723 Shares 5377 views

Interpretacja snów: co marzenie o mgłach?

Mgła – zjawisko naturalne, związane z większością ludzi o nieznanej, tajnej, tajemnicy. Człowiek widzi to nie tylko w rzeczywistości, ale także w snach nocnych. Aby zrozumieć, co mgła marzy, popularne książki z marzeń pomogą. Oczywiście, marzyciel musi pamiętać jak najwięcej szczegółów, aby pomóc mu zrozumieć, jak wygląda sen.


Czego mgłowa marzeć: Freud jest zdania

Sigmund Freud jest znanym austriackim psychologiem, do książki sen, której ludzie kręcą się od ponad wieku. Co wygląda jak mgła, jeśli wierzysz w tę opinię? Freud wierzy, że marzyciel, który widzi się w koszmarach mgły, wątpi w wiarygodność nowych znajomych. Nie można wykluczyć, że jego obawy są uzasadnione, a nowi przyjaciele zdradzą go.

Jeśli we śnie jego pan widzi, jak podziwiając przez okno do mgły, pojawił się już lub wkrótce będą problemy w sferze seksualnej. Brak pragnienia może wiązać się z różnymi przyczynami: chorobą, zmęczeniem. Jeśli postać osoby widzi się we mgle, takie marzenie oznacza znajomość przedstawiciela płci przeciwnej, która może wpłynąć na romantyczne hobby. Nie wyklucza się, że marzyciel spróbuje walczyć z pasją, która pochłonęła go, ale nie będzie w stanie temu oprzeć.

Prophecies z Vanga

Vanga to słynna prorokownica, której książka senów pomaga również osobie zrozumieć, o czym marzy mgła. Jeśli we śnie otacza konkretny budynek, pozostawiając tylko jego kontury widoczne, w prawdziwym życiu pan snu znajdzie się w skomplikowanej sytuacji. Jest prawdopodobne, że będzie musiał szukać pomocy od innych, aby wydostać się z tego.

Patrząc we własne wspomnienie we śnie, zbłądzonym we mgle, powinien być ostrzegany także marzyciel. Jest możliwe, że jeden z jego bliskich współpracowników próbuje oszukać go w prawdziwym życiu. Dlatego osoba musi dokładnie sprawdzać informacje, które mu się przydarzy.

Co Miller i Hasse mówią

Słynny środek firmy Hasse ma swoje własne wyjaśnienie co do tego, o czym marzy mgła. Jeśli w nocnych snach wzbije się z ziemi, marzyciel jest dręczony przez nieuzasadnione niepokojące przodkowie w rzeczywistości. Widząc stopniowo rozpraszającą mgłę, możesz odetchnąć z ulgą. W prawdziwym życiu właściciel tego snu z powodzeniem wyprowadzi fałszywe podejrzenia.

Co wygląda jak mgła, jeśli wierzysz w słowa Hasse'a? Ten sen, niestety, nie jest dobrym pomnikiem. W niedalekiej przyszłości dochodzi do osoby, która będzie niezwykle poważna. Upadająca mgła mówi, że marzyciel wkrótce zmuszony będzie do czynienia z kłopotami innych ludzi.

Gustav Miller jest znanym psychoterapeutą, przekonany, że ta tajemnicza wizja naturalna prawie nigdy nie pojawia się w nocnych snach na dobre. Jedynym wyjątkiem jest mgła rozproszona, zapowiadająca szybkie zniknięcie kłopotów. Niejednoznaczny sen – postacie innych widzianych z daleka. Osoba, która go zobaczyła, czekając na zysk, ale otrzyma to kosztem tragedii kogoś z jego otoczenia. Jeśli mgła zawładnęła we śnie, marzyciel powinien przygotować się na konflikty w swojej rodzinie.

Kolor mgły

Starając się zrozumieć, co marze o grubej mgle we śnie, człowiek musi pamiętać o jego kolorze. Najczęściej w snach nocnych pojawia się biała mgła, mówi o próbach mistrza snu, aby zrozumieć własne problemy. On nie powiedzie się, jeśli nie wezwie pomocy na jego wytrwałość.

