301 Shares 1781 views

Co to program, aby zwiększyć głośność

Problem z jakimi borykają się cichym dźwiękiem często laptopów użytkowników. Fakt ten jest bardzo smutny, ponieważ ze względu na ten niuans nie jest możliwe, aby w pełni cieszyć się, takich jak oglądanie filmów. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów, aby zwiększyć objętość plików wideo do odtwarzania.


W tym artykule będziemy mówić o tym, co ma programów, aby zwiększyć głośność. Zostaną naruszone przez ich właściwości i metody instalacji. Również w dyskusji i uzyskać typowe narzędzia Windows. Wszystko to jest przedstawione szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji.

Zwiększając wykorzystanie standardu

Przed rozpoczęciem przenieść program, aby zwiększyć głośność, należy także mówić o tym, jak podnieść go ze zwykłymi narzędziami, które są obecne w każdym zespole systemu operacyjnego Windows. Przynajmniej to jest dobre, że nie trzeba pobierać oprogramowania, a tym samym zapchać dysk twardy.

Więc początkowo trzeba dostać się do menu „dźwięk”. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika, znajdującą się w prawym dolnym panelu. W menu kontekstowego trzeba nacisnąć „urządzeń odtwarzających”. Pojawi się okno, w którym, aby wybrać „głośników”. Następnie trzeba kliknąć na „Właściwości”.

Teraz otwiera się kolejne okno. Konieczne jest, aby przejść na zakładkę „Ulepszenia”. Tam umieścić ptaka w pobliżu linii „Loudness”. Że po zamknięciu okna ustawień zachowany, kliknij „OK”. Teraz, gdy wiesz, w jaki sposób, bez specjalnego programu, aby zwiększyć głośność, można zwiększyć głośność odtwarzania na komputerze.

Zwiększenie za pomocą kodeków

Natychmiast warto wspomnieć, że metoda ta będzie przydatna tylko do tych użytkowników, którzy mają zainstalowane kodeki K-Lite pakiet kodeków.

Aby dodać objętości, aby go odtworzyć, muszą najpierw uruchomić za pomocą K-Lite kodec. Gdy to zrobisz, zostaną dodane ikony w zasobniku systemowym. W tej chwili tylko jeden jest potrzebny – taki, który jest niebieski. Jest on odpowiedzialny za odtwarzanie ścieżek audio.

Tak, kliknij na niego dwa razy do okna pojawiają się z ustawieniami. Na to idą do karty objętości, a następnie natychmiast umieścić ptaka w przedniej Volum, normalizacja, Odzyskać głośności i pokazać aktualny poziom głośności. Również przesunąć suwak głośności master na znaku 300%.

Jest to kolejny sposób na darmowy program innej firmy, aby zwiększyć głośność, aby podnieść decybeli na komputerze.

Powiększenie z programem

Teraz pomówmy o jakiego rodzaju programu, aby zwiększyć dźwięk na laptopie pozwoli w pełni cieszyć się odtwarzaniem wideo lub audio. Ten artykuł odnosi się do przykładu SoundBooster, ale w Internecie istnieje wiele podobnych programów. Nawiasem mówiąc, ta metoda może być stosowana w połączeniu z pierwszym, dźwięk w tym przypadku będzie jeszcze głośniej.

Tak, trzeba najpierw ściągnąć ten program. Najprostszym sposobem do kierowania jej nazwę w dowolnej wyszukiwarce i podjąć ładunek z pierwszego źródła.

Więc nie trać czasu, wymienia wymagania systemowe oprogramowania:

  • CPU (procesor), – 1,0 GHz;
  • Pamięć (pamięci RAM) – 256 Mb;
  • wolnego miejsca na dysku – 10 MB;
  • System operacyjny – Windows XP powyżej.

Jak widać, wymagania systemowe są minimalne, więc oprogramowanie trafi do niemal każdego laptopa. Należy również dokonać mała uwaga: nie należy zwiększać głośności zbyt dużo, może to prowadzić do uszkodzenia lub obniżenia jakości reprodukcji.

Powiększenie z graczami

Na koniec będzie o odtwarzaczu VLC. Ten program do zwiększenia objętości pasuje idealnie. Można go pobrać jako oficjalnej stronie oraz na każdy inny zasób, ponieważ znajduje się w domenie publicznej. Z kolei program jest w stanie poprawić jakość dźwięku nawet 10 razy. Najważniejsze jest to, że gracz zainstalowane swoje kodeki, które nie zależą od systemu. Jedyną wadą jest to, że objętość zwiększy się tylko wtedy, gdy plik jest odtwarzany w tym odtwarzaczu.