529 Shares 9265 views

„Nazwisko” (sklepy): opinii klientów. Firma "Name": staff

Spodnie 60 p, 399 p buty, zabawki dla dzieci – .. 50 s. Produkty w bardzo przystępnych cenach oferuje nam dzisiaj przedsiębiorstwo handlowe, „Nazwisko”. Kupujący dostaje wieczne pytanie: do podjęcia lub nie podjęcia? Zobaczmy, co razem magazyn „Nazwisko” i że on może nam zaoferować.


O firmie

Firma handlowa „Nazwisko” – największy detalista Rosji. Pierwsze sprzedaż w domach towarowych, „Nazwisko” został otwarty w 2000 roku w stolicy. Obecnie sieć ta, oprócz centrum dystrybucji, zakup usług zarządzania i wsparcia biznesu, ma ponad sto sklepów w Rosji i aktywnie rozwija. W Moskwie i rachunków regionu ponad 40 sklepach w Petersburgu – ponad dekadę. Głównym punktem dystrybucji na Uralu – w Jekaterynburgu, Perm, Czelabińsku, aw Federal District Volga – Kazań, Samara, Ufa. Shop „Nazwisko”, adresy i numery telefonów, które można znaleźć w podręczniku miasta, zawsze czeka na swoich klientów, aby uczynić z nich zadowolony z modnych drobiazgów i rabatów. I wierzcie mi, jest tu co wybrać!

Wszystkie produkty Magazine „Familia” posiada certyfikat jakości. Firma jest odpowiedzialna za jakość sprzedawanych produktów, zgodnie z zasadami handlu i ustawy „O ochronie praw konsumentów. Kupujący są gwarantowane na wszelkich towarów zakupionych za pośrednictwem tej sieci.

W dziedzinie odzieży handlu z kategorii cenowej „rabat” (off), spółka jest liderem. Koncentruje się ona na kupującego z krajów o niskich i średnich dochodach, więc najczęściej sprzedawane przez domy towarowe, produkty „Nazwiska”, w tym znanych światowych marek są dopuszczalne, a czasami „śmieszne” ceny. W praktyce regularnej sprzedaży, promocji i wykorzystania systemu zniżek, które daje konsumentowi możliwość znacznie zaoszczędzić i zaoszczędzić pieniądze w budżecie rodzinnym.

Bezpośrednim konkurentem spółki jest „StokTsentr”, który realizuje podobny zakres ścisłej przedziale cenowym dla „nazwisk” sieci. Sklep internetowy firmy nie jest jeszcze uruchomiony.

asortyment

dział sprzedaży oferuje nabywcom kilka tysięcy SKU. Towar sklep „Nazwisko” – szeroka gama dorywczo, biznes, sport, odzież dżinsową dla całej rodziny, a także obuwia, galanterii, artykułów gospodarstwa domowego, akcesoriów, kosmetyków i chemii gospodarczej. Tutaj można kupić dobrej jakości ubrania i zabawki dla dzieci. Sprzedawane torebki, szaliki, czapki i odzież wierzchnia: płaszcze, kurtki.

Linia produktów jest reprezentowana jako nieskręcanej globalnych, krajowych, a mało znanych marek. "Nazwisko" (sklepy w Moskwie) sprzedaje marki takie jak: Finn Flare, motor, Puma, Colin Wrangler, Savage, Patrol, Baon, dzień po dniu, Motivi, wiek duszy, Ralf dzwonka, Terranova, Quelle, «Etti Detti” „Twój” i inne. Wiele tani zakupić markowe przedmioty wysyłane są specjalnie do sklepu „nazwisko.” opinie klientów potwierdzają, że są popularne marki, jak mówią, „pękło”. Dlatego większy udział w portfelu nie jest zajęte promowanych produktów chińskich i tureckich. marki marki są zwykle umieszczone na wyznaczonych wieszaków. Obok odzieży sprzedawane obok siebie przez przechowuje dane towary gospodarstwa domowego – do naczynia do gotowania i naczynia kuchenne, tekstylia, upominki, prezenty.

