805 Shares 2473 views

Pokonać ukłucie w boksie: funkcje, technologia, praca

Pokonać szczepionkę – odległy, szybkie ukłucie w wyciągniętej ręce. Uważany jest za jeden z najłatwiejszych wszystkich technik stosowanych przez bokserów. Aplikacja pozwala na Jab raczej nadzieję, że wygra na punkty. Uruchom nokaut za pomocą takich technik jest trudna. Niemniej jednak dmuchać Jab pozwala uchwycić rytm przeciwnika, utrzymać go na korzystnych odległości i nosić wroga zanim bardziej akcentowane, silnych ataków.

Jaki jest Jab?

Jeb uważany jest za długi prosty stempel. Charakteryzuje się ostrym wydaniu lewej lub prawej kończyny przedniej z jego pełnego wyprostu w stawach. W momencie kontaktu w celu pięści przeniesiony do – dłoń do ziemi. Held Jab może nie tylko w głowie. bokserzy zawodowi często powodują przy pomocy oddechu wroga przy penetracji ciała. Często wykorzystywane jako szczepionki i counterblow.

Jaka jest skuteczność szczepionki?

Pokonać szczepionkę na zdjęciach bokserskie, które widać powyżej, jest to doskonały odbiór atakującego. Zawodowi sportowcy często zaczynają ich działanie było z nim. Jab poncz pozwala zidentyfikować dla siebie bezpieczną odległość od wroga, dobrej „zero in”, a następnie rozbić obronę przeciwnika do szybkiego zastosowania szeregu różnych ataków, które pozwalają mieć nadzieję na nokaut.

Oglądane technika wygląda poważne oznacza także przy wdrażaniu taktyki ochrony. Pokonać ukłucie w boksie pozwala zachować bezpieczny dystans do przeciwników, którzy są przyzwyczajeni do aktywnego rozpocząć walkę z wielu potencjalnie niebezpiecznych ruchów. Prawidłowo stosując szczepionkę w obronie, jest to nie tylko możliwe, aby zniszczyć ataki przeciwnika, ale także umieścić go całkiem namacalne kontrataku uderzeń.

technika rzutu

Jeb przeprowadzono w następujący sposób. Bokser bierze klasyczny stojak. Następnie, ostry, wskazała w konkretnym punkcie krzywki ruchu zostanie wysłana do celu. Choć na pewno nie całkowicie wyprostowane, to pozostaje pół-zrelaksowany. W momencie kontaktu dla celów dłoni jak najwięcej czasów. Energia powinny być przeznaczane na pięści.

Aby wykonać technicznie zweryfikowanego szczepionkę z prawej strony, wraz z wydaniem oczywiście trzeba krótki krok do przodu z lewej nogi z przeniesieniem jej masy ciała. Górna część ciała powinna być pochylony do przodu. To doda siły uderzenia. Po wykonaniu szczepionkę trzeba szybko przywrócić ciało z powrotem do pozycji wyjściowej regału.

Jak pracować szczepionkę?

Do testowania prawidłowej techniki, moc i prędkość pin optymalnego wariantu wygląda trening przy użyciu worka bokserskiego. Poruszanie się po nim, trzeba starać się jak najdokładniejsze, spójnego ruchu roboczego ręką. Każdego dnia, wystarczy posiadać kilka takich sesje trwające 5 minut.

Początkowo należy wykonać tylko kilka ciosów. Jak tylko poczucia pewności siebie, można przejść do serii ataków. Zaleca się, aby spróbować zrobić tak, że każda kolejna uwolnienie ręki okazała się ostrzejszy, mocniejszy i szybszy niż poprzedni. Po zdobyciu kopnięć nie zapomnij, aby powrócić do oryginalnego stelaża. Na worku bokserskim z pomocą markera powinien zidentyfikować kilka bramek. Jednego w miejscu głowy, drugiego – w brzuchu. Pozwoli to na serię ciosów z alternatywnym zmiany nacisku, wyobrażając sobie, że walka się dzieje z tym przeciwnikiem.

pomocnych wskazówek

Istnieje kilka sekretów, które będą bardziej efektywne wykorzystanie ukłucie strzały:

  1. Do przeprowadzenia skutecznego ataku konieczne jest, aby poczekać na odpowiedni moment. Wykonywanie ukłucie nie jest często zalecane przegapić. Rzeczywiście, w tym przypadku, zasilanie zostanie zmarnowany, co prowadzi do szybkiego pojawienia się uczucia zmęczenia.
  2. Pokonać ukłucie w boksie musi być podkreślone, szybki, silny i gryzienie. Jeśli sportowiec trzyma „lazy” emisji, z pewnością zauważy doświadczonego przeciwnika i przytrzymaj skuteczny kontratak.
  3. Podczas pracy z prawidłową odbiór takich na worek bokserski w całym pomieszczeniu będą rozłożone nagłe dźwięki popping.
  4. Podczas treningu należy położyć nacisk na rozwój szybkości. Uderzenie pioruna Jab musi odbywać się w cel. Pozwoli to na „obicia” rywal, zestrzelić go umieścić z równowagi.
  5. Stempel w boksie szczepionkę zalecany jest do stosowania tylko w przypadku, gdy przeciwnik jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli wróg jest bliżej, byłoby dość łatwo odeprzeć atak. W przypadku, gdy przeciwnik będzie więcej, siły, które trafi do wykonywania szczepionkę zostanie zmarnowany.

Konkludując

Poniżej pokrótce wszystko, co warto wiedzieć o szczepionki. Jak widać, wpływ ten może stać się podstawą nie tylko za organizację ataku, ale taktyki obronne. Najważniejsze jest, aby nie angażować się w wykonywaniu zastrzyków. W przeciwnym razie, można rozwijać niezbyt spektakularny styl walki.