110 Shares 2221 views

Przydatne informacje dla wszystkich dziewcząt: jak zadzwonić co miesiąc

Dlaczego nie nadchodzi krytyczny dzień?
To naturalne, że kiedy "dni krytycznych" są opóźnione, idea ciąży natychmiast przychodzi do głowy. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest uzyskanie testu w aptece; Co miesiąc może mieć wpływ na wiele czynników, ale lepiej jest natychmiast wykluczyć z nich najbardziej oczywiste. Jeśli wynik był dodatni (a zobaczyłeś dwa paski), miesiączka nie będzie następna dziewięć miesięcy. Niestety, jedyną odpowiedzią na pytanie, jak spowodować miesięczne, będzie aborcja. Jeśli test jest negatywny, po prostu odwiedzić lekarza i dokonać analizy dla tak zwanego "hormonu ciążowego". Jeśli nie zostanie potwierdzona, możesz też wydychać – Twój opóźnienie nie jest związane z ciążą.
Sam regulujemy cykl
Zanim dowiesz się, jak zadzwonić co miesiąc (lub odroczyć ich przyjazd), należy przypomnieć, że takie eksperymenty są dość niebezpieczne dla zdrowia. Wszystkie specjalne pigułki, które są podejmowane w tych przypadkach, zawierają hormony i sugerują sztuczną niewydolność hormonalną. Starając się rozwiązać ten cykl bez pomocy lekarza, ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych w przyszłości. Więc bądź ostrożny.

Miesiączka
Jest taka choroba, jak brak miesiączki. To słowo eksperci nazywają sytuację, gdy menstruacja u kobiety jest nieobecna dłużej niż sześć miesięcy. Wskazuje to na naruszenie systemu hormonalnego (towarzyszy im niemożność poczęcia dziecka). Powody braku miesiączki mogą być sporo: od chorób zapalnych układu moczowo-płciowego po ciężki stres i zbyt surową dietę. Istnieją dwie odmiany braku miesiączki: pierwotne (początkowo nie były początkowo miesięczne) i drugorzędne (gdy menstruacja była, ale przerwano). W obu przypadkach odpowiedź na pytanie, jak wywołać miesięczną, będzie związana z leczeniem tej choroby. Najprawdopodobniej lekarz da cykliczną terapię hormonalną. Jednak przed rozpoczęciem leczenia konieczne będzie poddanie się całkowitemu badaniu chirurgicznemu, aby wykluczyć możliwe nowotwory i nowotwory.
Powody opóźnienia
Naturalnie, nie każda awaria cyklu wynika z braku miesiączki. Wiele kobiet nie jedzie do miesiączki w tym samym czasie, niektóre wahania w czasie są normalne. Jeśli chcesz wiedzieć, jak uruchomić co miesiąc, jeśli jesteś opóźniony w domu, broths na bazie roślin leczniczych pomoże. Bardzo dobrze pomaga rumianek apteki, który ma działanie moczopędne i przeciwzapalne. Douching z herbatą rumianku działa świetnie dla większości chorób kobiet – czyści krew i pomaga leczyć rany. Broth elecampane pomaga również przyspieszyć nadejście miesiączki. Pij 100 ml dziennie, a dni krytyczne rozpoczną się tylko kilka razy. Nie pij go jednak z rozpoczęciem miesiączki – zwiększy to krwawienie.

Jak opóźnić miesiączkę?
Są sytuacje, gdy dziewczyna jest zainteresowana, a nie jak zadzwonić co miesiąc, ale jak ich naciskać. To bardzo proste, pod warunkiem, że przyjmujesz pigułki antykoncepcyjne. Po zakończeniu picia aktywnych pigułek, zamiast robić siedem dniową przerwę, wystarczy uruchomić następny pakiet – wtedy miesiączka zostanie odłożona na miesiąc. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem, że nie wykorzystujesz jej zbyt często. Zmieniać czas cyklu tylko w skrajnych przypadkach; Jeśli wystąpią późniejsze porażki, skontaktuj się z ginekologiem.