Aby otrzymywać informacje o promocjach i rabaty, skontaktuj się ze sklepem „Nazwisko”. Adresy najbliższych sklepów znajdują się w wielu katalogach handlowych, które są dostępne w dużych miastach.

polityka cenowa

Dobrej klasy economy – A „Nazwisko”. Sklepy, które są mieszane recenzje w Internecie: Pozytywne od zadowolonych gości, którzy markę za grosz, a ujemne od rozczarowanych klientów nadal różnią się w pewnym korzyść. Powodem jest to, że firma w priorytetu jest niższe ceny, niż komfort nabywcy. Wiele osób od razu budzi podejrzenia, dlaczego rzeczy są tak tanie. Uszkodzonych towarów, wada? Nie. Na czym opiera cenowej „nazwisko”?

 • Zakup towaru od producenta, bez pośrednika.
 • Wysoka rotacja towarów – podstawą wszelkiej sklepu akcji. Dochody wykonane ze względu na duże obroty, cena jednostkowa nie odgrywa większej roli.
 • Stała stymulacja popytu, system sprzedaży ogółem, a ceny spadają w całości o 30%.
 • Poza sezonem, zeszłoroczne towary są sprzedawane z dużymi rabatami.
 • Zaoszczędzić na wszystko: centra handlowe z małym wynajęcia, przytulne wnętrza sklepów, które nie są miłe dla kupujących. Koszty personelu może zmniejszyć system samoobsługowych.

Biorąc pod uwagę przystępnej cenie, w porównaniu z innym sklepie Zdjęcie, uważa się, że sklep odzieżowy „Nazwisko” jest wystarczająco dobre. A towar po tak niskich cenach nie można kupić w innych punktach.

Średnie ceny w „Nazwisko” na niektórych kategoriach produktów

dzianina

100-700 str.

Suknie

400-1000 s.

spódnice

300-1000 s.

pasować

1000-2000 p.

Odzież wierzchnia

500-2000 s.

Kurtki

1900-3500 p.

obuwie

200-1500 s.

Zniżki i promocje

Koszyk „Nazwa” oferują konsumentowi „spadające ceny” podczas sezonowych sprzedaży i dar karty społecznej. Rabat Program daje lojalnych klientów możliwość korzystania rabat 7% w poniedziałki, w pozostałe dni o 5 lub 3%. Dla fanów spustowym-zakupów i sprzedaży miłą niespodzianką będzie karta upominkowa na zakup odzieży. hipermarkety, „Nazwisko” (sklepy w Moskwie) pozwalają mieszkańcy stolicy, aby dostać się na „społeczną mapę moskiewskiego” Rabat: 5% od poniedziałku do piątku, 3% w weekendy. O zasadach uzyskiwania kartę rabatową można znaleźć przez konsultantów, idąc do sklepu „nazwisko.”

Partnerzy biznesowi …

Firma wprowadziła już bazę dostawców, z których większość działa z założenia organizacji związkowej „Nazwisko”. Sklepy, z których opinii pokazuje stały napływ klientów nigdy nie są puste. Dlatego ważne jest szeroka gama produktów sprzedawanych za pośrednictwem tej sieci, regularnie uzupełniane przez centra dystrybucyjne i dostawców. „Nazwisko” oferuje szereg stałych partnerów korzystnych warunkach: w celu realizacji różnorodnych towarów, poszczególne pozycje w dowolnej ilości lub asortymentu produktów z rozdrobniony.

Poprzez sieć sklepów „nazwa” mogą być sprzedawane:

 • z mody lub produkty niepłynne, ubrań, nie są realizowane w sezonie;
 • Produkty, które są „łamane” zakres wielkości;
 • rzeczy, które nie są popytu wśród ludności;
 • Produkty wytwarzane lub importowane w ilości powyżej planu.

Konkurencyjne zalety sieci „nazwisk”

Aby zapoznać się z ofertą domów towarowych nie muszą szukać „Last Name” w sklepie internetowym firmy, raz wystarczy odwiedzić dom towarowy i zobaczyć wszystkie oczy. Tutaj można zbadać przewagi konkurencyjnej firmy w stosunku do innych sklepów dyskontowych.

