648 Shares 2985 views

Ametyst. Zodiak, magia z kamienia naturalnego

Ametyst – unikalny półszlachetny kamień mądrości odnoszące się do kategorii najdroższych kwarcu. On został doceniony prawie wszystkie narody. On zawsze był ściśle związany z kościołem: jej uczestnicy nosili pierścienie ametyst i uznała je za święte.


Właściwości kamienia ametyst, znak zodiaku

Słowo to pochodzi z języka greckiego i oznacza „nie pijany”. Z tego powodu uznano za kamień amulet przed zatruciem. Ale jest druga wersja zdarzenia. Przyjmuje się, że nazwa pochodzi od imienia nimfy Ametis, który wolał kamienia niż poddać się Bachusa – duchem rozbrykany życia i pijaństwo. Zgadzasz się, że oba te założenia są podobne. Uważa się, że ten klejnot pomaga oprzeć się pokusie, chroni przed złymi duchami i przynieść szczęście. Ametyst wyraża szczerość, czystość serca i spokoju.

Solidna, ma połysk perłowy. Kolor – fioletowy, ale jego wieloaspektowe odcienie (blado fioletowy, czerwony, fioletowy, niebieski i różowy, ciemny feoletovy) i mogą się różnić w zależności od oświetlenia.

Gem przyjdzie do następujących objawów: Byk, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Przedstawiciele tych znaków czuć specjalnego Żądza dla ozdoby tego kamienia – oni nawet nie chcą ich zdjąć. Takie oddziaływanie wypełnia korzystny uchwyt energii.

Amethyst: znak zodiaku Byk. Cień półszlachetny kamień – ciemne. Jest dobrym lekarstwem na stres i obawy czyhających w ludzkiej duszy.

Amethyst: znak zodiaku Wodnik. Niebiesko-fioletowy klejnot, z których produkty mogą pomóc w zapobieganiu konfliktom w rodzinie, chronić od nieodwzajemnionej lub nieszczęśliwej miłości.

Amethyst: znak zodiaku Koziorożec. Kolor światła, przezroczyste. Ten klejnot daje pewność siebie i pomóc tym, którzy przygotowują się do odpowiedzialnego biznesu, wymaga ostrożności.

Amethyst: znak zodiaku Ryby. Ma wspaniały odcień mnie. Idealne z chryzolit. Jeśli Fiolet dekoracji dać wentylator swoją dziewczyną, ich uczucia będzie wzajemne i silne.

Idealny prezent – półszlachetne ametyst biżuteria. Kamień (znak zodiaku powinny być brane pod uwagę) będzie pasować zarówno kobiet jak i mężczyzn. Łączył z każdym metali, złota, srebra.

Magiczne właściwości kamieni

Wcześniej ametyst zabrał ze sobą żołnierzy wchodząc bitwy. Dał im odwagi w walce, i pomógł wygrać. Nasi przodkowie dali pierścionki ametystu do swoich bliskich, aby chronić je od zła i uczynić życie szczęśliwym. Stwierdzono także, że jeśli gospodarz będzie nawadniano roślin wodnych, w której to zdumiewające kamień krótko zanurzona, a owoce będą odporne na choroby i szkodniki. W krajach wschodnich ametyst produktów umieszczonych w środku sypialni w nocy – ich wpływ Gem odjechał negatywne myśli i koszmary. W Rosji, zdecydowano się przenieść koraliki ametyst z pokolenia na pokolenie (za pośrednictwem linii żeńskiej).

Uważa się, że ametyst aura sprawia, że jaśniejszy i wzmacnia intuicję. Na tym kamieniu została pomyślnie przeprowadzona medytacji, ponieważ pomaga się zrelaksować i znaleźć spokój.