841 Shares 2737 views

Najlepszym antydepresyjne z płuc i mocnych

Filmy, pyszne czekolada, alkohol – to jest jak metody Rosjanami uciekają zamiast leków przeciwdepresyjnych. Z jednej strony to dobrze, że w naszym społeczeństwie nie jest akceptowana tylko, że – chwytając za tabletki, ale z drugiej strony …

Do tej pory, mamy wiele dobrych leków przeciwdepresyjnych, a silna i płuca. Oni szybko rozładować napięcie, pozwalają myśleć w sytuacjach stresowych, bezpośrednich sił na doświadczeniu i rozwiązywania problemów, stymuluje aktywność mózgu, wyeliminować skutki stresu, poprawić ogólny nastrój tło.

Ta „pierwsza pomoc” potrzebne w sytuacjach krytycznych, o ile nie prowadzi nasze wyczerpanie nerwowe systemu, i nas, jeśli nie do samobójstwa, a następnie do zaburzeń psychicznych. Leki psychotropowe – To, oczywiście, zło, ale czasami mniejsze zło wybrać najmniejszy spadek (gdy ryzyko uzasadnia stosowanie). Ie Jedynie w przypadku ciężkiej i długotrwałej depresji.

Więc wybrać najlepsze antydepresyjne.

fluoksetyna

Do 2008, najczęściej była fluoksetyna. Kapsułki, lub w roztworze Walczył depresji, stanów lękowych, stresu i niepokoju zmniejsza skutecznie wspomaga pacjentów psychiatrycznych (endogennej depresji, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, alkoholizm, zaburzenia lękowe, fobie, autyzm, zaburzenia dystymiczne, zaburzenia afektywne, ataki paniki, narkolepsję katalepsji, zaburzenia snu, kleptomania, schizofrenia). Po wystąpieniu wyraził depresja ulgę w ciągu 3 tygodni od odbioru.

Tytuł „najlepszy antydepresyjne” Fluoksetyna zasłużył, bo był jednym z pierwszych, a zdecydowanie najbardziej badanych substancji psychotropowych. Ale on ma wiele działań niepożądanych. Można nazwać nawet pozytywne – utrata masy ciała (przydatne chory bulimia). Wśród innych objawów: bóle głowy, zmęczenie, osłabienie, bezsenność, niepokój, skurcze mięśni, zaburzenia myślenia, halucynacje, paranoja, psychoza, tendencje samobójcze manifestacji śpiączkę. A to tylko część układu nerwowego. Ryzyko także przedawkowania i połączeniu z innymi lekami bez dokładnego zapoznania się z instrukcją.

Nie należy przyjmować fluoksetynę u pacjentów z cukrzycą, w niewydolności wątroby i nerek, padaczkę, myśli samobójcze (nie pomoże), pęcherza, atonia jaskry zamkniętego kąta, przerostu gruczołu krokowego. Nie zaleca się po zawale mięśnia sercowego, z marskością wątroby. Jest przeciwwskazany u dzieci i kobiet w ciąży, które są przewidziane tylko w skrajnych przypadkach.

Prawda o antydepresanty

Fluoksetynę jako substancję czynną rozpoczęła dużej firmy farmaceutycznej do produkcji leków psychotropowych: pierwszy lek przeciwdepresyjny w nowoczesnym tego słowa znaczeniu stał się lekiem „Prozac” na podstawie fluoksetyny. Aż do dzisiaj – jest to najlepszy lek przeciwdepresyjny dla większości konsumentów, a najczęściej, ale jego działania trzeba czekać długo (po 2 tygodniach przyjmowania). Później, na początku 21 wieku, został opracowany i inne leki o różnej strukturze chemicznej.

Ale do tej pory, każdy z nich wywołuje szereg skutków ubocznych, w tym skłonności samobójczych. Efekty uboczne są wszystkie, bez wyjątku, ale w różnym stopniu nasilenia, a dopiero pierwszy odbiór czas (od 3 dni do 2 tygodni). Ponadto farmaceuci znaleźli sposób na dostosowanie efektów ubocznych leków psychotropowych z innymi lekami. Ponadto ujawnia tak zwany zespół odstawienia przez 2 tygodnie po odstawieniu leków przeciwdepresyjnych (np efekt nie obserwowano we wszystkich preparatach, to jest wzmocnione przez przewlekłe podawanie).

Zakres i dostępność

Najwięksi producenci leków przeciwdepresyjnych były firmy amerykańskie. Są one tworzone i szeroko stosowane leki Zoloft (z tej samej grupy, jak Prozac), Effexor, luvox (z grupy Prozac), Remeron. A jeśli są one szeroko stosowane w Stanach Zjednoczonych, rosyjskie psychiatrzy (tylko oni mają prawo receptę na leki przeciwdepresyjne) wolą przepisać uspokajające – z jeszcze bardziej potężny wpływ na organizm ludzki. Leki przeciwdepresyjne spadek rosyjskich klinik, ale nie dla pacjenta, psychiatra, którzy naprawdę ich potrzebują.

Najlepsze z najlepszych

Czy farmaceuci aby zmniejszyć ilość skutków ubocznych oraz zmniejszyć Głównym zagrożeniem podczas przyjmowania leków przeciwdepresyjnych – samobójstwo? Praktycznie żaden. Ale wszystkim widma, można wybrać specjalny, łatwy przeciwdepresyjne (np moklobemid, Coaxil, trymipraminę). Od naprawdę pomóc, dobrze zbadane (ale w tym samym czasie i niebezpieczne) jest zapewnienie imipramina, amino i nortryptylina. Skutki uboczne w produkcji nowych leków w stanie zmniejszyć zawroty głowy, senność, przyrost masy (Remeron), senność, utratę ciśnienia.

Wszystkie produkty są wydawane w aptece tylko na receptę. Zwłaszcza takich jak najmocniejszego przeciwdepresyjny – amitryptylina. Aby uzyskać to w Rosji, trzeba dostać się na wizytę u specjalisty poradni psychologiczno-neurologicznej.

Przesądy i niedostępność leków psychotropowych doprowadziła do tego, że ludzie powszechnie stosowanych bez recepty leki uspokajające na bazie naturalnej: tenoten, gelarium Hypericum, Fenebut, Novopassit, Valfen i innych.

zasady przeciwdepresyjny

Do tej pory ani jeden nazwany najlepszym lekiem przeciwdepresyjnym. A wszystko dlatego, że są różne. Każdy pacjent wymaga indywidualnego wybór preparatów. Tutaj bez pomocy psychiatry nie może zrobić. A nawet może trwać latami, aby znaleźć odpowiedni lek was, którzy naprawdę cię z długotrwałą i ciężką depresją.

Aby tak się stało szybciej śledzić liczbę reguł.

  1. Przeciwdepresyjny powinny być połączone z psychoterapii.
  2. Zacznij powoli, a także do zatrzymania.
  3. Jeśli w ciągu kilku miesięcy nie ma poprawy, lek powinien być wymieniony.
  4. Bądź cierpliwy, leczeniu ciężkiej depresji – to długi i trudny proces.