Po pierwsze, „Nazwisko” sprzedaje kolekcję poza sezonem cenie poniżej rynku. Po drugie, we współpracy z wieloma producentami, bez pośredników. Jego baza klientów – ponad 40 marek. Po trzecie, niski koszt produktu poprzez redukcję kosztów: koszty personelu, wynajmu, tworzenie drogie wnętrza. Minimalizm i racjonalność – jest podstawą do rejestracji w sieci handlowej hali.

Firma handlowa „Nazwisko” jest w stanie rozwijać się i pracować w każdym środowisku gospodarczym, niezależnie od stopnia nasilenia kryzysu. Tryb oszczędności prędzej czy później staje się częścią strategii jakiegokolwiek operatora rynku. Dlatego pozycja firmy jest bardzo korzystne, niezależnie od stanu gospodarki: pozytywna lub kryzys.

Shop "Nazwisko". opinie klientów

Ani przedsiębiorstw handlowych może nie tylko mieć silną rękę, zawsze jest „słabość”, który złapać oczy zwiedzających. Sieć „Nazwisko” – sklepy, których opinie pozostawić wystarczająco aktywny jako stałych klientów, a także odwiedzić dom towarowy raz. Negatywne historie o kampanii w „nazwiskiem” więcej niż pozytywne opinie. Jakie są wady często uwagę kupujących?

 1. „Obfitość śmieci z Chin.” Jeśli nie chcesz kupić ubrania z Chin lub tureckich producentów, pochodzą bezpośrednio do stoisk, gdzie markowe ubrania wiszące. Oczywiście, zakres przechowywania zapasów mogą nie być w 100% składa się z markowych towarów. Nie wolno nam zapominać, że wśród fabryk w Chinach i Turcji mieć przyzwoity producentów.
 2. „W sklepach bałagan, ubrania leżące na podłodze, wymiary są odwrócone, nie sprzątana, etc …” Zamieszanie w pomieszczeniach handlowych – nieuniknionym wynikiem napływu klientów. Wiele osób nie bierze pod uwagę, że „Nazwisko” – Shop (St. Petersburg), samoobsługa, więc użytkownik znajdzie się i odbiera rzeczy powinny być na złączkę, a następnie umieścić wszystkie miejsca. Pod koniec każdej zmiany, a jedną godzinę przed rozpoczęciem dzień czyszczących Dziale Obsługi sprzedawców na parkiecie: powiesić ubrania w rozmiarach, produkt zostanie zwrócony do pola.
 3. „W hali nie ma sprzedawców.” Sprzedawca dzień pracy – 12 godzin, w czasie których wykonuje on plan dokonuje się ponownej weryfikacji, akceptacji nowego produktu, oczyścić górskie rozrzucone rzeczy. Przemieszczenie gigant pracuje, przy czym 1500 m 2 jest przeznaczona tylko dwóch członków (oszczędność na personel).
 4. Klasa ekonomiczna – „Nazwisko” – sklepy, które są bardzo sprzeczne opinie. Kupujący narzekali: „Sala wygląda jak tępy magazynu, nie patrzeć na to, ubrania zapach stęchlizny.” Oszczędności i minimalizm w salach pozwalają utrzymać niskie ceny, tak aby przyciągnąć odwiedzających. Stoke-sklep samoobsługowy – te słowa donoszą, że nabywca nie jest butik.

Więcej opinii klientów dotkniętych takimi kwestiami jak naruszenie ustawy o zwrocie towaru, długie kolejki, brak personelu, nielegalnych użytkowników „Szukaj”, brak metki lub obecność dwóch różnych metki, bez kurtyny w montażu pokoi i więcej.

Sieć ta nigdy nie twierdził, że jest wyłącznym lub wysoki poziom jakości. „Nazwisko” – opinie Sklep, który pozwala każdemu, aby ich wniosek. Ważne jest, aby wiedzieć, przed udaniem się do sklepu, który jest naprawdę warto kupować w sieci dyskontowych i jak zachować się tam.

Czy iść do pracy w „nazwisko”?

