168 Shares 5802 views

Testy dla nastolatków – to świetny sposób, aby przezwyciężyć trudności okresu przejściowego

Uważa się, że dojrzewania, często określany jako okres przejściowy – najtrudniejsze. Nie jest to zaskakujące. Po szybkiej metamorfozy w praktycznie każdej dziedzinie życia nie jest już dzieckiem, ale jeszcze nie dorosły. Zaczyna się okres dojrzewania, mający pierwsza myśl o charakterze seksualnym, w organizmie szalejącą burzę hormonalną. Ale nie tylko ciało – emocjonalne tło staje się bardzo niestabilny, jest lęk, niepokój, nadmierna wrażliwość i podatność. I próby utworzenia własnej, innej niż rodzic, zdaniem wydają się być dość bolesne.

Wszystkie te zmiany nie mogą wpływać na zachowanie i postrzeganie świata i jak nastolatka. Stąd charakterystyczne okresy obniżonego nastroju, a czasem – depresja, myśli samobójcze natury, odrzucenia jego nowego wyglądu, lęk przed odrzuceniem przez rówieśników, brak zainteresowania nauki i chęci dochodzić sam nie zawsze dopuszczalne sposoby. Te wskazują elementy rolnicza może być wyrażona nieco bardziej lub nieco mniejszej, w każdym przypadku, są one zawsze obecny. Okazuje się, że w młodości – najlepszy czas w życiu, jego świcie – w rzeczywistości, ciemne i obarczone okres niestabilności wewnętrznej? Oczywiście, że nie. Jest jasna strona medalu – pozytywne aspekty, takie jak świeżość i jasność wrażeń i emocji „nezamylennost” percepcji, radosnym oczekiwaniu szczęścia.

Jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi młodzieńczego dojrzewania? Oczywiście idealnym rozwiązaniem – jest to wizyta do właściwego psychologa, który po spędzeniu niezbędne testy dla nastolatków pomoże młodym człowiekiem lub młoda dama, aby zrozumieć siebie i świat, aby ustanowić proces dialogu z rówieśnikami i bliskimi starszych. Jednak, jak pokazuje praktyka, istnieje bardzo niewiele chłopców i dziewcząt, którzy są gotowi, aby przejść na własnym wizytę u specjalisty. Dla większości nastolatków, wizytę do psychologa – Dopuszczenie nieprawidłowości, a co za tym idzie – niższości. Nie lepsze rzeczy i te młode osoby, których rodzice wniesiona we właściwej rady. W takich przypadkach natychmiast podnosi ducha sprzeciwu i odrzucenie każdy, nawet najbardziej niewinne próby komunikacji.

W tym przypadku, każdy nastolatek musi tożsamość. Znać i akceptować siebie ze wszystkimi zaletami i wadami – tutaj jest rozwiązanie wielu problemów krajowych, które pojawiają się w okresie przejściowym. W tym celu, nie są profesjonalne i amatorskie testy komiks dla nastolatków, którzy mogą przejść na własną rękę.

Tradycyjnie, pierwszy w ręce młodych mężczyzn i kobiet nowo przechodzi test, który określa rodzaj temperamentu. Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku – sangwina, melancholijne, flegmatyczny i choleryk zainstalowany. Oto tylko wśród nastolatków jest dziwny przesąd: tylko optymistyczny – „dobry” typ temperamentu, wszyscy inni – często nie są zadowoleni z młodszego pokolenia, nie odpowiadają idealnego obrazu, który został zbudowany w ich umysłach. Dlatego w takiej sytuacji, zadaniem rodziców – delikatnie wyjaśnić, że każdy temperament w jego własnego dobra.

Dość ciekawy test dla nastolatków na definicji znaku. Na przykład, kwestionariusz Shmisheka celu określenia akcentowanie, czyli główne kierunki i skłonności, charakter. Tutaj też jest mało pułapek. Fakt, że podkreślona osobowości – teoria jest na granicy normy i patologii. Ale to nie oznacza, że osoba z pewnym akcentowania, chory psychicznie lub chory wkrótce. Wystarczy zwrócić uwagę na pewne cechy charakteru, i dał im do poprawy jakości ich życia. Że takie wyjaśnienie powinno usłyszeć nastolatków z rodzicami lub starszym znajomym.

Jeśli dość odpowiadania na pytania, można przejść przez następujących oryginalnych testów dla młodzieży: Luscher testu kolorów i przetestować Sondhi portret. Nie przeszkadzają, a także określić poziom IQ i umiejętności zawodowych (proforietatsiyu).

Do tej pory, Internet istnieje wiele miejsc, które stanowią testy dla nastoletnich dziewcząt. Zasadniczo, wyglądają bardziej jak gra czy wróżby dla dzieci. Młoda dama, odpowiadając na serię raczej dziwnych pytań, otrzyma interpretację, w której jest ona w porównaniu z bohaterem swojego ulubionego filmu lub kreskówki. Oto tylko nie multgeroya i nie mogą być tworzone indywidualnie znaków i subtelne cechy psychologiczne -. „Dobre” są „złe” lub W związku z tym, wartość tych badań jest wątpliwa, a może warto porozmawiać o ich negatywnego wpływu na kruchym nastoletnia psychikę. Lepiej zwrócić uwagę na badanie dziecka w celu określenia typu osobowości. Podobna sytuacja oraz w „Testy dla nastoletnich chłopców.”

Są nieszkodliwe ankiety, które determinują poziom samowystarczalności, opieki, szczęścia, poczucia własnej wartości, kreatywność i zdolność do logicznego myślenia i inni. Odpowiadając na pytania z takich testów, nastolatki stają się bardziej pewni siebie, co z kolei przyczynia się do przezwyciężenia trudnych chwilach dorastania.