348 Shares 7447 views

Gingerbread house z rękami

Od co możemy zrobić piernika? Sama nazwa mówi sama za siebie, że główną rolę odgrywają tu marchewki. To jest to, że teraz obracać.


Niezbędne składniki i etapy ciasta

musimy na ciasto: 180 gr. miód 150 g. brązowego cukru, 100 g. masło, 450g. przesianej mąki pszennej, 2 łyżeczki podłoża cynamon, 1 łyżeczka Karmadonov, 1 łyżeczka proszek imbiru, 1 jajko, 100 ° C. śmietana.

W wiadrze lub puli Umieścić cukier i miód i ogrzewać na małym ogniu. Dodać masło. Mieszać, zapewniając gładkie. W misce wlać mąkę, przyprawy, jajko, śmietanę i wlać mieszaninę miodu i masła. Wszystko to ugniatanie, przykryć folią i 30 minut w lodówce statku.

wzorzec

Konieczne jest, aby wcześniej narysować dom papieru pierniki. Plany te składają się z dwóch pól – ściana. Oni wyciąć okna. Nadal potrzebne są dwa prostokąty (długość ponad 1 cm przeszłości) – dach. Kompleks rysunku – kwadrat i trójkąt, połączone ze sobą – dwie pozostałe ściany. Te elementy muszą być wykonane z dwóch kawałków. W jednym przejściu drzwi w innym oknie, gdy pożądane. I cztery małe części na rurze. Od wykroje trzeba ustanowić swój dom, aby zweryfikować poprawność informacji.

Proces tworzenia dom

Toczą się gładką warstwę o grubości około 0,5 cm, w celu wycięcia części od wykroje. Nie zapomnij o największej części – podstawy, które mogą mieć dowolny kształt, ale wystarczająco duży, aby zmieścić tam dom. Gotowe części ciasta delikatnie przenieść blachy do pieczenia, ułożonego papieru. Piec w piecu o temperaturze 200 ° przez 15 minut. Po schłodzeniu, należy zebrać piernika i udekoruj do gustu.

Jak skleić dom

Do przyklejania domu jest konieczne, aby przygotować mieszaninę białek i 3 120 ° C. Cukier puder. Białka ubij na pianę i powoli wlać proszek kontynuując trzepaczka. W rezultacie, należy uzyskać gęstą masę. Aby utarte białek z proszku nie suszy się w procesie, przykryć je i umieścić w lodówce. Po pierwsze, trzeba połączyć ściany i podstawa (piętro domu – stoisko). Smaruje i zebrać wszystkie cztery ściany, pozostawić do wyschnięcia. może być używany przez wykałaczki trwałego wiązania jeśli jest to pożądane.

Dekorowanie domu

Ostatni etap – najbardziej przyjemny: zbieranie i dekorowanie domu. Połącz się z tej lekcji swoich dzieci. Do dekoracji użyć różnych Proszek cukierniczy, wielobarwne karmelowym kolorze marmolady. Ogrodzenia, na przykład, można zbudować wszystkie rodzaje gotowych ciasteczek i krakersów. Drzwi – z czekolady. Udekoruj piernika na górze wióry kokosowy lub cukrem pudrem – uzyskać imitację śniegu. Można bawić się z dziećmi. Docenić ten czas, to pamiętaj, ty i twoje dzieci do życia, zarówno pozytywne, jak i wypełnione wszelkiego rodzaju fantazji.

A jeśli można zrobić piernika własnymi rękami? Tak słodkie „cookies” na zdjęciach – może to być doskonały prezent na nowy rok do swoich kolegów i przyjaciół.