294 Shares 9164 views

Co trzeba wiedzieć, aby stworzyć stronę internetową

Co trzeba wiedzieć, aby stworzyć stronę internetową
Autor: Biktimirov paznokci


Do tej pory wiele przybyszów zastanawiasz się, co trzeba wiedzieć, aby stworzyć własną stronę internetową siebie i nadal tworzyć inne strony, słowem, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie, specjalista w dziedzinie technologii internetowych. Oczywiście, wszystkie na raz z nieba na głowy nie spadnie, to jest, nawiasem mówiąc, jeszcze lepiej, niech każdy człowiek ma się z nieba, czego naprawdę potrzebuje, a nie wszystko, co nie daj się złapać, valilos go z nieba na głowę. Tak, żart okazało się, że jest to konieczne. Ale to nie żarty o których mowa, i że trzeba wiedzieć, aby tworzyć strony internetowe.

W tym artykule powiem wam o tym bardziej szczegółowo. Tak, wielu ludzi potępiać mnie za to, co ujawniają tajemnicę, ponieważ wielu profesjonalnych programistów, którzy tworzą strony internetowe, będą one powiedzieć – dlaczego otworzyć wszystkie karty dla początkujących, niech idą, zbierając wszystkie otwory na swojej drodze, jak to kiedyś my. Ale dlaczego, i co w tym wielkiego, można powiedzieć? A ponieważ każdy chce być popyt w swojej dziedzinie i każdy, w tym przypadku jest pytanie na temat profesjonalnych programistów, którzy tworzą strony, które ukrywają prawdę, starając się stworzyć mgłę przed przybysz mieć ten przybysz zniknęła chęć tworzenia stron internetowych i nauczyć się wszystkich tych technologii. I powiedział, że to było się uczyć, by nie uczyć lub gorzej wkuwania bo programowania – nie jest zubreshka, to kreatywność i kreatywność nie jest nauka, to dowiedziałem.

Dawno, dawno temu ja też tak samolubna, ale moje życie zmieniło się radykalnie, nowe spojrzenie na stare rzeczy. Pierwszy i najważniejszy wniosek, który ja zrozumiana w budowach, tak – nie wszyscy ludzie, którzy tworzą strony internetowe, specjalistów w swojej dziedzinie. Tak, są programiści, ale nie profesjonalistów. Dla nie każdy programista Professional. Wiele tworzenie witryn dla przyjemności, ktoś bada Hypertext Markup Language, zaczyna się tworzenie witryn, a wierząc, że jest królem w tej dziedzinie. Dlatego trudno jest odróżnić od profesjonalnego programista programista, ale to tylko w słowach, ale w rzeczywistości wszystko jest zupełnie inna.

Sprawa życia. Byliśmy w biurze, kiedy personel zatrudniony w nowym właśnie otworzył oddział w Ufie na miejscu, przyszedł młody człowiek. Chciał zaoferować swoją kandydaturę jako główny programista, powołując się na fakt, że ukończył. Tak, miał skorupę, a wszystkie inne dokumenty były również w porządku. A kiedy zapytałem go, co on językach programy zaczęło mnie przenieść prawie cały słownika Dahl. Okazuje się, że tworzy miejsc w językach: HTML, CSS, JavaScript, PHP, Perl, on nawet nie wiedział, a jednak wiedział, ActionScript, DHTML, a nawet kilka z kilkudziesięciu języków tworzenia stron internetowych, program jest również do tworzenia stron internetowych poszedł wyliczenie. A wszystko to na profesjonalnym poziomie. Wow, szyderczo nawiązywał partnera, tutaj jest rama. Ten człowiek jest cały personel do zastąpienia, powiedziałem do siebie!

Aby nie obrażać ludzi, zadałem mu portfel, ale przyniósł go, ale gdy stawiamy flash-dysk do komputera, to była cisza. To był prosty dokument prostym językiem HTML, odnosiła się do jego miejscu, ale nie ma nadprzyrodzone arcydzieło, które możemy spodziewać od profesjonalnego w jego słowach nie było. Właściwie nie bardzo zwrócić uwagę na portfelu, ale patrzeć na niego, więc włączony do testu. Niewielu ludzi wierzy, ale ten człowiek nie wiedział, nawet podstawowe funkcje w PHP i podstawowych znaczników HTML. Niestety, a może na szczęście, ale nie muszą pracować i nie pozwolił na tworzenie stron internetowych.

