162 Shares 1798 views

Jak zdobyć muzykę z filmu? „VideoMASTER” pomoże ci w tym

Pytanie, jak się dostać muzykę z filmu, prędzej czy później zmierzyć się wiele. Rozwiązania tego problemu są aktywnie omawiane na różnych forach zawodowych i witryn. Ale dla zwykłych użytkowników, to pytanie staje się istotne, gdy na przykład, jak na ścieżce dźwiękowej do filmu lub muzyki z klipu.


Chociaż takie zadanie może wydawać się nieco banalne, kilka pułapek mogą powstać w procesie rozwiązywania go. Rzeczywiście, dla takich celów opracowano wiele różnych narzędzi. Jednak wszystkie z nich nie da się opisać, więc zdecydować się na program „VideoMASTER” – proste i skuteczne stosowanie do ekstrakcji ścieżek audio z wideo. W tym artykule opisano krok po kroku, jak uzyskać muzykę z filmów.

Pobierz i zainstaluj

„VideoMASTER” oficjalne deweloperzy internetowej programu, aby zapewnić doskonałą okazję, aby pobrać ją za darmo plik instalacyjny. Ma niewielkie rozmiary, wstrzyknięcie odbędzie się bardzo szybko i nie zajmuje więcej niż pięć minut (ze względu na szeroki obciążenia kanału). Instalacja programu jest dość standardowe, i aby dostęp do niej tak wygodne, jak to możliwe, konieczne jest, aby skrót bezpośrednio na pulpicie.

Uruchamianie i wybór pliku

Ciągnąć muzykę z filmu z „VideoMASTERa” Każdy może zrobić niemal instynktownie. Aby rozpocząć po zakończeniu instalacji uruchom narzędzie poprzez dwukrotne kliknięcie. Następnie należy dokonać z pobieraniem filmów, które Cię interesują muzyczne lub dźwiękowe ukąszenia. Aby dodać film, trzeba znaleźć przycisk z odpowiednią nazwę w lewym górnym rogu okna programu. „VideoMASTER” można dodać pliki po jednym na raz, lub całe foldery. Również zintegrowana to swój odtwarzacz wideo, gdzie można ponownie zobaczyć wszystkie przesłane filmy.

Jak zdobyć muzykę z filmu?

W celu przeprowadzenia tej prostej manipulacji pliku, należy otworzyć sekcję „Convert to …” z menu, które znajduje się w dolnej części okna programu. Znajdź zakładkę „formatów audio” i wybrać format to w ten sposób jest to potrzebne. Należy pamiętać, że „VideoMASTER” to program wielofunkcyjny, więc lista formatów audio, współpracuje z bardzo wielki. Ten AAC, AC3, a wysokiej jakości FLAC, M4A, MP3 i standardowy, a specyficzny OGG, WAV, WMA-files.

Przed muzyki ściąganie z wideo dużego rozmiaru, pożądane jest, aby zmniejszyć. Można to zrobić z innymi narzędziami tego samego konwertera. Oceń, kodek i bitrate pliku audio wyjście może być rozwiązany w menu „Ustawienia”.

Uruchamianie konwersji

Gdy wszystkie ustawienia są brane pod uwagę, najbardziej czas przejść bezpośrednio do konwersji. Aby to zrobić, trzeba podać lokalizację na dysku, w którym będą przechowywane pliki, a następnie kliknąć na przycisk „Convert”, który znajduje się w prawym dolnym rogu okna programu. Należy zauważyć, że współczynnik konwersji odpowiada wielkości i liczby cech videootryvke wejściowego. Teraz, że wiesz, jak zdobyć muzykę z programu wideo „VideoMASTER”, od razu być w stanie odtworzyć wyodrębnione klip audio.