215 Shares 2591 views

Pierś z kurczaka nadziewana harmonii smaku

Kurczak to unikalny produkt, który łączy w sobie prawie żadnych składników. Ta recenzja prezentuje receptury oparte „lay” pierś z kurczaka nadziewane. I jako nadzienie możemy zaoferować gamę produktów, od tradycyjnych po najbardziej wyrafinowane kombinacje i niezwykłe.


Piersi kurczaka, nadziewane papryki i ananasa

Danie okazuje się bardzo soczyste i smaczne; to jest bardzo przyjemne nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. Jest to konieczne, aby wyciąć filetów w porcjach pocierać pieprz, curry i soli; Wyciąć każdy kawałek „kieszeń”. Teraz musimy przygotować farsz. W tym celu puszki w puszce i czerwona papryka należy pociąć na małe kostki; Mieszać mieszaninę soku z cytryny, oliwa z oliwek, curry i małą ilość soli. Teraz, z mieszaniny wypełnić powstałe „kieszenie” i umieścić na natłuszczonej blasze. Naczynie powinno być pieczone przez co najmniej czterdzieści minut w temperaturze co najmniej 200 ° C.

Pierś z kurczaka nadziewana serem

Przygotowane bardzo szybko. Oferujemy pierwszą wersję tej potrawy. Aby uczynić go, trzeba wyciąć kawałki filetów, uczynić je w głębokiej dziury i wcierać mieszaninę soli i pieprzu. Teraz przygotować farsz. Bo to jest konieczne do podjęcia tłuszczu ser, mash go z łyżką mleka. W tym czasie pokroić w plastry pomidory i pokonać jaj. Następnie wymieszać wszystko, dodając trochę soli. Obecnie zaleca się, aby „wstążkę” z porem. Wypełniamy nasze kieszenie wypchane i wiążąc nasze „liny”. Naczynie może być gotowane w piekarniku lub na grillu. Okazuje się bardzo szybko.

W drugiej wersji zostaną wykorzystane w serze, które są największym trzeci jakość potrzebne wypełniacz. Podczas przygotowania farszu nie zaleca się dodawać jajka, ser, ponieważ będą mogli i tak wszystkie „klej”. Powstałe filety trzeba piec w nagrzanym piekarniku, ale nie więcej niż czterdzieści minut.

Pierś z kurczaka faszerowana szynką

To danie powinno być przygotowane z warstwami kurczaka. Odcięci od kawałków pachwinowych są takie same dla obu kotletów. Odeprzeć ich trochę, ale nie za dużo. Teraz należy marynować kurczaka w mieszance musztardy, solą i pieprzem. Odcięty kawałek szynki, plaster sera i dodatków sumują się do środka kotleta. Mamy wszystko zawinąć w rulon i spiąć wykałaczkami. Ponadto, jako danie można piec w piekarniku, lub po prostu usmażyć. Do pieczenia trzeba płaszcz bułki z miodem i wysłać w gorącym piecu; piec co najmniej trzydziestu minutach w temperaturze 200 ° C. Aby smażone potrawy, trzeba będzie się toczyć rolki w mące i smażyć na patelni z obu stron. Teraz dodać w misce z winem i nadal gotować, aż do stanu gotowości.

Pierś z kurczaka faszerowana grzybami

Te porcje filetów dokonać głębokich cięć i marynować je w mieszaninie z pieprzem i solą. Teraz podsmażyć drobno posiekaną cebulę i dodać do niej kostki grzybów. Kiedy cały płyn odparuje, trzeba będzie dodać do patelni śmietaną i dusić na małym ogniu. Otrzymaną gęstą dodatków umieszczone w kieszeniach. Teraz należy ubij jajka. Odebrane bez kości piersi najpierw w jajku, a następnie w mące i smażyć z obu stron na patelni, które mogą być umieszczone w piekarniku. Piec potrawy na około 10 minut.

Pierś z kurczaka nadziewana jabłkami

Do przygotowania posiłków trzeba odzyskać piersi w plastikowym worku na bardzo drobnym stanie, że kawałki nie były więcej niż 1 cm; marynować je solą i pieprzem. Teraz przygotowujemy nadzienie z małymi kawałkami jabłek i grubo startego sera; Rolki wypełnione przymocować wykałaczki. Fry rolki po obu stronach, z dodatkiem wody i wino; dusić aż do stanu gotowości.

Bon appetit!