91 Shares 2412 views

Jak nauczyć się być wykręconą bez pomocy trenera

Pompek – to dobre ćwiczenie sport, pozwala pracować różne grupy mięśni i efektywnego wykorzystania stawów. W większości przypadków jego realizacja nie wymaga specjalnego sprzętu.


Zaletą tego ćwiczenia też nie można lekceważyć: oprócz obciążenia na ramiona, pompek okazję wzmocnić mięśnie piersiowe są doprowadzone do postaci kręgosłupa i prasie. A jeśli jeszcze do puzzle na pytanie „Jak nauczyć się robić pompki?” Wtedy będziesz zainteresowany, aby dowiedzieć się o możliwości rozwoju tego standardu dla początkujących.

Klasyczna technika wydajność

Najczęściej początkujący zainteresowany dowiedzieć się, jak to zrobić pompek na rękach, że to tradycyjny sposób. Taki stojak, w którym dana osoba koncentruje się na nogi i ręce, nadal nosi nazwę „Army” lub „stop kłamie”. Ta pozycja jest najczęstszym, prosty i dobrze znany, można go łatwo opanować nikogo. Aby lepiej zrozumieć działanie klasycznej techniki pompek, starają się konsekwentnie należy wykonać następujące kroki.

  1. Proszę przestać kłamać. Do tego trzeba położyć dłonie na podłodze na szerokość barków zrobić. Plecy i nogi muszą pozostać proste, równoległe do podłogi.
  2. Zegnij łokcie, obniżając klatkę piersiową i podbródek do podłogi. Następnie, powrót do pozycji wyjściowej.

Zadbać, aby utrzymać swoją dolną część pleców była równoległa do podłogi i nie został podniesiony, lub odwrotnie, leżał nieruchomo.

Takie odwodnienie może być przeprowadzone nie tylko na rękach, ale także na zwrotnicy, paliczków lub palców.

Zaczynając od podstaw ….

Jeśli nie jesteś w stanie wykonać te czynności, uproszczenie samego zadania. Aby to zrobić, można użyć innej pozycji ciała – stoisko z kolana. W tym przypadku nie jest nacisk na stopę, a na kolana, kostki skrzyżowane i najlepszy wyciąg. Na równi z nimi, istnieje inny prosty sposób wzmocnić mięśnie i przygotować je do pełnej realizacji ćwiczeń. Jeśli nie nauczyły , jak się uczyć, aby być wyciśniętą z ziemi, starają się te same ruchy, stojąc przy ścianie. Stań obok niego (lub jakiejkolwiek innej powierzchni pionowej płaszczyźnie) i umieścić swoje ręce, jak można to zrobić na podłodze. Utrzymanie pozycji wyprostuj plecy i nogi ramię szerokość od siebie, zgiąć kolana, przynosząc ciało do ściany. Robi postępy, bierze głęboki oddech, wyprostowała, wydech. Gdy mięśnie się silniejszy trochę, można skomplikować to ćwiczenie stojąc z dala od ściany i robi pompki pod kątem do pionu.

Jak szybko nauczyć się robić pompek?

Istnieje kilka ćwiczeń z dziedziny kulturystyki, które pomogą Ci przyspieszyć rozwój elementu sportowego. Rozpocząć przygotowania najprostszy sposób, wykonując wyciskaniu z hantlami. Najczęściej odbywa się to na płaskiej szerokiej ławie.

Opcja druga: swing pod kątem. Aby zrozumieć, w jaki sposób nauczyć się robić pompki w tej pozycji, trzeba będzie ławę lub jakąkolwiek inną podstawkę, która zapewni komfortowe stopni nachylenia do podłoża.

Wszelkie stanowisk proponowanych powyżej może wydawać się zbyt skomplikowane lub, wręcz przeciwnie, jest łatwy, to zależy od indywidualnej kondycji i osobistych uczuć. Jednak zaleca się, aby je wszystkie wykorzystać, po prostu na przemian, aby osiągnąć wyniki jakościowe podczas szkolenia.

Co do zapamiętania przybyszów?

Stojak z kolanami lub ćwiczeń w pozycji pionowej (od ściany) są w rzeczywistości najłatwiejsze. Ponieważ zwykle zaczynają się ludzi, którzy są zainteresowani w pytaniu „Jak nauczyć się robić pompki?”, Nie mając za treningu fizycznego (młodych sportowców, dziewczyny, nastolatki). Ale ważne jest, aby pamiętać jedną cechę: lekka wersja jest tylko do nauki podstaw tego ćwiczenia. Pompek z kolan może być do starości, w tym samym czasie i nie jest w stanie wykonać klasyczne pompek kłamie. Dlatego zrozumienie algorytmu ruchu i łatwo wykonując 15-20 powtórzeń w szafie, przejdź do komplikacji. Postaraj się, aby co najmniej pierwszych pełnych pompek przekazać prawidłowego napięcia mięśniowego.

Nie zapominaj także o treningu. Wstępne badania mięśni pomogą uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji treningu: ból, urazy, skręcenia. Nie gonić za błyskawicznych płyt, jak „jutro prasy 100 razy.” Lepiej by właściwie ocenić ich siłę, a nawet jeśli masz konkretny cel, staramy się iść do niego powoli, ale pewnie. Pamiętaj: poprawne wykonanie naciśnięciem przynieść początkujących znacznie bardziej użyteczne niż kilka powtórzeń wadliwych „w pośpiechu”.

A potem co?

Więc rozumiem, jak to zrobić pompek, spróbuj i ciesz się pierwsze pozytywne rezultaty. Gratulacje! Ale, zdając sobie sprawę, że takie osiągnięcia sportowe ci na ramieniu i zadać sobie pytanie: „A logiczny co dążyć do bardziej?”. Możliwości jest wiele, w rzeczywistości, ponieważ klasycznych pompek – podstawowe ćwiczenia. Można utrzymywać stałe napięcie mięśni, odbywający indywidualnego programu, można spróbować, aby osiągnąć rezultaty w pompek 100, który jest również dla wielu sportowców jest swego rodzaju rekord. I można spróbować swoich sił w innej formie ćwiczeń, na przykład, zacząć pompki na paskach. Jest wybór!