734 Shares 8303 views

Loteria śmieszne urodziny

Wszyscy doskonale znają sytuację, w której, mimo radosnej okazji, aby spotkać się i smakołyki na stole, urlop zamienia się w nudnych „posiedzeń”. W tej sytuacji wyjście jest dość proste – trzeba myśleć z wyprzedzeniem na konkursy święto zabawy lub loterie przygotować na jego urodziny.


Być może niektórzy sceptycy taki pomysł na początku może wydawać się nudne i nieciekawe, ale nie wyciągać pochopnych wniosków. Fakt, że loteria urodzinowa różni się od rysunku cennych nagród, do których jesteśmy przyzwyczajeni do patrzenia na ekranach naszej telewizji. Takie gry dla wypoczynku będzie doskonałym pretekstem do zabawy i uciec od nudnego hobby.

Nagrody dla uczestników

Muszę powiedzieć, że na loterii urodziny mogą być ustawione na obchody nie tylko dzieci, ale także działalność osób dorosłych. Jednak jest organizacja uroczystości dla naszych dzieci zamienia się w bardzo realnej wydajności, pełen szczęśliwych uśmiechów i przyjazny śmiechu. Dorośli muszą przemyśleć wszystkie szczegóły dotyczące organizacji wypoczynku takiego dziecka. Pierwszym krokiem jest zrobienie przygotowania trochę pamiątek, lub tak zwanych „zwycięskie” uczestników loterii. Warto zauważyć, że ten wesoły przyjazny konkurencja nie pozostawiają nawet najmniejsze negatywne emocje, tak, zwłaszcza w święta dziecięcego, który odbędzie się loterii na moje urodziny. Wszyscy musimy zrozumieć, że dla dzieci będzie tragedii, jeśli ktoś wyszedł bez wygranej, więc niech wszyscy absolutnie numery loterii muszą być zgodne z pewnymi darami, niech to być nawet drobny szczegół. Tak loteria dobrych dzieci na urodziny, nawet najprostsze lizak lub naklejki z ulubionymi postaciami z kreskówek spowoduje wiele pozytywnych emocji i prawdziwą radość dziecka, ponieważ będzie to osoba z jego wygranych, które zawsze będzie wyciągnął szczęśliwy numer.

organizacja gry

Więc najpierw trzeba dokonać szeregu loterii. To może być białe kule tenis, którego jasny marker pisać różne numery, lub po prostu wycięte z papieru kolorowe figury liczb (koła, kwadraty, romby, etc.). Na odrębnej liści może napisać który numer odpowiada pewien dar. Dla szczególnym znaczeniu może być częścią komisji, która będzie składać się z rodzicami dzieci. Pull biletów loteryjnych na imprezie urodzinowej może być improwizowana z worka lub opróżnić zbiornik okrągły, w końcu pasuje do każdego pola spod buta, który może być wstępnie wklejony kolorowy papier lub dzieci farby jasne markery.

oświadczam, nagrody

A teraz – najważniejsze. Wymyślić i zrobić numery wygranej będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli obecny obwieszczenie będzie wierszem, a dzieci mogą zrobić wspólnie wykrzyczeć nazwę prezent. Na przykład, „Będziesz zawsze detektyw, to latarka dla Ciebie”, czy „Nie ma długopisy, nie ma kolejek, ale nie jest to zestaw etykiet.” W końcu, to wszystko zależy od wyobraźni rodziców w przygotowaniu tej konkurencji zabawa i wszechwiedzący Internet zawsze pomoże.

Czy nie można się nudzić, a wesołe święto. Nawiasem mówiąc, to nie mniej zabawy i zabawy pomysł na konkurs dla dorosłych, z niewielkimi zmianami, jednak wszystko zależy od twojej wyobraźni.