Wynika stąd, co? Tak, ten młody człowiek może mieć jakiś talent, ale nie ich rozwój, są tracone. Wiedzieć wszystko i nic w tym samym czasie, to gdzie głównym błędem. Jeśli zaczniesz się uczyć jakiegoś języka programowania, konieczne jest, aby dowiedzieć się ze wszystkich stron, a jak najwięcej pisać i tworzyć strony internetowe na nim. To kiedy zdobyć przyczółek w swoim umyśle, a ty w ciągu roku nie zapomnieć i przygotować grunt dla postrzegania innym języku.

Tych, którzy czytają ten przykład życia, prawdopodobnie opracowany pewien zakres swojej oferty, ale zapewniam cię, że to daremne. Nie wstydź się swojego portfela, ponieważ po pierwsze, pracodawcy nie patrzeć na niego, ale w pewnej linii, która jest obecna w każdej pracy co najmniej tak dobrze jak to zrobiono w naszej firmie. To, nawiasem mówiąc, jest połączony z psychologii.

W każdym społeczeństwie, a społeczeństwo jest firma dodał własne zasady, bez względu na to, co robi i co jej działalności. W naszym przypadku jest to firma, na miejscu, pracując czyli głównie z języków programowania, a także mają swoje własne zasady do pisania stron internetowych. Programiści pracujący w zespole i dlatego konieczne jest, aby stosować je każdy pracownik był w stanie szybko odczytać kodu i zrozumieć jego istotę. Ale nie popełnić każdy nowy pracownik znać wszystkie zasady na raz, to biorąc pod uwagę okres próbny.

Zapewne wielu z was kiedyś, a może nawet teraz, wierzę, że można stworzyć stronę internetową z pomocą aplikacji. I nie inwestują w tego bez kosztów psychiczny, fizyczny lub materiału. Szczerze mówiąc, jestem zmęczony mówić o tym wszystkim, tworzenie stron z oprogramowaniem, które nie inaczej kpiny ze wszystkiego, co jest. Jak ludzie nie zdają sobie sprawy, że jest to wersja rodzajowy, nie możesz założyć stronę internetową jest, deweloper aplikacji tworzy go dla Ciebie. Widziałeś kod strony, który jest zapisany ten sam program? To przerażające. Kiedy programiści tworzenie profesjonalnych stron internetowych, biorą pod uwagę wszystko, to jest ich obowiązek. Nawet policzyć czas ładowania dokumentu na komputerze, w oparciu o szybkości połączenia internetowego, ale dlatego, że jest zawsze inna. A tu poślizgu jedna strona waga wynosi 300 kilobajtów, nie prowadzi żadnych cennych informacji.

Drugą wadą podczas tworzenia aplikacji strony jest rutynowym podejściem. Szablon nie jest nieprzyjemny tylko z zewnątrz, ale także niebezpieczne. Na pewno, jako twórca serwisu, jest niepokojące, aby zobaczyć drugie miejsce z takim samym wyglądzie, czyli projekt, a znajdują się strony w Internecie Nabalowa swoich poglądów. Program do tworzenia stron internetowych nie jest stworzony tylko dla jednej osoby, jest ona przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców ludzi. Ponadto, możliwość takich programów w tworzeniu miejsc cięcia o 95%.

Z kłopotów Doszliśmy do, powiedzmy, że masz połknął ten problem i pogodzony z faktem, że witryna nie jest pierwszą z wyglądu, i nie ostatni. Następnie, na drugim miejscu jest bezpieczeństwo w Internecie zasobu, który został utworzony. Fakt, że takie programy są wstawiane gotowe poważne aplikacje, które będą nadal działać na swojej stronie nie tylko wygląda, ale również przetwarzania wszelkich informacji, na przykład do wysyłania poczty ze swojej strony. Gdy chodzi o tak poważnych zastosowań, to nie tylko nie jest dotknięte przez przeglądarkę użytkownika, ale również serwer, na którym strona jest, innymi słowy, wykonuje bardziej poważny problem niż tylko wysyłanie dokumentu.

Serwer nie wysyła kody te są tak ważne, aby ktokolwiek, to znaczy, że wykonuje je i przesyła wynik do użytkownika, odpowiednio, kod źródłowy może tylko zobaczyć się z administratorem serwisu. Wyobraźmy sobie sytuację, w której haker znalazłem program, z którym utworzoną witrynę, to nie jest trudne, i znalazł to weszła w posiadanie kodu źródłowego aplikacji. Zastanów się, że witryna stała się bezbronna, a ty zagrożona nie tylko miejsce, ale również całego serwera. Dlatego tak ważne jest, aby być indywidualne pod względem budowanych.

