631 Shares 7292 views

Snowman z pomponami z rękami: klasa mistrz na tworzeniu

Wraz z nadejściem sezonu zimowego rzemiosła istotne tematy są szczególnie istotne. Wybór pomysł na robótki, powinniśmy pamiętać, najbardziej zabawne chwile związane z tym czasem. Jak zabawa toczyć głazy i rzeźbić bałwana! Można zrobić to samo wesołego człowieka zimę z niczego. Jedna odmiana jest bałwana z pomponami, własnymi rękami wykonane. Chociaż nie ma ograniczeń do rękodzieła, szczególnie pod względem pomysłów i materiałów do wykorzystania.

Co jest potrzebne do rzemiosła?

Poniższy krok po kroku spojrzeć na warsztatach tematycznych. Snowman będzie naprawdę zima i puszyste. Aby doprowadzić ideę życia wymaga takich materiałów: przędzy białą lub mleczną koloru, arkusz kartonu, czarne, czerwone, filcu, cięcia drutu, klej „moment” i silikonowe, igły, nożyczek.

Etap przygotowawczy – wytwarzania pomponów

Przed dokonaniem bałwana, należy wykonać wykrój do pomponów. W tym celu z tektury wyciąć koła o różnych średnicach nieograniczonymi. Dla każdego segmentu bałwana będą musieli użyć dwóch wykrojów. Wielkość pompom będzie taka sama jak średnica zewnętrzna pierścienia kartonowym. Tak więc, w celu dokonania rzemiosła „bałwana z pomponami” własnymi rękami, to zajmie 6 sztuk. Następnie trzeba podjąć wątek. Są one nawinięte pary składanych półfabrykatów z tej samej średnicy.

Snowman przyszedł do gęstej tektury powinny być szczelnie przymocować wątek w wielu warstwach. Gdy liczba zwojów może wydawać się wystarczające, między detale biegać i wyciąć nożyczkami. Kartony gryzie palce, prowadzone pomiędzy gwintem i wiążąc wszystkie warstwy mocno w środku. Pompony uzyskuje niejednorodna, o różnych długościach gwintu. Mogą przyciąć nożyczkami.

Innym sposobem tworzenia pomponów

Drugą opcją jest powiązanie pomponów, jest najbardziej proste, ale wymaga pewnej sprawności manualnej. Dwa palce należy nawinąć nić osiem. Im więcej warstw można zrobić, tym bardziej gęsty i puszysty pompon wolę. Przecięcie nitki związać je węzła. Następnie delikatnie wyjąć palcami, i pojechaliśmy nożyczki do pierwszej z nich, a następnie – w drugiej pętli, wyciąć przędzy. Fluff pompon, podobnie jak w poprzedniej wersji, to będzie niejednolity. W związku z tym, przy użyciu nożyczek należy delikatnie wyprostować.

Snowman z pomponami własnymi rękami: zbierać produkt

Pomponami są połączone ze sobą za pomocą cieczy w postaci pistoletów klejowych. Oczy perełek może być szyte. Ale także, aby umieścić je na klej szybciej. Co zrobić bałwana nos? Odpowiedni odcinek odczuć w postaci stożka. Powinna ona toczyć, klej lub uszyć krawędzie i dołączyć do górnego segmentu bałwana blisko oka. Jeżeli nosek uzyskuje trójwymiarowe, to może on być umieszczony wewnątrz holofayber wypełniacza. Mając do czynienia z jak zrobić bałwana, przejść do innego tematu. Teraz nasze futrzane stwory mają się ubrać.

uszyć kapelusz

Zamiast tradycyjnego wiadra, które zwykle zdobi głowa, bałwan, można nosić beret lub kapelusz zabawna. Ten element ubioru jest wykonana z kawałków tkaniny lub przyciąć nos, który nie ma nawet szyć.

Konieczne jest jedynie, aby wyciągnąć go na głowę i na górnej krawędzi zwoju czy gwintowana przez gwint i wyciągnąć go. Hat pożądane jest, aby ustalić, przyszyć do bałwana. Jednocześnie należy ozdobić koraliki, perełki lub cekiny. Bałwany można również przymocować włosy. Są łatwe do gotować brązowy wątku lub cienki drut.

robimy słuchawki

Ponadto, można nosić słuchawki zimy bałwana. Dla nich trzeba będzie drut, filcu lub czerwoną nicią i trochę kleju. Zdaniem szefa domniemanego ucha do drugiego odmierzyć długość. Na nim przeciąć przewód. Powinno owinąć filcu lub nici. I rzeczywiście, w innym przypadku należy zrobić, powodując trochę kleju.

Następnie dwa małe kółko wycięte z filcu, a następnie ich drutu haczyka za dwoma brzegami. Dla bardziej trwałego mocowania zaleca się stosowanie kropli kleju. Gięcie drutu w obwodzie głowy i zamocować po obu stronach, jak uszy kamuflażu. Teraz nie snegovichok zamrażać.

robimy czapkę

Na czele można również umieścić na zwykłej czapki, wykonane z kolorowego papieru lub tektury luźnym. Jest to bardzo łatwe do wykonania. Należy jedynie wyciąć trójkąta o zaokrąglonych narożach i walca podstawowego do stożka. Skrzyżowanie z konieczności przechodzić kleju. Z jego pomocą lepiej zamocować głowicę do figury.

Końcowy etap – zamocować uchwyt, dzięki czemu rękawiczki i szalik

Snowman z pomponami z rękami prawie gotowe, istnieją tylko dołączyć ręce. W tym celu, wykałaczka owinąć brązowy przędzy dziewiarskiej lub drutu. Wstępnie należy upuścić trochę kleju. Rękawice są wycięte z czerwonego filcu. Powinna produkować cztery kawałki (Puste) i uszyć razem dwa. Stosując klej należy je naprawić, ubrany wykałaczki podkładu. Przez organizm bałwana (pomponami na środku) ręce są zamontowane na ciekłego silikonu.

Na szyi można zawiązać chustę, będzie odgrywać rolę paskiem filcu lub monochromatycznego tkaniny. Możliwe jest również, aby połączyć się. Trzeba przędzy dziewiarskiej i hak. Po pierwsze, musisz wybrać łańcuch 4-5 pętle powietrza, a następnie zawrócić i kontynuować kolumnę bez sc. W ten sposób można dostać się związać chustę odpowiednią długość. Na brzegach jest to możliwe do dekoracji grzywkę. Opcjonalnie nasheyte kulek lub dołączyć past. Ostatnim elementem jest gotowy, wiążąc go wokół szyi.

wniosek

Opcje, z których można zrobić bałwana, rzeczywiście dużo. Warto spróbować i eksperymentować, najważniejsze – aby użyć fantazji i wyobraźni. Chcesz stworzyć produkt z pomponami? Mamy ci ze szczegółowym klasie mistrzowskiej. Snowman – tradycyjny charakter większości opowieści zimowych, więc to musi zrobić dla siebie.