731 Shares 2984 views

Nonsens Qumo. słuchawki bezprzewodowe typu

Aby wybrać naprawdę wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, trzeba mieć dobrą wiedzę na temat proponowanego zakresu. Model prezentuje się bardzo wiele, niektóre z nich są naprawdę stoi opcje, w zależności od producenta. Musimy jednak zwrócić uwagę na opinie, bo czasami sprzedawane samych urządzeń niskiej jakości.


Jednym z najbardziej popularnych marek można nazwać Qumo. Słuchawki tego producenta jest popyt. Większość modeli jest bezprzewodową.

Qumo Octava

Urządzenie pracuje z modułem Bluetooth. Jest ona pobierana przez podłączenie za pośrednictwem kabla USB do laptopa lub komputera. Istnieje możliwość, aby wybieranie głosowe, a urządzenie jest w stanie pracować około 11 godzin. Słuchawki Qumo Octava ma własną specyfikę. Otrzymali specjalny przycisk do przełączania między składu i objętości.

Zaletami urządzenia można nazwać pewne niuanse:

 • Wspaniały dźwięk. Jest on w pełni kompatybilny z Polityką Prywatności. Umiarkowanie słyszalny bas.
 • Gdy ciągłe działanie baterii jest niski względny nebystro.
 • Łatwo jest się przyzwyczaić do obudowy słuchawki, panel sterowania ułatwia.
 • Połączenie zostanie przerwane rzadki, trochę hałasu.

Z minusów konsumentów zwrócić uwagę na następujące czynniki:

 • Jeśli muzyka pauzy, słuchawki wyłączają się po kilku minutach.
 • Niskiej jakości plastiku, sprawa nie jest zbyt odporny na uderzenia mechaniczne.
 • Urządzenie wykonane jest na niepowodzenie, osoby z długotrwałego stosowania doznają dyskomfortu.

Ten model marki Qumo – słuchawki, które będzie pasować do tych, którzy chcą kupić za rozsądną cenę w stosunku do jakości produktu. Średni koszt – 2 tysiące rubli ..

Qumo Quarta

Słuchawki, które mają typ połączenia bezprzewodowego, ma stylowy wygląd. W przypadku długotrwałego użytkowania, przy czym urządzenie jest w stanie działać więcej niż 6 godzin. Akumulator nie jest wystarczająco silne, aby wytrzymać duże obciążenia. Zestaw słuchawkowy jest tani, więc minus jest całkowicie uzasadnione. Co jeszcze nie lubisz w modelu do klientów? Zestaw słuchawkowy nadmiernie silne sygnały, co powoduje dyskomfort. Mikrofon ma niewielki zasięg, więc ulica jest lepiej go nie używać. Obudowa nie wzbudzić zaufanie, ponadto mogą pękać, gdy temperatura spada.

Zalety obejmują małą wagę (69 gramów). To sprawia, że nie można czuć dyskomfort w postaci grawitacji. Zgodnie z modelem „blyutuzu” jest połączone z techniką jest niezwykle szybka. komfortowa obudowa, konstrukcja natychmiast przyciąga uwagę.

Brand Model Qumo – słuchawki, które nie różnią się zbyt wysoką cenę. Oni zyskały popularność ze względu na wygodę i odpowiednie brzmienie.

Średni koszt – 2 tysiące rubli ..

Qumo Accord

Model, nazwany „Accord”, działa do 10 godzin bez ładowania. To wystarczy, ze sporadycznym wykorzystaniem jednego lub dwóch dni. Komunikacja z urządzeniami podłączonymi do modułu bluetooth powodu. Słuchawki zyskała trochę na wadze, jest nieznacznie wyższa niż znak 110 g Jest to możliwe do wybierania głosowego.

słuchawki Qumo Accord mają swoje zalety. Co?

 • Producent zadbał, że słuchawki mogą być podłączone za pomocą przewodów.
 • Brzmi dobrze. Wszystkie częstotliwości są odtwarzane idealnie.
 • jakości mikrofon. Co więcej, możliwe jest łatwo rozmawiać w hałaśliwym otoczeniu.
 • Połączenie jest doskonała, komunikacja jest przerwana niezwykle rzadkie. Z reguły ma miejsce, gdy przerwa pomiędzy zestawem a urządzenie będzie ścian betonowych.

Istnieją jednak również minusy. Przyjrzyjmy się im.

 • substytutem Skóra szybko usunięte.
 • Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego, który słaby nie budzi zaufania.
 • Istnieją przypadki małżeństwa fabrycznych.

Ten model z marki Qumo – słuchawki, które są uznawane w całej gamie produktów najlepszych urządzeń napowietrznych.

Średni koszt – 1600 rubli.

Qumo Quinta

Słuchawki douszne, które łączą się bezprzewodowo, działają bez zarzutu. Odtwarzanie czyste, są one chronione przed wilgocią, usiąść wygodnie na głowie. Łączność jest dobry i mocny, przez sam prawie nigdy przerwana. To działa trochę – pięć godzin bez ładowania.

Out zestaw słuchawkowy jest to, że łatwo wsuwa. Sportowcy stosują nie polecić jeden. Czasami są problemy z telefonem komórkowym, dźwięk może zniknąć na krótki czas.

W ogóle, czy zestaw słuchawkowy jest warta rozważenia, zwłaszcza jeśli spojrzeć na to jako rozwiązanie przejściowe. Model ten z Qumo – słuchawki (Bluetooth – główny moduł do komunikacji), które nigdy nie pozwól swojemu panu.