678 Shares 7919 views

Lek "Proktozan". Opinie lekarzy i konsumentów.

Preparat „Proktozan” ocen lekarzy opisano jako kombinowany lek stosuje się do leczenia szczeliny odbytu otworu i hemoroidów. Lek ten ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i działanie przeciwświądowe, zmniejsza tendencję do krwawień i przyspiesza regenerację błony śluzowej. Ponadto „Proktozan” odpowiedzi przygotowanie ekspertów powiedzieć szybki rozwój jego działania terapeutycznego. Szybkie działanie uzyskuje się przez połączenie składników leków, które zwiększają działanie farmakologiczne od siebie. Rozważmy podstawową substancję zawartą w Proktozan środki”.


Bufeksamak – niesteroidowy środek przeciwzapalny, który gdy stosuje się miejscowo, ma również aktywność przeciwbólową. Mechanizm działania tego środka jest oparte na zdolności do zakłócania metabolizmu kwasu arachidonowego przez hamowanie cyklooksygenazy enzymu. Z tego powodu zmniejsza się synteza prostaglandyn, a proces zapalny jest mniej intensywne. właściwości przeciwbólowe bufeksamak są oparte na redukcji syntezę mediatorów bólu.

Dermatol – leki komponent „Proktozan”, która ma małe działanie ściągające i dezynfekujące. Dermatol na uszkodzoną tkankę powoduje, białka krzepnięcia krwi, tworząc w ten sposób warstwę ochronną. Jest to jednak tylko na erozyjne i uszkodzoną skórę. Dermatol jest również w stanie zmniejszyć krwawienia u pacjentów ze szczeliny odbytu i hemoroidów.

Dwutlenek tytanu jest substancja mineralna, która jest charakterystyczna dla działanie ściągające i suszenie. Ten składnik „Proktozan” oznacza przyspiesza gojenie złamań i regeneracji tkanek. W tym samym dwutlenkiem tytanu zwiększa efekt terapeutyczny dermatol i bufeksamak.

chlorowodorek lidokainy – środki, które ma wyraźny lokalną aktywność znieczulający. chlorowodorek lidokainy szybko powoduje wystąpienie analgezji, łagodzi pieczenie i swędzenie w okolicy odbytu. Oznacza to blokowanie membran neuronowych kanałów sodowych i stabilizuje błony komórkowe. chlorowodorek lidokainy i tłumi powstawanie impulsów nerwowych posiadających struktury.

Interesujące jest to, aby wiedzieć, co stało się stosunkowo niedawno wykorzystane w Proktologia narkotyków „Proktozan”. Opinii o nim same są dość powszechne. Wielu konsumentów odpowiedzi na temat tego leku jako wysoce skutecznych narzędzi, które pomogą im radzić sobie ze swoją chorobą. Inne są związane z narkotykami „opinii Proktozan”, nie opisywać go wyraźnie tylko z dobrych stron. Powodem tego jest pojawienie się efektów ubocznych. Ogólnie rzecz biorąc, w większości przypadków lek „Proktozan” dobrze tolerowane przez pacjentów. Jednak każdy człowiek jest inny, więc niektóre z nich nie nadaje się. pamiętać, że w takich działań niepożądanych, takich jak pieczenie, świąd, wysypka, w rzadkich przypadkach – mały obrzęk.

Lek „Proktozan” ma postać uwalniania, w odbytnicy maści. Istnieją również „Proktozan” świece. Opinie konsumentów pokazują, że bardziej powszechne stosowanie maści. Najczęściej ten wybór opiera się po prostu na decyzję pacjenta, a nie na zlecenia lekarza. Maść „Proktozan” opinie wielu pacjentów opisać jako bardziej łatwego w obsłudze narzędzia. Może być stosowany dwa razy dziennie: rano i wieczorem po oczyszczeniu. Pożądane jest, że leczenie nie więcej niż 7 kolejnych dni. Jeśli stan pacjenta wymaga ciągłego leczenia, a następnie po tygodniu stosowania leku „Proktozan” zaleca wymianę innych podobnych, nie zawierającym środków znieczulających.