Naturalnym zjawiskiem czerwonego koloru nie należy traktować jako bardzo złego omen. Raczej taki sen odzwierciedla stan psychiczny człowieka, sygnalizuje niepokój, który go pochłonął. Być może marzyciel powinien skorzystać z przyjaznego wsparcia.

Najbardziej negatywną odmianą jest czarna mgła, która pojawiła się w snach nocnych, zwłaszcza jeśli taka historia jest wielokrotnie powtarzana. Taki koszmar stanowi poważne zagrożenie, które może poczekać w najbardziej nieoczekiwanych obszarach.

Sen XXI wieku

Książka snów XXI wieku powie osobie, o której marzę nad wodą marzą. Na szczęście, sen o podobnej fabule nie obiecuje nieszczęścia, kłopotów. Co więcej, widzisz to, możesz bezpiecznie polegać na nieoczekiwanych zyskach, poprawiając sytuację finansową. W snach nocnych widać sowę, latającą w zamglonej mgle. Taki sen ostrzega przed poważnym niebezpieczeństwem, którego można uniknąć tylko przez cud.

Inną możliwą fabułą koszmaru jest zarośla, w którym nie ma praktycznie nic do zobaczenia z powodu zamglenia. Jaka jest mroka w lesie, jeśli wierzysz w książkę snów XXI wieku? Widząc takie marzenie, konieczne jest odroczenie podjęcia ważnej decyzji, aby uzyskać więcej informacji na temat problemu. To nie wszystko, musisz też trzymać się z dala od złych rzeczy.

Co ciekawe, wielu ludzi marzy o mgle, która nagle pojawiła się w mieszkaniu. Koszmar z podobną fabułą ostrzega, że należy strzec przedłużających się konfliktów z domem. Wygląd mgły nad głową w śnie wskazuje, że chmury gromadzą się nad osobą w prawdziwym życiu. Pożądane jest, aby natychmiast rozpocząć rozwiązywanie nagromadzonych problemów, w przeciwnym razie nadejdzie czas, kiedy będzie zbyt wiele.

Różne działania

Jaka jest mgła w marszu drogi? Łatwiej będzie zrozumieć ten marzyciel, jeśli potrafi sobie przypomnieć swoje działania i wrażenia. Bezsilne chodzenie, brak prób wylewania z zadymionego całunu ostrzega, że w prawdziwym życiu osoba nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje. Możliwe, że brak jest informacji o tym, jest też możliwe, że ktoś celowo wprowadza w błąd mistrza snu.

Latanie przez gęstą mgiełkę jest negatywnym pomnikiem. Marzyc może zrobić wszystko, aby wyjść z trudnej sytuacji, ale okażą się bezowocne. To tylko cierpliwe czekanie, które może poradzić sobie z trudnościami. Jeśli osoba decydująco przebija zasłonę w swoim koszmarze, w prawdziwym życiu będzie miał siłę do walki z wrogami.

Ważne jest, aby pamiętać nie tylko ich działania, ale także emocje. Jest prawdopodobne, że w swoim koszmarze senator doświadczył wielkiego strachu. To sygnalizuje, że został już lub wkrótce stanie się ofiarą zamierzonego oszustwa.

Mgła i cmentarz

Co mglista mgja o tym, czy w marzeniu jest cmentarz? Jeśli w grobach jest mglisty wieczór w koszmarze, w prawdziwym życiu marzycielka rozchodzi się z drugą połową. Na szczęście będzie mógł uniknąć długiego cierpienia, odzyskać swoją miłość.

Cmentarz, otoczony mglistą welonem, może świadczyć o stanie emocjonalnym snu. Jest bardzo prawdopodobne, że jest przygnębiony, cierpi na samotność. Komunikacja z innymi ludźmi jest receptą na rozwiązanie problemu. Podobną radę udzielają marzycielom, którzy w snach nocnych widzą, jak mgła rozpływa się pod wpływem promieni słonecznych.