865 Shares 9143 views

Kiedy jest najlepszy do poczęcia dziecka i jak się przygotować?

Family Planning – dobry wybór dla pary, która chce mieć dzieci. Pomyśl o wszystkich ważnych punktów, aby przygotować się fizycznie i psychologicznie bardzo ważne. W połączeniu z dobrym zdrowiu nie trzeba szukać sposobów na poczęcie dziecka, wszystko powinno się zdarzyć dość szybko i naturalnie, ale jakiś preparat jest wart co wszystkie takie same. Jaki rodzaj i kiedy je rozpocząć?


Przygotowanie do trzech miesięcy przed przewidywanym terminem

Najlepszym momentem poczęcia jest uważany jesień, sezon owoców i warzyw po wakacjach. Ale siedzieć spokojnie i czekać na wrzesień nie jest konieczne. Aby zacząć rozumieć, w jaki sposób wyobrazić sobie zdrowe dziecko, trzeba przejść. Aby zaplanować ciążę przebiegała bez niespodzianek i wyzwań, w pierwszej kolejności ma zostać zbadany przez lekarzy. Ważne jest nie tylko, aby odwiedzić ginekologa, który określi, jak ciało jest gotowe do rodzenia dzieci, ale także u dentysty, jak zrobić znieczulenie i rentgenowskie w czasie ciąży jest niemożliwe, a ból zębów może być dość. Nie przeszkadzają, a wizyta u audiologa, aby wykluczyć przewlekłe zakażenie. W obecności jakiejkolwiek choroby powinny skonsultować się z lekarzem lub wyspecjalizowanego technika. Tatusiowie będą przydatne do odwiedzenia urologa i zrobić test. Jeśli odpowiedź na pytanie: „Kiedy do poczęcia dziecka” uzyskuje się, konieczne jest, aby porzucić złe nawyki. Kobiety muszą ograniczyć spożycie kofeiny i soli. Mężczyzn na raz jest zapomnieć o saunie lub na plaży, w pobliżu bielizny. Dieta z rodziców musi być zdrowe i zróżnicowane, warto wziąć kompleksy witaminowe, są bardziej kolorowe warzywa, ryby morskie, czerwone mięso, z wyłączeniem wędzonych, pikantne i smażone. Zwłaszcza, solone i wędzone szkód Papam – z takich produktów spada aktywność plemniki.

Przygotowanie do miesiąca przed poczęciem

Jeśli we wrześniu, kiedy to najlepiej do poczęcia dziecka jest blisko, czy jesteś pewien swojego zdrowia i dobrego odżywiania tak, że postanowił nie stosować się do kalendarza, można przystąpić do końcowego etapu przygotowań. Przerywać stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych lub wyjąć spiralę, nie należy przyjmować antybiotyki – to ważne zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Ograniczyć spożycie alkoholu do minimalnej dawki, pić tylko wysokiej jakości napoje. Aby zapewnić szybki rezultat można określić dokładną datę owulacji. Zrób to całkiem proste. Cykl miesiączkowy trwa około 28 dni. W środku i mają pięć lub sześć dni, kiedy do poczęcia dziecka. Najbardziej pomyślny dzień jest dzień owulacji, to można obliczyć przy pomocy ginekologa, stale obserwując lub pomiaru podstawowego korpusu temperatury.

Co jeśli poczęcia nie doszło?

Aby ustalić dokładną datę, kiedy to najlepiej wyobrazić dziecko, nie jest wystarczające. Natura ma swoje własne poglądy na ten temat. Dlatego zdenerwowany, czy wszystko nie działa od pierwszej chwili, na pewno nie warto. Kontynuować do utrzymania zdrowego stylu życia i jeść dobrze, cieszyć się na co dzień i nie sądzę, że coś może być nie tak. Zbyt nerwowa atmosfera i proces transformacji nawożenia w celu strategicznego nie przyniesie przyjemność któregokolwiek z potencjalnych rodziców. Odpocząć i cieszyć się chwilą. Tylko w tym przypadku dziecko nie zawaha się urodzić.