155 Shares 2409 views

centrum handlowe Simferopol

Centra handlowe w Symferopolu są dość dobrze rozwinięta infrastruktura. Mogą łączyć zakupy i rozrywkę. Jest to bardzo wygodne na wycieczkę w takich ośrodkach jak rodzina. Ponieważ matka może iść na zakupy i tata z dziećmi – kręgle lub odwiedzić inne zajęcia rekreacyjne. Poniżej można zobaczyć centrum handlowego w Symferopolu. Będziemy patrzeć na cechy każdej z nich.


TC FM

Wiele centrów handlowych w Symferopolu połączyć tereny rekreacyjne, butików i hipermarketów spożywczych. To centrum handlowe nie jest wyjątkiem. Na pierwszym piętrze kompleksu zajmowane przez hipermarket spożywczy i sklepach odzieżowych. Na drugim piętrze centrum handlowego FM w Symferopolu jest lodowisko i butiki.

Ponadto, nie są wysoko wyspecjalizowane odzież sportowa. Oprócz żywności i odzieży, w tym kompleksie mamy dział obuwia, bielizna, butiki słynnych hipermarketach handlowe, które sprzedają urządzenia. Na trzecim piętrze kompleksu znajdują się place zabaw dla dzieci.

"Megan"

Co znajduje się w centrum handlowym „Megan” w Symferopolu? Kompleks ten znajduje się wiele popularnych marek. Są to dobrze znane sklepy, które sprzedają sprzęt AGD.

Ponadto na terenie kompleksu znajduje się duży sklep spożywczy. Przedstawiono również związanych z nimi produktów. W związku z tym, każdy nabywca może zaspokoić swoje potrzeby. Również w kompleksie znajdują się dwie apteki. Istnieją małe sklepy z różnymi akcesoriami. Istnieje szeroko produkty stanowiło to dla dzieci. Wszystkie marki są znane nabywców i nie potrzebują reklamy. Istnieją dwa podziały operatorów komórkowych. Ponadto, można kupić produkty, które są potrzebne do opieki nad zwierzętami. Panie docenią obecność perfumeryjnych i kosmetycznych ośrodków, w których mogą one potrzebować do zakupu produktów kosmetycznych. posiada także dział specjalizujący się w zakresie do wykonywania robótek ręcznych. Kobiety mają dobry czas tutaj i kupić akcesoria i zestawy do pracy w domu.

Jeśli idziesz przez kompleksu handlowego był opóźniony, można zjeść w następujących restauracji i kawiarni:

 • Pizzeria "Chile";
 • "Monomakh";
 • lody;
 • "Celentano" – pizzeria;
 • "Sushiya";
 • "Victory" – Varenychna;
 • "Burger Club";
 • "Newton York Street Pizza";
 • „Czekolada”.

biura kilku banków działających w tym centrum handlowym. Jest obszar rozrywki dla dzieci i kręgielnia. Działa również kino.

"Gagarin"

Centrum handlowe „Gagarin” w Symferopolu wystarczająco duże. Istnieje wiele różnych kompleksów rozrywkowych. Jest klub sportowy. Składa się z kilku pomieszczeń, które są wyposażone w przyrządy do ćwiczeń. Ostatni nadaje się zarówno do treningu siłowego i cardio. Ponadto, znajduje się basen ze zjeżdżalniami i basenem na szkolenia w aqua aerobik. kompleks, klienci mogą skorzystać z salonu piękności. I dostać zastrzyk energii lub zrelaksować się w barze wellness.
W „Gagarin” centrum handlowego jest:

 • Arena lodu;
 • powierzchni handlowej;
 • centrum rozrywki;
 • mieszkań.

Kompleks posiada podziemny parking, a także parking na terenie otwartym.

Centrum handlowe „Krym” w Symferopolu

W tym kompleksie sprzedawane:

 • sprzęt komputerowy i produkty pokrewne;
 • akcesoria do telefonów komórkowych;
 • Sprzęt do biura;
 • produkty;
 • ubrania dla dzieci, zabawki;
 • meble;
 • damskie i męskie ubrania;
 • telefonów stacjonarnych i mini-stacji.

„Miasto”

Jakie są centra handlowe w Symferopolu? Kompleks o nazwie „City”. Innym centrum handlowe, gdzie wiele towarów dla mieszkańców miasta. Przede wszystkim należy stwierdzić, o obecności w nim w sklepie spożywczym jako „Cocktail”. Duże supermarkety takie jak klientów. Ponieważ są one różne wydarzenia, a wiele produktów można nabyć po obniżonej cenie. Jest to bardzo korzystne i zachęcać mieszkańców miasta, zwłaszcza żeńską połowę. W tym centrum handlowym znajduje się duży sklep, który sprzedaje elektronikę użytkową. Znajduje się na niej również sprzedaż wszelkich posiadanych akcji pomiędzy porami roku.
Dla młodszych gości jest złożona sieć sklepów dziecięcych towarów. Oferują one szeroką gamę produktów, począwszy od higieny, a skończywszy na odzieży i obuwia.

Zakup chemia gospodarcza, kosmetyki, perfumy i może być także w specjalnym sklepie. To się nazywa „Clean House”. Sklep jest bardzo popularny wśród płci pięknej.
Nie są pozbawione uwagę miłośników aktywnego stylu życia. Mogą one znaleźć swoje pożądanych produktów w sklepach takich jak „Top Shop” i „Sport Style”.
Również obecny na platformie centrum rozrywki. Zakłada się, że w centrum handlowym spędzi czas cała rodzina. W związku z tym przepis rekreacyjnych. Tak więc, podczas gdy mama idzie na zakupy, dzieci i tata mogą cieszyć się ulubioną rozrywką. Na przykład, mogą odwiedzić rolerdrom labirynt. Mogą też pójść na automatach oraz w kinowym formacie 5D.
W weekendy prowadzi program animacyjny dla rozrywki dzieci. Animatorzy spędzić z dziećmi w różnych konkursach. Zatem, rozrywka dla dzieci staje się zabawą. A rodzice mają czas na relaksujący zakupy.
Obecnie, kompleksy handlowe obejmują dość szeroki zakres usług. Tutaj można znaleźć wszystko co chcesz.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz, co centrum handlowe w Symferopolu. W każdym z nich znajduje się wszystko, co potrzebuje klient. Mamy nadzieję, że informacje na temat informacji TC była przydatna.