Tylko program do tworzenia stron zapisanych w dokumencie nie jest wiele niezbędnych informacji, w tym takie informacje są głęboko ukryte linki do innych zasobów. Tak więc, deweloper programu, odwołanie się do pomocy, bez twojej zgody, kręci swój produkt w Internecie. Byłem zawsze przed takimi programami i spróbować napisać własny kod i wzory, które polecacie. Mówiąc o program do tworzenia stron internetowych, nie odnoszę się do PhotoShop lub technologii Flash, jest to inny program, nie może obyć się bez, a także o nich jest inna historia.

Więc co trzeba wiedzieć, aby stworzyć stronę internetową? Musisz wiedzieć, programowanie, początkowo może wydawać się trudne, może się wydawać, że nie można go opanować. Ale to nie znaczy, że najważniejsze jest, aby zrozumieć, że technologie programowe utworzone są ludzie tacy jak ty. Kiedy zacząłem robić to, ja też mam jakieś nieporozumienie, a mój mózg nie jest dozwolone. W szkole byłem bardziej skłonny do filologii niż w matematyce, gdzie, co do zasady, określone w przyszłość. Ale nadal znał go, wytrwałości nie powiedzie się, a ty chyba nie zawiodę cię, a ty zaczynasz tworzenie witryn.

Pierwszą rzeczą, jaką polecam wiedzieć Hypertext Markup Language, jest HTML (osiem-Honor-emalia). Jest to dość proste i obezwładnić go na tydzień, lub nawet mniej, w zależności od czasu spędzasz za monitorem. Wierzę, że nie, że język nie byłby w ogóle w Internecie, ponieważ żaden inny język nie posiada właściwości hipertekstu, bez których niemożliwe jest stworzenie strony internetowej. Możesz przeczytać materiały szkoleniowe Allenova Natalię, ma wspaniałą książkę o HTML, które czytałem na jednym oddechu, polecam go szukać w Internecie. Gdy nauczysz się tego wspaniałego języka do tworzenia stron internetowych, trzeba ćwiczyć, by tak rzec, aby umocnić swoją wiedzę. Stwórz swoją stronę nie jest wielka.

Ponieważ można już zacząć z innego języka CSS (B lub C-ss ss). Te dwa nazwiska są prawdopodobnie nie jest to język programowania, język znaczników, żeby wiedzieć, że nie będzie zbyt trudne. To, co przychodzi do CSS, to najprawdopodobniej nie będzie w stanie powiedzieć ci te książki, bo nie mają konkretny materiał szkoleniowy, to uczenie się od otwartych źródeł w Internecie. Bez CSS jest teraz nie może wykonywać żadnych zasobów internetowych, więc to jest powszechne, jednak, jak i HTML. Można łatwo znaleźć samouczek w Internecie. Te dwa języki są ściśle powiązane ze sobą, innymi słowy, że wzajemnie się uzupełniają. Gdy je opanować można otrzymać medal, bo zdobyli go i zrobiła pierwszy krok w kierunku stworzenia witryn.

Drugim krokiem w tworzeniu stron bardziej poważnych, istnieją już dwa kierunki, dwa język programowania do generowania witryn JavaScript (JavaScript) i PHP (ETP Pee-wee lub siusiu-el-pee). Są one podobne do siebie, ale w międzyczasie są one różne i trzeba wybrać jeden z nich. Jednak w celu ustalenia, jaki będzie pierwszy dla ciebie, a co drugi potrzeby krótko spojrzeć na ich możliwości. Wielu powie, że lepiej jest znajomość PHP, i tak myślę, bo jest mi bliższy niż JavaScript. Ale nadal nie jesteś mi, a więc na swój sposób, prawdopodobnie bardziej żywe niż moje.

Tak, PHP. Jest to język programowania, który nie będzie po prostu uruchomić na komputerze, tak, że będzie musiał zdobył przeglądarka nie będzie wystarczające. Dla niego potrzebny jest serwer. Co to jest serwer? To niemal ten sam komputer, na którym siedzisz teraz, ale że komputer stał się prawdziwym serwerze, konieczne jest, aby zainstalować wymagane oprogramowanie. To oprogramowanie jest darmowe i można łatwo znaleźć w Internecie. Ale chciałbym cię ostrzec, gdy byłem w miejscu, i starał się, aby jego serwer komputerowy, to ja nie wiem, wiele osób nie wie, jak go skonfigurować, nie byłem nawet znajome programiści, że mogłem pomóc. To gdzie ja straciłem trzy miesiące, tak, ja nawet próbowałem zainstalować sezonu. Raz w internecie natknąłem się na podręczniku, którego autorem był przez elektryka. Tutaj miałem dużo zabawy, ale teraz robiłem to przez kilka minut. Znaleźć tę instrukcję w Internecie, gdzie wszystkie dane o tym, co pobrać i jak zainstalować.

Jeśli chodzi o literaturę, mogę polecić bardzo dobre materiały edukacyjne, autor, który Kucharczyk, zwany przykłady PHP. To z pewnością nie jest kompletny przewodnik, ale istnieją podstawowe pojęcia dla początkujących i wszystkich. Po pierwsze, książka wydaje się nudny, autor mówi o uziemieniu programista lub wygody. Nadal jest rzeczy na temat konfigurowania serwera, ale nie zorientowali się, pomogłem w tym podręczniku podły elektryka. Nie radzę Ci podzielić książkę częściowo ją przeczytać w całości, a nie pożałujesz. Po prostu chciał ostrzec, że ta książka jest nieco przestarzały i na chwilę obecną nie jest kompletna, istnieje wiele pominięte, ale nie jest to przypadek, i że jest bardzo jasne, napisany i istnieją podstawowe pojęcia, wiedząc, że będzie w stanie pozyskania nowych informacji z Internetu.

Przyjrzyjmy się teraz JavaScript. Jest to również język programowania, ale ma dużo mniejsze możliwości niż PHP. To nie wymaga żadnego oprogramowania i jego potrzeby znajomości literatury tylko ta sama przeglądarka, z którym jesteś w znajomości HTML i CSS. Dla ciebie, chciałabym, żeby to opisać. Jest to język programowania, który służy do wizualizacji terenu, dzięki czemu można by strony bardziej interaktywne, wszystkie unoszące się na teren opuści menu, na przykład, i wiele więcej. Strona internetowa staje się żywa. W odniesieniu do literatury w Internecie jest dużo i myślę, że można łatwo znaleźć dokładnie to, czego potrzebują.

Możemy teraz sumaryczna. Podczas tworzenia witryny jest obowiązkowe są języki HTML i CSS. Aby miejscu stał się bardziej żywy, interaktywny potrzeby dodawania JavaScript. Jeśli chcesz stworzyć stronę poważna, czyli dodać opinię, chat, forum lub jest konieczna rejestracja mieć wiedzę o PHP-programista. Szczerze mówiąc, w PHP, można dodać jeszcze jedną technologię – to baza danych, takich jak MySQL (Mu-szkolnego). Mimo, że baza danych może pracować z dowolnym języku po stronie serwera, który jest niezależny system, ale coraz częściej jest stosowany w połączeniu z PHP.

Baza danych jest w stanie przechowywać milion rekordów podczas jej pisania i czytania nie ulegają zmianie. Wiele baz danych, najczęściej jest MySQL. Wykorzystuje technologię zapytań SQL, innymi słowy, SQL – jest to odrębny język. Ale zapewniam cię, jeśli znasz PHP, MySQL wtedy będą miały dość łatwo, ponieważ w PHP ma już funkcji, aby czytać, pisać, tworzyć, usuwać i tak dalej.

tworzenie stron internetowych nie kończy się tutaj, co można przeczytać powyżej to tylko podstawa, istnieje wiele języków programowania, takich jak Perl, Java, VBScript, Firebird, Linter, Oracle, MongoDB … Również oprócz nich istnieją inne technologie, na przykład, praca z grafiką (Photoshop) lub tworzenia animacji (flash) na animacji jest inny oddział jest język programowania ActionScript (Action script), z jego pomocą będzie można łatwiej tworzyć animacje. Java, JavaScript i ActionScript są bardzo podobne do siebie, ponieważ mają jednolitego standardu, czyli innymi słowy, mają ten sam rdzeń.

Chciałbym wspomnieć o tym, by poznać wszystkie powyższe nie może być na poziomie zawodowym. Musi być opracowane go w swojej dziedzinie. Jeśli masz PHP-programista trzeba wiedzieć, HTML, CSS, PHP i MySQL. Jeżeli jesteś układ, że trzeba wiedzieć, HTML, CSS i JavaScript. Cóż, jeśli jesteś dazayner internetową wtedy, oczywiście, trzeba właścicielem HTML, CSS i Photoshop. Animator musi wiedzieć, Photoshop, Flash i ActionScript.

Kiedy nasze biuro w firmie KAINS.RU przychodzi nowy pracownik, żądamy od niego specjalistyczną wiedzę w dziedzinie tworzenia stron internetowych i innych aplikacji internetowych, że nie stało się na początku tego artykułu. Wiem wszystko i nic w tym samym czasie. Dowiedz się, ponieważ Internet jest narzędziem, które może przynieść zarówno korzyści i szkód. Powodzenia!

grudzień 2011

Kiedy przedruku ten artykuł bezpośrednio hiperłącze do www.kains.ru strony – tworzenie stron w Baszkirii, jest wymagane.