450 Shares 7464 views

Bezpłatne lodowisko w Moskwie z wypożyczalni łyżew

Wraz z nadejściem zimy skate-fanów z niecierpliwością oczekują na otwarcie lodowiska. W stolicy Rosji bardzo duża liczba takich miejscach. Koszt tej przyjemności jest inna. Ale kiedy otworzyć bezpłatne lodowiska w Moskwie? Należy zauważyć, że instytucje te mają już. Spójrzmy na tych miejscach.


Ślizgawka w Stawy patriarchy

Niektóre darmowe lodowisko w Moskwie? Jeden, który znajduje się na Stawy patriarchy. Lokalizacja – w centrum Moskwy. Można jeździć zarówno dzieci jak i dorosłych. Baw móc wszystko. W środku lodowiska jest piękne drzewa. Dla dzieci będzie ciekawe slajdy lodu, a na święta i weekendy dostępne są animacje. jazda na noc lodowisko ozdobione światłami. Na terenie znajduje się kawiarnia oraz szatnia. Jest to jeden z cichych i przytulnych miejsc. Jest kilka osób. W odniesieniu do infrastruktury, jest dość dobrze rozwinięte. Jest to nie tylko kawiarnia, szatnia, toalety, wypożyczalnia łyżwa, przechowalnia bagażu, opłaty parkingowe dziennie. Tylko darmowe wejście na lodowisko. Na łyżwy będzie musiał zapłacić osobno.

„Olbrzym” w Sokolniki

Opisując bezpłatne lodowiska w Moskwie, zwracać uwagę na to. Bardzo miłe miejsce na zimowy wypoczynek. Nadaje się dla całej rodziny nim. Bezpłatny wstęp na lodowisko i park. Jest doskonały kawiarnia, wynajem łyżwa, szatnia oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Lodowisko na Placu Czerwonym

Jakie są darmowe lodowiska w Moskwie? Na przykład ten, który znajduje się na placu Czerwonym. Ale to nie jest całkowicie za darmo, ale w niektóre dni nie muszą płacić wejście. Będzie on realizowany do końca lutego 2016 r. Sam lodowisko jest duża, free-riding może pomieścić do 450 gości. W dni powszednie wstęp jest wolny. Oraz w weekendy i święta – w zależności od dostępności. Dla dzieci w wieku do siedmiu lat są bezpłatne, ale wejście jest dozwolone w obecności dorosłego, który kupił bilet dla siebie. Działa również system zniżek dla dzieci i emerytów. Są tanie bilety rodzinne dla fanów, aby jeździć z całą rodziną. Oferowane usługi: edukacji trenerów, nowoczesne szatnie, wynajem i ostrzenia łyżew, pomoc medyczną. Przynajmniej na lodowisko jest czyszczony raz w tygodniu. W tej chwili jest przerwa techniczna.

Ślizgawka w Enei

Opisując płatnych lodowiska w Moskwie, należy zwrócić uwagę na to. Będzie ona trwać do połowy marca 2016 Łatwo dostać się do transportu publicznego. Różni się ona w trzech obszarach: dzieci, ludzie ekstremalnych i miłośników komfortową jazdę. Ceny za wynajem wjazdu i łyżwy są zależne od czasu i dnia tygodnia. Jednak istnieje pewien czas, że można przejść bezpłatne seniorów, dzieci z rodzin wielodzietnych w wieku szesnastu lat, osoby niepełnosprawne, sieroty.

Odwiedzającym oferowane wynajem i ostrzenia łyżew, przechowalnię bagażu, zamykane szafki. Ponadto istnieje wiele restauracji i kilka restauracji, toalety, dwa medpunkt, możliwość wynajęcia lodowiska hokejowego (istnieje również dzieci). Ponadto, park biegnie do sportów ekstremalnych i rozrywkę na żywo w czasie wakacji.

„Łuk Triumfalny”

Co można odwiedzić lodowiska ze sztucznym lodem darmo w Moskwie? Na przykład, na stronie „Łuk Triumfalny”. Ale czy nie można zrobić wszystko, ale tylko pewien krąg osób. Są, oczywiście, to emeryci, dzieci z mniej uprzywilejowanych i dużych rodzin, sierot, dzieci z sierocińca i innych świadczeniobiorców. Do jazdy należy złożyć dokument potwierdzający prawo do świadczeń. Na miejscu kawiarnia, wynajem deskorolka, szatni, garderoba. Jest też szkoła hokej i łyżwiarstwo lekcje. W krótkich przerw technicznych występują w ciągu dnia.

