823 Shares 4789 views

Grupa „Gorky Park” – legenda Radziecki

Grupa „Gorky Park” powstała dzięki Stas Namin Center w 1987 roku. Było to swego rodzaju próba „wirowania” grupa rosyjska z wykorzystaniem metod zachodnich, tak bardzo, że rozległ się za granicą, a tym samym uwielbiony i zaniósł wieść o cudownym „serpomolotovskoy” kraju. Najlepsi muzycy zostali wybrani, aby spełnić ten ambitny cel. Byli Nikolay Noskov Alexei Belov (wokal i gitara) – były wokalista „Moskwa”. Ponadto, grupa może pochwalić się takimi podmiotami jak Ian YANENKO i Aleksandra Minkov (aka – Aleksandr marszałka) – gitara i bas, byłych członków grupy „Kolory”. Przeniosłem się tutaj i były wokalista „Aria” Aleksandra Lwowa i zaczęła bić rytmy są teraz w grupie „Gorky Park”. Grupa, jak widać, jest dość dobry.


Po raz pierwszy grupa okazała świata na festiwalu o nazwie „Muzycy dla pokoju”, która została zorganizowana przez Centrum STASA Namina. Trzymał ten zadebiutował w maju 1988 roku. Grupa „Gorky Park” towarzyszyła słynnych „Scorpions” w swoich koncertów w Leningradzie. W 1989 roku, w sierpniu, zajęło kolejne głośne działanie grupy na stadionie Łużniki, na Międzynarodowym Festiwalu w Moskwie Pokoju, który był także udziałem wielu gwiazd. I zorganizował festiwal … co myśleliśmy … Stas Namin Center.

Na jesieni 1989 roku wydali swój pierwszy album, który ukazał się zespół rockowy „Gorky Park”. Piosenki z tego albumu słuchałem w wielu krajach, a teledysk jednej z piosenek z tego albumu ( „Bang! Bang!”) Znalazła się w pierwszej 15 MTV. W sumie sprzedano ponad milion rekordów.

Nie mniej wzbudził entuzjazm i druga płyta, która ukazała się grupa „Gorky Park” ( „Moskwa nazywa”). Został wydany w 1992 roku i został przedstawiony przez różne firmy na całym świecie. Wraz z grupą „Gorky Park” zapisów nagranych przez wielu znanych artystów amerykańskich. Na przykład, pierwsza płyta została nagrana z udziałem Dzhona Bon Jovi i jego zespół muzyków. Tworząc drugi album wziął udział Duzil Zappa, Richard Marx, jak również saksofonista, zawarte w koncercie grupy „Pink Floyd” – Skate Paige.

Jednakże, wraz z wydaniem drugiego albumu, zespół stracił jednego ze swoich członków – Nikolay Noskov. Został on zastąpiony przez Nikołaj Kuzmin, który grał kiedyś w grupie „Moskwa” z Alekseem Belovym.

Powrót grupy do ojczyzny odbyła się w 1994 roku, aw 1995 trasa długoterminowy w Rosji została zorganizowana. mieszkańców stolicy do znakomitego grupy zareagował spokojnie, ale nie było miejsca w prowincji zatłoczone przez liczbę chcąc zobaczyć słynnych rodaków.

1996 był rokiem wydaniu trzeciego albumu, zatytułowanego „Stare”. Słyszałem, że muzyka zespołu stała się o wiele trudniejsze do nagrywania. W nagraniu trzeciego albumu „Gorky Park” uczestniczył Symphony Orchestra. Ponadto, w procesie nagrywania uczestniczyli Alan Holdsvort (słynny amerykański gitarzysta) i Ron Powell (jeden z najlepszych perkusistów na świecie).

W koncercie, zespół często wykonywane przez ubieranie się w fazie strojach ludowych (pseudo-spodnie, bluzki), trzymając gitarę w kształcie bałałajce i macha amerykańskie i sowieckie flagi.

Alexander Minkov opuścił grupę w 1998 roku i rozpoczął karierę solową, wybierając pseudonimu Alexander Marshalla. W tym samym roku uważany jest za rok o rozpadzie grupy de facto. Po upadku nadal kontynuował wykonywanie Alexei Belov i Yang YANENKO, wykonując utwory z repertuaru stary i obecnie przyjmuje nową nazwę – „Park Belova”