ćwiczenia wytrzymałościowe używać płynu zaleca się co 12-17 minut treningu. Jednocześnie picie go w dużych ilościach nie powinno być, bo to będzie wchłaniany bardzo powoli. Między ciężarów na tyle, aby kilka łyków. Ograniczenia dotyczące tego, czy do picia wody przed lub po treningu, nie ma absolutnie żadnego. Ale to nie jest także zalecane w tym przypadku jej nadużywanie. Po tym wszystkim, to będzie trudne do zaangażowania się w siłowni, czy zanim wypił około 3 litrów płynu.

Podsumowując, możemy śmiało powiedzieć, że picie wody filtrowanej podczas intensywnych ćwiczeń jest nie tylko możliwe, ale konieczne. Jednak zaleca się, aby to zrobić małymi łykami co kwadrans godzinnych sesjach. Jednocześnie należy pamiętać, aby słuchać swojego ciała i dać to, czego potrzebuje w danym momencie. Podobnie jak aktywność fizyczna skorzystają swoje ciało, a wynik nie będzie czekać zbyt długo.