Rink "Olympic" na Prospekt Mira

Jeśli jesteś zainteresowany w wolnych sztucznych lodowisk w Moskwie, następnie zwracać uwagę na to. Został odkryty w grudnia 2015 r. Jego centrum jest ozdobione choinki. Położony zaledwie kilka kroków od Prospekt Mira. Oferowane usługi: wstęp wolny, skate wynajem (w tym kobiet). Dostępny również mała kawiarnia, szafa, garderoba oraz toaleta. Jednocześnie na lodowisko jest również szkoła łyżwiarstwo figurowe. płatne szkolenie. Jest to bardzo popularne darmowe lodowisko lód w Moskwie z wypożyczalni łyżew.

„Srebrny Ice”

Jednym z najbardziej popularnych lodowisk w Moskwie. Znajduje się w pobliżu wejścia do parku „Izmailovo”. Lodowisko na co dzień. Do szkoły codziennie 50% zniżki. Infrastruktura jest dobrze rozwinięta. Istnieje kilka kawiarnie, parking, wynajem i ostrzenia łyżew, szatnia. Można jeździć za darmo wszystkie kategorie beneficjentów. Ale tylko w określonych godzinach: od 13:00 do 16:00 we wtorki.

Wiele z nich jest zainteresowany krytego lodowiska. Zwykle działa przez cały rok. Dla jednych są one bardziej wygodne i ciepłe.

Rink kompleks "Snezh.Kom"

Przeanalizowaliśmy te bezpłatne lodowiska w Moskwie. Teraz chciałabym opisać kilka innych miejsc. lodowisko znajduje się w północno-zachodniej części Moskwy, lecz w ciągu jednego kilometr Mkad. Można się tam dostać metrem lub taksówką. Ślizgawka czynna jest codziennie. Są zniżki i ulgi dla dzieci i beneficjentów. Ponadto, system rabatów do 20% w święta i przy zakupie biletów z wyprzedzeniem. Lodowisko oferuje takie usługi: disco, zajęcia hokej, możliwość indywidualnej jazdy na nartach z instruktorem, a bez niej grupę dzieci, szatnie, wynajem i ostrzenia łyżew.

Lodowe noce na stadionie, „Skrzydła Sowietów”

Co jeszcze zapłacili lodowiska w Moskwie? Lodowe noce. Jest to jeden z niewielu krytego lodowiska nocy. Czasami organizuje różne konkursy. W tym okresie, lodowisko jest zamknięta. Jest on otwarty codziennie od 22:00 do 05:00. Dla uczniów, studentów, beneficjentami są rabaty od 25%. Można jeździć na wolnych dzieci poniżej 7 lat. W tym przypadku nie musi być jedna osoba dorosła. On będzie w tym przypadku trzeba zapłacić pełny koszt biletu. Odwiedzającym oferowane konno muzyki, grać całą noc, kawiarnię, wypożyczalnię łyżwy, parking.

Zapłać lodowiska w Moskwie:

  1. Lodowisko w Parku Gorkiego. Jest on otwarty. W 2015 roku, znany z odkrycia oblodzonej alejek, długość który osiągnął 200 metrów. Jest to popularne ze względu na obecność lodu labirynty dla dzieci. Rozmiary pozwalają podzielić lodowisko na strefy: disco, dzieci, dorosłych. Infrastruktura jest dość osobliwa: restauracji śródziemnomorskiej, kuchni gruzińskiej, kawiarnia, cukiernia, herbata, cheburechnaya Sandwich Shop. Oferowane usługi: wynajem i ostrzenia łyżew, szkoła snowboardowa i łyżwach, wszystkie warunki do komfortowego pobytu. Wstęp wolny dla beneficjentów. Poniedziałki nieczynne.
  2. Lodowisko w ogrodzie „Hermitage”. Świetna okazja, aby przejechać w ogrodzie między ławkami. Istnieje dodatkowy lodowisko ze sztuczną hokeja na lodzie. Istnieją również szatnie, wynajem i ostrzenia łyżew, spiżarnia, garderoba. Wstęp jest wolny tylko dla dzieci do siedmiu lat.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są płatne i bezpłatne lodowiska kryte w Moskwie. Informacja o działalności każdej instytucji mogą ulec zmianie ze względu na różne okoliczności. Dlatego zaleca się, aby stale monitorować za niezawodność i znaczenie, w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji.