343 Shares 8175 views

Wasteland-2: tworzenia postaci. Wasteland-2: tajemnice, kody, cheaty

Istnieje wiele różnych gatunków gier komputerowych, i są one podzielone na jeszcze podgatunków. Na przykład, gry fabularne mogą być klasyczny, izometryczny, czyli z widoku z góry i widoku z boku, a hack'n'slash, w którym nacisk kładzie się na bitwach i rozwój postaci zajmuje miejsce z tyłu, i tak dalej. Zajmuje osobny taktyczne RPG nisza, która w większości przypadków angażowania przyrostową bitwie, a czasami więcej niż jeden znak w grupie, ale kilka. Na szczególną uwagę zasługuje rola-playing gra tego podgatunku, urządzone w postapokaliptycznym otoczeniu – klasyczny RPG. Natychmiast przywołać Fallout serii, która stała się wyznacznikiem taktyczne RPG. Ale nie każdy wie, że te gry nie były przodkami tego gatunku. Tylko gracze old-school zapamięta Wasteland, który ukazał się w 1988 roku. Było z nią i zaczął postapokaliptycznej gry fabularnej gry takie jak Fallout.

Wiele lat później zdecydowano się ożywić serię, a w 2014 roku zespół wydał długo oczekiwany projekt – Wasteland-2. Tworzenie postaci, kombinacja grupie, rozwiązywania problemów i niezapomnianej atmosferze – to wszystko w tej grze. Ale nadal chcą bliżej przyjrzeć się jej, czy ona jest godzien być następcą legendarnych pionierów gatunku.

Co jest istotą?

Natychmiast chcę powiedzieć, że projekt ten był pierwotnie pomyślany przez jednego z twórców oryginalnej gry, ale nie miał własną firmę. Więc postanowił zebrać pieniądze za pośrednictwem specjalnej platformy, takie jak Kickstarter, i udało się. Współpraca z firmą inXile, zaczął rozwijać się wydaniem 2014 świetną grę i godny sequel.

Stworzenie postaci Wasteland-2 jest jedną z kluczowych wartości, więc proces ten jest, aby zrozumieć, jak to możliwe w szczegółach. Ale po pierwsze, rozważmy historię gry.

Druga część – jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej. Piętnaście lat później, skutki wojny nuklearnej jest wciąż przerażające. Ale to nie jest najważniejsze. Desert Rangers – urządzenie, które zapisywane ludzkość w pierwszej części gry jest zagrożone. Ogólne wysyła swojego wiernego asystenta sygnał zapelengovat który przesyła informacje niesamowite, ale po kilku dniach mężczyzna jest znaleziony martwy. To tu wchodzić w grę, ponieważ generał decyduje się powierzyć dochodzenie czterech młodych Rangers. Jak nietrudno się domyślić, jest to zespół, a następnie udać się do jednego z najbardziej fascynujących części Wasteland-2. Tworzenie postaci – to proces, nad którym można siedzieć przez długi czas, i wciąż nie mniej przyjemności niż same gry akcji.

wstępne zalecenia

Naturalnie, nie można rozpocząć grę bez tworzenia ich znaków. To właśnie wtedy poznacie, że nie powinno być cztery, i że podczas gry dołączy do innych bohaterów, którzy mogą nam pomóc, ale nie są one trwałe. Dlatego konieczne jest, aby zapłacić mu czterokrotnie tyle samo uwagi, jak to możliwe. Stworzenie postaci Wasteland-2 – jest to dość trudny i skomplikowany proces, który wymaga, aby zrozumieć mechanikę gry i wartości wszystkich umiejętności, które są całkiem sporo. Więc jeśli grasz Wasteland po raz pierwszy, a wcześniej nie kiedykolwiek spróbować swoich sił w innych projektach o podobnej roli, mogą wystąpić pewne trudności. W takim przypadku należy spieszyć z pomocą programistów, oferując kilka standardowych klas postaci, gdzie wszystkie umiejętności są już dystrybuowane automatycznie. Możesz stworzyć swój własny zespół przez dwie minuty, po prostu wybierając rodzaj wojowników, ale będzie mniej skuteczny i, oczywiście, nie jest tak ekscytujące. Jeszcze lepiej poświęcić trochę czasu, aby zbadać korzyści z umiejętności i stworzyć zrównoważony skład, że nie będzie problemu, aby przezwyciężyć wszystkie przeszkody z powodu pracy zespołowej. Nie Wasteland-2 wersja rosyjska, która jest przydatna dla tych, którzy nie znają języka angielskiego. Jednak taki wspaniały projekt, aby lepiej ocenić oryginału.

podstawowe cechy

Najpierw trzeba ustawić podstawowe atrybuty swojej postaci. W Wasteland-2 w wersji rosyjskiej jest pełne tłumaczenie tekstu absolutnie wszystko, dzięki czemu można czuć się swobodnie badać wszystkie opcje, bez obawy, że gdzieś będzie niespójności. Więc, jakie są atrybuty? W pewnym sensie jest to szkielet charakteru, jego fundacji, która w przyszłości będzie można mieć prawie żadnej zmiany. Punkty poprawić atrybuty są podane tylko raz na dziesięć poziomów, ale jednocześnie w pełni ukończyć grę można mieć, jeśli nie osiągnie poziomu czterdziestego. Wszystkie te siedem podstawowych atrybutów, a każdy z nich jest odpowiedzialny za swoją sferę rozwoju postaci.

Koordynacja określa dokładność kontaktu, zwiększa szansę na trafienie krytyczne i daje dodatkowe punkty działania. Powodzenia pod wieloma względami nawiązuje do koordynacji – to również zwiększa obrażenia krytyczne uderzenie i zapewnia punkty akcji, zwiększa szansę na unik ataki. Percepcja podnosi i crit, a stok, ale także zwiększa prawdopodobieństwo, że postać będzie pierwszy. Siła, która jest logiczna, zwiększa obrażenia, co daje dodatkowe punkty działania i poprawia zdrowie. Prędkość wpływa inicjatywa i szereg działań, inteligencja poprawia ogólną szybkość poziomowania i charyzmy nie ma wpływu na rozwój swojej postaci, ale jednocześnie otwiera nowe opcje w dialogach, które mogą być bardzo przydatne. Jak wspomniano wcześniej, jest to podstawowy szkielet znaku w Wasteland-2. Przegląd innych umiejętności pójdą dalej.

Umiejętności ogólne znaku w Wasteland

Tak, nadszedł czas, aby zintensyfikować mięso na szkielecie, który jest do pompowania umiejętności swojej postaci, które mogą być użyteczne dla niego bardziej lub mniej. The Wasteland-2 Przegląd umiejętności może zająć dużo czasu, ale zaleca się, aby przeczytać cały opis i myśleć o tym, co będzie pasować do tego szczególny charakter, nie pompować swoje dodatkowe umiejętności. Jeśli atrybuty są podstawowe opcje, umiejętności można znaleźć więcej ciekawych rzeczy. Na przykład, można pompować umiejętności przetrwania, aby uniknąć konfrontacji z przeciwnikami. Umiejętność brute force pomoże Ci w przypadku włamania zamkniętymi drzwiami, a trener – to umiejętność, która pozwala oswoić zwierzę, które następnie mogą być wykorzystane przeciwko wrogom. