211 Shares 2314 views

Oryginalne szkice do wesela

Rozważmy zebrane kontyngent


Przed rozpoczęciem wymyślanie wszelkiego rodzaju szkiców do ślubu, konieczne jest, aby pamiętać i brać pod uwagę wiek i warunkowe zaproszonych gości na swojej gali. Zgadzam się, że konkurencja student będzie nie dość odpowiednie na wakacje szanowanych biznesmenów. Pomyśl także zaproszonych gości, którzy nie są bardzo chętni do udziału w konkursach, ale chętnie oglądać postępowanie. Powinno być również zabawa. Konieczne jest, aby brać pod uwagę nie tylko konkursy dla nowożeńców nowo wykonane, ale również wymyślić zabawne skecze na ślub przyjaciół.

Znaleźć męża

Dla młodej, można zorganizować konkurs o nazwie „Zgadnij żonę.” W tym celu zaprosiliśmy pięciu męskich gości, którzy usazhayutsya na krzesłach ustawionych w jednym rzędzie. Wiek uczestników mogą się różnić. Po tej ofercie narzeczona zawiązanymi określić małżonka do każdej części ciała. To może być nos, ucho, ręka lub kolanowego.

„Chodź, przebicie” i „mięśnie twarzy”

Sceny te są bardzo popularne na ślub. Do pierwszego konkursu można zaprosić trzech mężczyzn i tyle kobiet. Muszą one wiązać balon nożnego. Według zespołu Toastmasters pod muzyki zapalającego trzeba rozerwać przeciwnika piłkę tak, że piłka pozostała nienaruszona. Zwycięzcą jest ten, którego balon będzie ostatnim.

A dla drugiego konkursu będą musiały pięć puste pudełka zapałek. Zaproszeni uczestnicy zaoferować, aby umieścić je na nosie. Po tym, zespół musiał je usunąć bez ramion, wykorzystując mięśnie twarzy. Zwycięzcą zostanie ten, kto poradzi sobie w pierwszej kolejności.

przekaźnik alkohol

W tym skeczu zaangażowany maksymalną liczbę osób, i to wielki uplifting do wszystkich obecnych gości. Aby to zrobić, zyskując kilka zespołów z taką samą liczbą graczy. W niewielkiej odległości znajdują się dwa krzesła, które jest szkło i butelki z jakimś alkoholem. To może być wina lub wódki. Team-uczestnik musi podbiegają do krzesła, wlać do szklanki z napojem, a potem wrócić do zespołu, przekazać pochodnię do następnego uczestnika, który musi wypić zawartość szklanki i tak dalej. Konkurs kończy się, gdy butelka jest pusta. Pamiętaj, że aby wziąć udział w konkursie trzeba bardziej odporne nietrzeźwych uczestników.

fantazyjny taniec

Konkurs dla młodych par. Wychodzą na parkiecie i zacząć tańczyć na rozbudowę gazety. Potem złożone na pół. Znaczenie konkursu jest tańczyć tak długo, jak to możliwe. Który zstąpił z gazety, jest on automatycznie wyeliminowane.

Christian sceny ślubu mogą być odtwarzane dla wierzących nowożeńców. Na przykład, można umieścić trochę kostium dramatu. Skrypt dla scen w ślubie może służyć jako mały znanej opowieści biblijnej. Najważniejsze, aby zrealizować swoje pomysły, właściwą podział ról i dobór kostiumów, które byłyby łatwe do mocowania na przemian z gości nie miała zbyt wiele czasu.

pocałunek

Tamada wybrać jedną dziewczynę i stawia go na krześle. Również uczestnicy konkursu to tylko niektóre z młodych ludzi, którzy po kolei całuje uczestnika w każdej części ciała, wcześniej nazywając ją. Każdy, kto nie może być nazywany darmowa część ciała, jest przegrany i śpiewa piosenkę.

księżniczka

Konkurencja ta polega na dziewczyny, które są w pobliżu tylnej części krzesła. W tym czasie prowadzący do krzeseł stawia kilka orzechów włoskich. Dziewczyna siedzi na krześle i spróbuj poczuć ilości orzechów, które są pod nimi. Znaczenie konkursu jest prawidłowo zidentyfikować liczbę nakrętek, które są na krześle.

Jest tylko kilka opcji dla scen ślubnych i żartów. W rzeczywistości, z wielką różnorodnością, a niektóre z nich mogą mieć wymyślić samemu. Najważniejsze, że uroczystość była zabawa, ekstrawagancki i niezapomniany pobyt.