716 Shares 3570 views

RFB iPhone 5S: co to znaczy? Czy warto kupić?

Mimo szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii i codziennych nowych modeli telefonów, większość konsumentów nadal daje pierwszeństwo produktom Apple'a. Najbardziej udane, według użytkowników, stał się flagowym iPhone 5S. Pomimo faktu, że zastąpił on bardziej nowoczesne urządzenia, model ten nadal jest liderem na rynku. Jednak z taką popularnością w sklepach są coraz częściej smartfony iPhone 5S RFB. Co masz na myśli, że to przywiązanie? Czy zakup takiego telefonu? Wszystkie te kwestie zostaną omówione w artykule.


Co to znaczy przywrócone iPhone 5S

Niedawno na półkach sklepów zaczęły pojawiać się pierwsze telefony niezrozumiałych znaków wzroku. Jest to całkiem proste do wyjaśnienia, co to znaczy RFB iPhone 5S. Pierwsze trzy litery oznacza odnowiony, co w tłumaczeniu na język angielski oznacza „przywrócona”.

RFB Skrót umieszczone na tych urządzeniach, które przeszły proces odzyskiwania w fabryce. Oznacza to, że użytkownik nabył iPhone, pożyczyć na chwilę, i został przekazany do autoryzowanego serwisu w związku z różnym uszkodzenia. W tym przypadku wadliwych / używane modele są wysyłane z powrotem do Apple, gdzie rzemieślnicy znaleźć usterkę i wymienić uszkodzone części na nowe. W tym przypadku urządzenie musi być oznaczony jako RFB iPhone 5S. Co to znaczy dla takiego oznakowania rosyjskich sklepów detalicznych? Zgadza się. Oznacza to, że większość nieuczciwych sprzedawców przeznaczonego na sprzedaż odnowione telefony jak nowy, w tej samej cenie. Chociaż zasad Apple / używane modele nie mogą być sprzedawane w tej samej cenie.

Co jest konsekwencją zmniejszenia zakupu telefonu

Największe ryzyko w zakupie używanego / y iPhone – jest to szansa na model, który jest zaangażowany w naprawę ekspertów firmy Apple, a „master” od najbliższego wejścia. W efekcie, płacąc dość przyzwoitą kwotę, można uzyskać jednostkę, która idzie w dół w ciągu kilku dni.

Jeżeli telefon został zakwalifikowany do diagnozowania i naprawy strach takich modeli nie jest konieczne dla tych, którzy nie cechują obrzydzeniem i bezpiecznie korzystać z urządzenia po nieznanej osoby. Jednakże, dla pieniędzy, niewiele będzie chciał B / jednostkę u. Dlatego przyjrzymy się, jak odróżnić odzyskana od nowego iPhone 5S (lub zaktualizowane w Apple).

Jak określić opakowanie

Pierwszym z nich jest patrzeć jak zapakowany telefon. Jeśli pakiet zamiast sylwetka wypukłym logo Spółki stosowane etykiety iPhone 5S, a tuż pod frazą zdobi firmy Apple Certified Pre-Owned, to jednostka przeszła proces odzyskiwania w fabryce.

Ponadto pakiet „reanimacji” produktów nie jest obraz samego telefonu.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że pole jest pokryta warstwą ochronną z folii, które winny być dopasowane do powierzchni.

Zdecydować, co jest RFB iPhone 5S, i upewnić się co do autentyczności pakietu, można przejść do bardziej poważnych testów.

Kod zabezpieczający

Fakt, że nieostrożny sprzedający może bezpiecznie umieścić b / budki telefonicznej z nowym urządzeniem. W tym przypadku, trzeba spojrzeć na odwrocie opakowania i znaleźć specjalny kod FF354RU / A. Ta sama kombinacja liczb musi być określony w ustawieniach iPhone w – sekcji „Key Device”. Jeśli kody są różne, możemy spokojnie zrezygnować z zakupu.

Najbezpieczniejszym miejscem do zakupu jakości RFB iPhone 5S, – Apple Store.

Opcje

By tego parametru możliwe jest wyróżnić kilka rodzajów „resuscytacji” telefony:

  1. Modele te, które odwiedzili Zakład produkcyjny musi przejść procedurę wymiany ekran i obudowę. Ponadto, Apple zmienia starą baterię, słuchawki, kabel USB i ładowarkę. Odnowiony jednostka jest pakowany w nowym oknie i jest przypisany unikalny numer seryjny.
  2. Modele, które przeszły przez ręce nieznanych artystów. Jednostki te szczuplejsze dołączony zestaw, który reprezentuje tylko oryginalne pudełko. Jeśli ekran telefonu nie jest wyraźnie nowe ciało barwione, a poza tym pięknym opakowaniu z niego włączone nic więcej idzie, lepiej jest powstrzymać się od kupowania.

IMEI

Innym sposobem, aby odsłonić telefony – sprawdź inny tajny kod. IMEI – to jak ludzki odcisk palca, tylko dla iPhone. Jeśli w ustawieniach telefonu w polu i różne figury, mówi tylko, że urządzenie nie jest niczym nowym. W tym przypadku lepiej jest, aby nie angażować się oszustów.

Ponadto IMEI można sprawdzić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy Apple. Dla każdego kodu można znaleźć szczegółowy opis tego, co się stało z maszyną od czasu jego powstania na przenośniku.

Znając tajniki tych RFB iPhone 5S, to produkt reprezentuje i jak nie dać się nabrać na oszustwa przynęty, możesz być pewny, że zakupione produkty „jabłko” jest naprawdę oryginalny. W skrajnym przypadku można zapisać i przywrócić telefon do zakupu, ale jedynym, który faktycznie został zaktualizowany na fabryce producenta. Chociaż w tym przypadku możliwe jest, że urządzenie zostanie ponownie uszkodzony.