Duży obrót i wysoki krzyż – jest specyfika pracy w „nazwisk”. Sklep opinii pracowników, które trzeba przeczytać, musi regularnie w nowych ramek. problem z siecią jest stały niedobór pracowników i personelu obrotów. Jakie są przyczyny i jakie nie są zadowoleni z pracownikami sieci?

 • Płace w środku dzielnicy 12-tego, w realizacji planu – .. Solidna premium. Plan jest przeprowadzane przez cały rok przez 4-5 razy, a w pozostałej części roku – „spada”. Wszystko brak i brak planu jest potrącana z wynagrodzenia.
 • Plaga wszystkich sklepów i przepływu samoobsługi są ogromne niedobory i kradzież. Przewodnik „nazwisko” zapisany został wyposażony Lokale handlowe kamer, a tam są niewygodne sytuacje, kiedy strażnik dosłownie przeszukuje każdy kupujący.
 • Niedobór personelu w niektórych sieci domów towarowych prowadzi do tego, że kasjer wykonuje funkcje sprzedawców i administratorów – strażników.
 • Niska motywacja pracowników jest problemem niektórych sklepach „nazwisk”, co prowadzi do braku szacunku dla klientów.

Grupy sklepach różnią się od siebie, niektóre z nich dość silna i zwarta, działa od dnia otwarcia. Wielu, w tym realizację planu zależy od tego, czy sprzedawców z pracą działu odwiedzających.

Sekretem popularności „nazwisk” sklepie?

Ceny dobrych rzeczy nie może być niska. Wraz z otwarciem domu towarowego dla siebie „Nazwisko” wielu nabywców sobie sprawę, że ten sklep naprawdę znaleźć interesujące, a nawet markowe rzeczy za rozsądną cenę. Urlop lub szczególnie piękne sukienki są bardzo rzadkie, ale dużo ubrań w stylu klasycznym, jest coś odebrać w biurze, w pracy, duża różnorodność przedmiotów codziennego użytku w domu lub w domku. Samice rzeczy o wiele więcej niż mężczyźni, są one stale aktualizowane.

Wiele artykułów użytku domowego jak dział. Jest to bardzo wygodne, aby kupić go w małych naczyń, opakowań i akcesoriów do prezentów. Możesz też kupić naczynia do projektowania: wazony, misy, talerze.

korzystna polityka cenowa spopularyzowane więcej niż jednej marki. Narodowy uznanie otrzymał sieci „Nazwisko”. Liczba sklepów, które mówią, jak przyzwoity zniżki miłe klientów stale rośnie i ewoluuje. Zakład „nazwisk” bez przesady nazwać dyskontów, gdzie cała rodzina może się ubrać. Kto nie będzie jak marny cenę produktów wysokiej jakości? Jest to bardzo korzystne, gdy można kupić wszystkie niezbędne rzeczy dla domu i rodziny w jednym miejscu.

Bielizna, pościel zestawy od 100 str., Spodnie, koszule z 150 str., 500 str butów. – wszystko to i wiele więcej narzędzi magazynu „Nazwisko” (Kazan). Sugerują, że departament może wybrać wysokiej jakości materiał, zwłaszcza po przybyciu nowych produktów. „Nazwisko” – Shop (St. Petersburg), która jest stale system zniżek i ofert rozwija. Na przykład, 20% zniżki na zakup dwóch elementów markowych w tej samej cenie. posiadaczy kart zniżki są dostępne codziennie od 5 do 7%.

W „nazwa” często można znaleźć rzeczy z drogich tkanin naturalnych. Jednak niska cena powoduje, że kupujący natychmiast pomyślał, że produkt jest wadliwy. Tutaj należy pamiętać, że realizator opiera swoją politykę handlową niż koszt każdej rzeczy, ale od szybkości obrotów.

Gdzie można znaleźć adresy wszystkich sklepie?

Dowiedz się, jak zorganizować kartę rabatową dla stałych klientów, niektóre sezonowe promocje i rabaty teraz działać, można menedżerów, proszę skontaktować się ze sklepem „Nazwisko”. Adresy wszystkich sklepie można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. W sklepach znajdują się więc, że każdy klient ma swobodny dostęp do nich i można łatwo dojechać środkami transportu publicznego.