114 Shares 7245 views

Prom lub historia życia w każdym momencie

Być może jednym z najbardziej oczekiwanych i ekscytujących wydarzeń w moim życiu był bal. To wtedy zobaczyłam moją klasę w pełni sił po raz ostatni. Z jednej strony jest to na pewno smutne, ale z drugiej strony, był to pierwszy podmiot, który zostanie zapamiętany na całe życie. Ale wszystko po kolei.


Jak zwykle, rok szkolny rozpoczął się 1 września, ale w tym roku była wyjątkowa, to wylot! Oczywiście, w końcu trzeba było zdać egzaminy, aby myśleć, gdzie iść po szkole, itd. Jednak kwestie te nie często pojawiają się w mojej głowie, bo oczekiwanie na pierwszy w życiu ceremonii „last call” i „PROM” jest znacznie silniejszy niż ja obchodzi. Miło pamiętam siebie nastolatka, gdy głównym problemem dla Ciebie jest nadchodząca impreza.

Więc zaczęliśmy przygotowania do tego wielkiego wieczoru. Pytania dotyczące programu kulturalnego, menu, miejsce zdarzenia, jak zawsze, zostały określone na barkach klasy nauczyciela i Rady Rodziców. Myślę, że jeśli te problemy rozwiązać, wspominamy ostateczną piłkę chcemy mieć tylko zdjęcia i nagrania wideo. Tak, że wszyscy dorośli zdecydowali, ale byłem pewien, że moje oczekiwania są uniewinniony.

Wydarzenia, które miały miejsce przed i podczas ostatniej rozmowy, to jest zupełnie inna historia z życia. Dlatego tu jestem na ostatniej rozmowy nie powiem dużo. Powiem tylko, że zakupy i wybór stroju dla mnie, aby stać się gehenna. To prawdopodobnie dlatego, że jestem człowiekiem, i zakupy, jako takie, nie jest mi bliskie w duchu. W tym samym końcowy dzwonek stał się poważnym testem dla całej klasy, ale wszystko skończyło się dobrze.

Głównym problemem, przed ostatnim dzwonu, a przed ostatecznym kulki okazały się wiązać. Cóż, prawda, do 11 klasy, nigdy nie nosił krawata, z wyjątkiem pioniera. Mój ojciec nigdy nie parał się takie rzeczy. Okazało się, że nikt w rodzinie wiedzieli, jak wiązać krawat. To było zabawne oglądać jej matkę, kiedy zadzwonił okrągłe jej przyjaciół i poprosić ich, jak go zawiązać. Wyjaśnili nią przez telefon, a ona próbowała zawiązać sobie tę „koronki”. Patrz wyjaśnienia nie były zawsze czyste, ponieważ węzły czasami uzyskuje bardzo zabawne. W rezultacie wysiłki całego świata, udało nam się zebrać mój garnitur na prom.

A teraz ostatni dzwonek jest szczebel, został mi przedstawiony z certyfikatem. Zbyt zabawne mnie rękami. Fakt, że dyrektor naszej szkoły osoba nie jest wysoki, około 165 cm. Mam taki sam wzrost w tym czasie było 198 cm. Teraz wyobraź sobie zdjęcie, na którym dwóch metrów chłopak pochyla się do „małego człowieka z pazurem”, do podjęcia z nim dyplom szkoły dłoń i uścisnąć mu dłoń. Ale wracając do opowieści o życiu bal.

Było super, powiedziałbym nawet wielkie. Facetów ubranych ludzi biznesu, jak i każda z dziewczyn była jak Kopciuszek na balu, dzięki Bogu, żaden z nich nie stracił buta. Tego wieczoru po raz pierwszy w swoim życiu pił wino w obecności rodziców. Byłem bardzo przykro dla operatora, który skierował nas do aparatu. Wszystko jest już podchmielony i musi starać się nie stracić ramkę i trzymaj aparat nieruchomo, podczas gdy jeden z nas wlewanie energii i nie obchodzi gdzie udać się po pokoju. Ale poradził sobie z zadaniem jak profesjonalista.

Szliśmy przez większą część nocy. Kiedy wróciliśmy do domu całą klasę, ktoś wpadł na pomysł, aby zajrzeć do szkoły, by tak rzec, na drodze. Trzeba było widzieć nocnego stróża naszej szkoły przed oczami, kiedy to pojawił się w 5 AM ukończeniu klasy. Po pewnym perswazji, on nam brakowało, a ostatni raz siedzieliśmy na ławkach w swoich miejscach. Po tej nocy rozpoczął nową erę, ale to już inna historia życia.