699 Shares 3965 views

Centara Kata Resort Phuket (Phuket), lub idealny na rodzinne wakacje

hotele „Centar” sieć – jeden z najbardziej uznanych światowych łańcuchach. Jest znana z jakości usług, koncepcji rodziny i najważniejszą rzeczą w naszej sytuacji gospodarczej – przystępności.


Centara Phuket

W tej chwili, na ulubionej wyspie wśród turystów w Tajlandii, istnieje sześć hoteli łańcucha, trzy – na piaszczystej plaży Karon, jednej – elita Maikan jeden – przy wściekłym Patong i jeden – na pięknej Kate, to chodzi o niego i będzie omawiany.

Kata Beach jest jednym z trzech najbardziej popularnych ośrodków w Phuket. Turystów poszukujących spokoju, wspaniały charakter i jednocześnie dobrze rozwiniętą infrastrukturę, zostawić go tutaj. Centara Kata Resort Phuket (Phuket) – jakość czterogwiazdkowym hotelem, który w pełni uzasadnia jego koszt.

Cały kompleks został zbudowany w 2002 roku i całkowicie odnowiony w 2012 roku (które odbyło się pełnego remontu całego Funduszu licencja), co wskazuje na jego świeżość i gotowość do przyjęcia małych i dużych wypoczynek.

Rodzaje złożonego funduszu „Centar Kata Resort”

W hotelu znajduje się niewielka liczba pokoi – łącznie 158 (dlatego nie może być w jak największym stopniu na relaks – nikt nie patrzy turyści zatłoczone, zawsze wolne leżaki wokół basenu i stoły w restauracji). I pomimo tego faktu ,, Centara Kata Resort Phuket (Phuket) oferuje sporo różnego typu, które absolutnie każdy rodziny na pobyt komfortowo:

  • Deluxe. Dość przestronne (30 metrów kwadratowych), pokój z widokiem na ogród lub basen do wyboru (z rezerwacji podróży można umieścić notatkę pragnienia konkretnego panorama z okien, a kierownictwo hotelu ma obowiązek wziąć pod uwagę widok turystów w ruchu). Istnieje duże łóżko podwójne i pojedyncze. Zapewnia on także bezpłatny elektroniczny sejf, klimatyzację, herbaty i zestawy do kawy. Za dodatkową opłatą można skorzystać z telefonu, Internetu lub minibar. W łazience, należy mieć akcesoria do kąpieli, żel pod prysznic i szampon, suszarka do włosów. Warto zauważyć, że nie wszystkie pokoje w Kata, Centara Resort Phuket 4 * (Phuket ) jest balkon (pragnienie, aby dostać pokój z nim, lub, wręcz przeciwnie, nie lepiej jest powiedzieć wcześniej przy rezerwacji).
  • Pokój rodzinny z jednego pokoju jest idealnym miejscem dla rodzin do czterech osób. Ta kategoria pokój różni się od poprzedniego tylko obecnością dodatkowego podwójne łóżko w pokoju.
  • Apartament z jedną sypialnią. Turyści mogą pozostać darmowe (60 metrów kwadratowych) Pokój z sypialni i salonu z drzwiami mezhkomnatoy. Apartamenty mogą zadowolić obecność podróżujący z mini-kuchnia, która będzie bardzo wygodne podczas podróży z małymi dziećmi lub jeśli chcesz zaoszczędzić trochę na posiłki w lokalnej kawiarni.
  • Apartament z dwoma sypialniami. 90 metrów kwadratowych będą dostarczane z dużej rodziny lub całej firmy turystów. Oddzielny pokój dzienny, kuchnia z wszystkimi niezbędnymi naczyniami, dwie łazienki z prysznicem są idealnym miejscem dla specjalnej kategorii podróżnych.

Wszystkie typy pokoi dodatkowe łóżko to łóżko składane nowoczesny.

Kompleks infrastruktura Centara Kata Resort Phuket 4 *

Tajlandia (Phuket) odgrywa głównie gościć aktywnych turystów, więc większość na wyspie hoteli nie mają na ich terytorium ogromną ilość rozrywki, jak w Turcji lub Egipcie. Jednak Centara Kata Resort Phuket (Phuket) nie będą się nudzić nikomu.

Elementy wolnego infrastruktury są trzy duże odkryte baseny, gry sportowe (siatkówka, tenis stołowy), mini klub dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz plac zabaw z huśtawkami i innym pasku poziomym.

Za dodatkową opłatą można odpocząć w swoim własnym kompleksem spa, poćwiczyć w nowoczesnej siłowni, przejdź ogrzać się w saunie lub leżą w jacuzzi.

obsługa hotelu

Kierownictwo hotelu Centara Kata Resort Phuket (Phuket) dba o wygodę swoich gości:

  • Cały kompleks oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  • Restauracja jest dostępna dla dzieci krzesełko do karmienia.
  • Za niewielką opłatą (około 350 bahtów za godzinę) można zatrudnić wykwalifikowaną opiekunkę, która będzie opiekować się swoimi dziećmi.
  • Również dla klientów korporacyjnych dysponuje salą konferencyjną mieszczącą do 30 osób z najnowszym wyposażeniem.