687 Shares 9456 views

Jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniu?

Odnosząc się do różnych źródeł, twierdzi, że w przyrodzie istnieje mnóstwo karaluchów, numeracja, od około 2,5 do około 3600 gatunków, nie możemy być pewni, że dane te są ostateczne. Pomimo faktu, że karaluchy są jednym z najstarszych owadów, które kiedykolwiek żyły na Ziemi, jednak, na wyspie Borneo, „dał” nam nowe otwarte okaz nieznanych wcześniej gatunków karaluchów zaledwie trzy lata temu. Jest w takim już liczebności populacji wielu gatunków, obecnie powodują niesmak, rzędu owadów … Nie trzeba dodawać, dużo ładniejszy byłoby taka różnorodność gatunków jakichkolwiek ptaków i kotów, ale nie!


I mamy do ludzkości w całej swojej ewolucji do czynienia z każdej możliwej i niewyobrażalnych metod z tyazheloistrebimym i wszechobecną armii karaluchów. Więc w jaki sposób pozbyć się karaluchów w mieszkaniu? Bo to nie jest przyjemność ta okolica, również zdolny do przenoszenia bakterii chorobotwórczych, w obfitości pasożytów na nogi i czułki owadów. Suchą odchodów łącznie mogą wywołać reakcje alergiczne u ludzi. Ponadto, „brzana” szkoda, oprócz żywności i odzieży, książek, sprzętu gospodarstwa domowego, na przykład, ulubiony karaluchy schronienia są pralek automatycznych, lodówek (ogrzać je mur), komputery i inne urządzenia. Zatykanie się drobne szczegóły ich mechanizmach fizjologicznych odpadów, w wyniku układu i zamknięcie.

„Pozbycie się karaluchów w mieszkaniu raz na zawsze, i czy jest to możliwe”: w krótkim, cokolwiek użyteczne od współżycia z Prusaków nie powinien czekać i dlatego jest ważne pytanie? Dla człowieka postawił sobie określony cel, a na pewno chce osiągnąć to w zasadzie nic nie jest niemożliwe, ale w tym przypadku będzie musiał dokonać, można nawet powiedzieć, niesamowity wysiłek w połączeniu z sztuczek. Nie na darmo karaluchy przeżył wiele wymarłych mamutów i bioorganizmów tym.

Obecnie dość szeroki zakres różnych substancji chemicznych do zabijania tych owadów, jednak wiele z nich przyjść do smaku tych, przeciwko którym są oni powołani do walki. Krótko omówić najbardziej skutecznych sposobów rozwiązywania kwestii jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniu.

  • Odpowiednie sposoby – żel do niszczenia karaluchy, która jest całkowicie gotowa do użycia i realizowany w strzykawkach. . Jest wystarczające do zastosowania w obwodzie wzdłuż cokoły żelu upuść co 10 cm przewodnik Zastosowanie obiecuje, że narzędzie izvedet owady na okres od 3 do 7 dni, więc najskuteczniejszymi żele: zabójca, raptor, Dohloks, Globol i Likwidatora ,
  • Pułapka na karaluchy ma kształt skrzynki pasty do butów, mającą od wsadu tylko otwór w środku jest trujący. Z pomocą rzepy uwięziony w obszarach maksymalnej akumulacji owadów. To również zdobył Raptor wraz z dowódcą batalionu i Reid.
  • domy karaluch niezwykle atrakcyjne środki, rodzaj stylizowanej małego domu, który kryje się wewnątrz pachnący podstępnej taśmy przynęty, która zapobiega owady opuścić kabinę z powrotem. Metoda ta jest szczególnie dobrze, gdy istnieją zwierzęta, jako całkowicie nieszkodliwe i eliminuje nieprzyjemne kontemplacja liczne trupy karaluch.
  • Jeśli myślisz o tym, jak pozbyć się karaluchów w mieszkaniu, wybrać sprayu, a następnie spryskać wszystko musi karaluch (często tajnych) Ścieżki, ościeżnice drzwiowe i wszelkiego rodzaju pęknięć. Nie zapominaj, że aerozole bardzo wciągająca i musi być częściej wymieniane. Zaleca się stosowanie Reid i Baygonom.
  • Pestycyd kreda – najbardziej skromny, ale bardzo skutecznym narzędziem, jeżeli są stosowane, co najmniej raz na tydzień – powodują one linię listew przypodłogowych itp To działa jak kadzidło z szumowin.

Gdy z jakiegokolwiek powodu, nie mogą lub po prostu nie chcą używać środków chemicznych, najlepiej ludowym, które mogą być używane niezależnie od tego, czy czarne karaluchy w mieszkaniu porażenia lub czerwono – kwas borowy. Stosuje się go w różny sposób: proszek wlewa w stosownych przypadkach, gdzie stosowne (i kominy nie jest wyjątkiem), a także przygotowuje „magicznego eliksiru”, który z pewnością przyniesie owada dopiero po dwóch lub trzech tygodniach.

Ugotować ziemniaki w mundurkach, jajko, zagnieść, dodać dobrą dawkę kwasu borowego i trochę oleju roślinnego. Od Otrzymaną masę walcowane małe kulki i położył się w odległych miejscach i wszystkich w zasięgu wzroku, nie zapominając o najbardziej odległych i mezzanine pudełka.

Plus kwas borowy jest jego pełna ich nieszkodliwości dla ludzi i niszczycielskim skutkiem dla karaluchów, które są chorobą śmiertelną i zarażają ich bliskim. Dla zapobiegania nawet po całkowitym zniszczeniu owadów, kulki są pozostawione w przypadku czasu samice składają jaja do lub uruchomić poprzez „bezpańskich” karalucha od swoich sąsiadów, zaangażowały się w molestowanie owadów.