132 Shares 8418 views

Wolność w szczegółach – pomyśl nad projektowaniu kuchni w 11 m.kw.

Kuchnia 11 m – marzenie każdego właściciela małych mieszkań. Obszar ten będzie okazją do realizowania ciekawych rozwiązań projektowych i nie cierpią z wyborem szafek kuchennych. Jeśli masz z kuchni jest również dostęp do balkonu – masz szczęście, ponieważ przestrzeń balkon może być podłączony do głównego obszaru. W tym przypadku, będziesz musiał stworzyć bardziej przejrzysty wygląd. Powierzchnia balkonów będą służyć jako kontynuacja powierzchni roboczej, lub oddzielnego miejsca do rekreacji. Otrzymasz zamiast 11 mkw wszystko 14-15.

Nawiasem mówiąc, jeśli połączyć przestrzeń, projektanci nie polecam umieścić drzwiami półkolisty łuk. To wnętrze jest już z mody i stylowe zdjęcia widzimy jasną, prostą linię portal – teraz w trend, ostre rogi i łatwością.

Trzy cechy wyboru koloru

Gdy zdecydujesz tak, jaki styl projektowania będą dominować w kuchni włączy do wyboru kolorów. Jeśli spojrzeć na zdjęcie w kuchni 11 metrów kwadratowych, można zobaczyć różnorodność kolorów i kombinacji. Tak, ta przestrzeń pozwala na zastosowanie jasnych kolorach i ciemnych barwach. Ale są pewne cechy doborze kolorów, które sprawi, że światło i przestrzeń szerokości.

  • Jeśli okaże się, że trudno jest radzić sobie z tym, co powinno być miejsca na projekt, wybierz jasne kolory i dekoracji mebli. Czy będziesz korzystać z plastiku lub drewna, zatrzymać się na białym, jasnozielonym i beżu. Chcesz urozmaicić kuchnię? Połączyć dwa kolory – jasne i ciemne, ale jeden ton. Ciemny powinna być mniejsza.
  • Aby dodać 11 mkw światło i sprawiają, że przestrzeń wizualnie szeroki, starają się realizować projekt w stylu hi-tech. Zdjęcia wnętrz powie, że jest zdominowany przez elementy metalowe i chłodnych odcieniach. Będą one odzwierciedlać promienie słońca i wypełnić pokój z lekkich dań.
  • Użyj mozaiki do dekoracji ścian w obszarze roboczym. Ten projekt będzie wyglądać nieszablonowo. Jeśli wybierzesz wielobarwną mozaikę, jego kolor może się pokrywać z tapicerki krzeseł i podłóg. Spójrzcie na zdjęcie, które wykorzystuje mozaikę dwóch lub trzech kolorach – Kuchnia wnętrza przekształconych.

Kolejny trend mody w projektowaniu kuchnia 11 mkw – jest użycie szkła z drukowania zdjęć na powierzchni ściany nad blatem. Kosztem integralności rejestracji szkła sprawia, że obszar roboczy wizualnie węższe i mniejsze.

Oszczędność miejsca, nowoczesnymi szczegółami

Aby stworzyć kompletny projekt, a nie dodatkowy pokój będzie spamu urządzenia, naczynia i drobne przedmioty, za pomocą wygodnych pudełkach, stojaki i struktury. meble wielofunkcyjne będzie dać 11 mkw więcej wolnego miejsca, gdzie można łatwo umieścić stół jadalny oraz część wypoczynkową.

  • Wolę szuflady zamiast półek wiszących. Najlepszy ze wszystkich, jeśli będzie to produkt w 100% z rozszerzenia – więc masz stały dostęp nawet niższe kondygnacje. Kolejny niuans – jest obecność ograniczniki, które pomogą zorganizować przestrzeń. Jeśli widzieliście na zdjęciu idealny porządek w szafkach kuchennych, wiesz – ograniczniki skutecznie wykonywać swoją funkcję.
  • Zainstalować lub wybrać wiszące półki z windy. Taka konstrukcja pozwala uzyskać nawet do bardzo górnej półki i podnieść mechanizmy pozwolą zamienić dolną i górną kondygnację. Ta nowoczesna konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce w szafie.
  • Użyj kuchnię do maksimum i zainstalować dodatkowe półki otwarte wiszące, które są załączone do postoju.
  • Zainstalować Cargo – chowanym projekt, który pomieści wiele małych obiektów – od łyżki do filiżanek. Takie szuflady mogą być instalowane w przestrzeni między półkami. Na zdjęciu widać, że ładunek jest umieszczony pomiędzy lodówką i szafką.

Nie zapomnij o prostych, ale komfortowych relingami dachowymi i organizatorów, którzy „zbierają” naczynia do gotowania w jednym miejscu na ścianie i wolnego miejsca na blacie.