541 Shares 7753 views

Jak wyzwolić śmiech Jacka za pomocą improwizowanych narzędzi

Do tej pory jest wiele społeczności poświęconych straszliwym opowiadaniom, gdzie każdy może sam sobie powiedzieć. Szczególnie ukochani czytelnicy postaci takich narracji "przychodzą do życia" lekkimi rękami swoich fanów, otrzymują szczegółową biografię, stabilne cechy charakteru i wyglądu. W niektórych przypadkach istnieją nawet sposoby "zapraszania" ich do rzeczywistego świata (na przykład poniżej zostanie powiedziane, jak zadzwonić do Laughing Jack).

Jest to jeden z bohaterów kripapastu, którego biografia jest nieco zdezorientowana ze względu na obfite sprzeczne fakty i różne historie. W nich tylko jego miłość do gier i przynależność do działalności cyrkowej zbiegają się (oprócz historii, w której pojawia się jako animowana zabawka).

Zanim zadzwonisz do Laughinga Jacka, warto dowiedzieć się, kim naprawdę jest.

Kim jest Jack?

W różnych opowieściach postać ta pojawia się w wielu rolach: od pracownika cyrku z upośledzeniem umysłowym do magicznej zabawki. Okazuje się, że jest bezwzględnym mordercą, zranionym życiem i okolicznościami, ale to nie zmienia okrutnego finału każdej narracji o nim.

Niestety, niektórzy z tych, którzy interesują się, jak nazywać Laughing Jack, myślą o jego pochodzeniu. Nie jest jednak łatwo znaleźć kripipastu w Runet, który służył jako główne źródło wyglądu tego bohatera, ale w angielskojęzycznym segmencie Sieci nie będzie to trudne: historia Laughing-Jack-out-of-the-Box znajduje się w dużych społecznościach poświęconych temu tematowi.

Opowiada o samotnym chłopcu z dysfunkcyjnej rodziny o imieniu Isaac Grossman. Dziecko cierpi z powodu braku komunikacji z rówieśnikami i podejrzenia rodziców, ponieważ jedynym pragnieniem wigilii jest mieć co najmniej jednego dobrego przyjaciela. I jego entreaty jest słyszana: cudownie, dostaje się w ręce magiczne "zabawki", czyli Jack. Początkowo jest pozytywnym bohaterem, ale zdrada Judy czyni go potworem, polujemy na sadystyczną rozrywkę z przypadkowymi ofiarami.

Z tego powodu wielu użytkowników, zastanawiając się, jak wywołać Laughing Jack, wierzy, że przyjeżdżają do słynnego na całym świecie "Rippera" – imienia tego kripapastyki.

Ale to jest zasadniczo złe. Jack to klown z pudełka, o bardzo żywej i ciekawskiej postaci, nie świadome jego działań jako okrutne lub niedopuszczalne. Odkąd Isaac uczył go tego zachowania, animowanej zabawki, wszystko, co się dzieje, postrzega się jako zabawna gra, która sprawia, że Jack jest jeszcze bardziej niebezpieczny.

Co trzeba zadzwonić do Jacka?

Zanim zadzwoń do Laughing Jacka w domu, musisz przygotować takie rzeczy, jak:

  1. Kilka cukierków bez opakowania.
  2. Arkusze papieru.
  3. Pisanie akcesoriów.
  4. Nożyczki.

Jednocześnie, aby nawiązać połączenie, musisz wiedzieć, jak wygląda bohater, ponieważ w przyszłości będzie musiał być przedstawiony na papierze.

Jak zadzwonić do Laughing Jack w domu?

Na wstępnie przygotowanym papierze musisz narysować sześć znaków internetowych horrorów, z których ostatnim powinien być Jack. Nie trzeba przedstawiać każdego bohatera szczegółowo, tylko pokazać cechy charakterystyczne.

Następnie, na drugim arkuszu, musisz narysować pięcioramienną gwiazdę i po wyciąć rysowane figurki, ułożyć je tak, aby Jack znajdował się w środku improwizowanego pentagramu, a reszta na jego zewnętrznych narożach.

Następnie cukierki umieszcza się na zdjęciu w centrum i powtarza następny nie mniej niż 3 razy: "Jack, przyjdź do mnie i weź cukierki".

Następnie wszystkie przedmioty powinny być ukryte w zacisznym kącie, bez naruszania określonej kompozycji i poczekaj.

Co powinno się wydarzyć?

Po dniu następnym po zakończeniu rozmowy możesz sprawdzić wyniki, a raczej uczciwość słodyczy. Jeśli znikną, uważa się, że Jack zgadza się być przyjaciółmi z tym, kto go niepokoi, ale jeśli cukierki są kruszone lub zgniecione – Klaun zły.

W takim przypadku trzeba przeprosić, a mianowicie powiedzieć o wcześniej opisanej konstrukcji: "Śmiech Jack, przyjdź i odpuść nam przebaczenie". Pożądane jest spalanie lub grzebanie wszystkich przedmiotów.

Często jednak zdarza się, że nic się nie dzieje z słodyczy, dlatego przed zadzwonieniem do Laughing Jack (dzień lub noc – to nie ma znaczenia), powinieneś dostroić się do frywolności tego, co się dzieje i wziąć wszystko za grę.