781 Shares 6843 views

Dieta Agibalova Irina Aleksandrowna. Irina do utraty wagi

Nie jest tajemnicą, że dobrze znany w całym kraju uczestnika projektu telewizyjnego „Dom-2” w ostatnich latach stracił na wadze. Oczywiście, ponownie uzyskał harmonię tej pani wzbudziły duże zainteresowanie wśród publiczności. Jak działa dieta Agibalova Irina Aleksandrowna? Komu to pasuje? Co mówią eksperci o mocy takiego systemu? Kwestie te są przedmiotem zainteresowania wielu.


Jak cienka Irina Agibalova: dieta czy operacja?

Na pewno każdy fan serialu „Dom-2” wie, kto to Agibalova Irina. Oczywiście, wielu widzów nie lubię tego nowego członka swojego ulubionego programu. Niektórzy ludzie podziwiają go, niektórzy wyrażają szczere oburzenie, ale jedno jest pewne: ponieważ jego pojawienie się na pokazie ta kobieta na jeden dzień nie pozostają niezauważone. Nawiasem mówiąc, jest ona często nazywana najbardziej sporne i kontrowersyjne członkiem „Dom-2”.

Zgadzam się, że Irina Agibalova do utraty wagi było pyshechki. Ale z czasem, publiczność zaczęła świętować zmianę kształtu członka, starsza kobieta naprawdę stało się szczuplejsze niż zainteresowany wszystkich fanów projektu. Od Agibalova schudła? Dieta pomógł jej schudnąć, czy jest to wynik z cudów nowoczesnej chirurgii? W rzeczywistości, jednoznaczna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Po tym wszystkim, istnieje wiele wiele różnych odmian diet. Z drugiej strony, sceptycy zawsze byli skłonni do wersji operacji, tak jak schudnąć z pomocą tak władzy nie mogą być naprawione. I dziś można znaleźć coraz więcej dowodów, że szczupła figura kobiety jest wynikiem szycia w żołądku.

Podstawowe zasady diety

W rzeczywistości, dieta, która oferuje fanom gwiazdy projektu telewizyjnego trudno uznać za użyteczne. Dieta Irina Aleksandrowna jest skierowany przede wszystkim do redukcji kalorii codziennej diecie. Oczywiście, zmniejszenie masy ciała na proponowanym systemie, można wykorzystać nie więcej niż 1200-1300 kalorii dziennie, że zgodzi się Pan, pomoże pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. Ale tu na korzyści oferowanych przez produkt gwiazda nie może mówić.

Dlatego dwie opcje zostały przedstawione poniżej codziennej diecie. Pierwszym z nich jest bardziej odpowiedni dla młodych ludzi z aktywnym metabolizmie, a drugi – kobiet i starszych mężczyzn. Nawiasem mówiąc, eksperci radzą, aby nie nadużywać tej diety, przestrzegać zasad diety nie więcej niż 1-2 tygodnie.

Menu na cały dzień: pierwsza opcja

W rzeczywistości, istnieje kilka opcji menu dnia. I pierwszy przedstawia się następująco:

 • Po pierwsze śniadanie składa się z filiżanką kawy lub herbaty z cukrem.
 • Obiad, bardziej znaczące, można zjeść kawałek chleba kukurydzianego z orzechami i szklankę mleka o średniej zawartości tłuszczu.
 • Lunch jest dozwolone kawałek mięsa, gotowane na grill, a także surówka z ogórków i pomidorów, przyprawiona olejem roślinnym. Napoje – szklanka wody mineralnej.
 • Po 2-3 godzinach po obiedzie można zjeść kawałek czekolady wafla ciasto i kawę z cukrem.
 • 1-2 godziny przed kolacją wypić butelkę mrożonej herbaty.
 • Obiad obejmuje rożna mięsa (pół porcji posiłków), a także kubka kawy lub herbaty.

Druga wersja codziennej diecie

Widać, że pierwsza opcja byłaby dieta nie daje się fast-food i zmniejszyć jego ilość. Podejście to menu nie jest dla każdego. Mimo to, nie wszyscy ludzie kochają słodycze i można jeść je codziennie. Dla fanów bardziej odżywcze i zdrowe jedzenie dieta Agibalova Irina Aleksandrowna jest następujący:

 • Rano można wypić filiżankę jogurtu i zjeść pomarańczę.
 • Obiad składa się z niewielkiej części zbóż owoców (płatki owsiane będzie korzystne, ale możliwe jest, aby spróbować i inni).
 • Obiad składa się z porcji warzyw (może być zarówno surowe lub gotowane na parze lub piec) i miseczka z ryb lub mięsa w bulionie.
 • Posiłki pożądane białko danie, może to być gotowane chude mięso, ryby, mleko lub ser.
 • 2-3 godziny przed snem można wypić filiżankę zielonej herbaty z kawałek gorzkiej czekolady.

Dodatki do systemu odchudzającej: w jaki sposób, aby osiągnąć maksymalne wyniki?

Oczywiście, dieta Agibalova Irina Aleksandrowna straci kilka dodatkowych kilogramów. Jednak tylko jedno ograniczenie w diecie nie jest wystarczająca, aby stać się właścicielem szczupłej i pięknej sylwetki. Dotyczy to przede wszystkim osób powyżej 30 lat. Jak wiadomo, po osiągnięciu wieku dwudziestu pięciu metabolizm zaczyna zwalniać. Ponadto, ze względu na powolne procesów starzenia skóry zaczyna tracić elastyczność.

Dlatego dieta Agibalova Irina Aleksandrowna musi być koniecznie uzupełnione ćwiczenia, które pomogą rozwinąć i wzmocnić mięśnie, poprawić układ sercowo-naczyniowy. Oczywiście, wyczerpujące ćwiczenia podczas diety jest przeciwwskazane, ponieważ organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości składników odżywczych. Ale tutaj jest to łatwe ćwiczenia rano lub trening fitness 1-2 razy w tygodniu, nie przeszkadzają.

Ponadto, w trakcie diety trzeba wykonać prawidłowy reżim wodny oraz dzień, aby pić co najmniej dwa litry czystej wody niegazowanej. I, oczywiście, nie zrezygnować z usług nowoczesnych centrów kosmetycznych. Irina zaleca regularne wizyty do masażu. Nawiasem mówiąc, najlepszym rozwiązaniem jest uważany za próżnia lub Bańki do masażu, który pomaga w walce z cellulitem i poprawić krążenie krwi w tkankach skóry, unikając zwiotczenie skóry, co jest związane z szybką utratą masy ciała.

Recenzje diecie

W rzeczywistości, od momentu wprowadzenia do ekranu „Update” Irina Aleksandrowna gorącej dyskusji na temat jego utraty wagi nie przestanie. Niezależnie od tego, czy szczupłej sylwetki w średnim wieku piękno dalszego wysiłku nad sobą, albo umiejętności chirurga, ludzie są zainteresowani, czy nie można schudnąć w związku z powyższym układzie zasilania. Tak, zmniejszenie masy ciała poprzez dietę możliwe, a wiele osób twierdzi, że udało nam się osiągnąć, obserwując jej pożądanych rezultatów.

W tym samym czasie eksperci i dietetycy zalecają dieta jest mało prawdopodobne, aby zostać rozwiązany. Po zmniejszeniu liczby kalorii i spożywania niezdrowej żywności, tłuszczów i słodyczy jest mało prawdopodobne, aby mieć pozytywny wpływ na zdrowie.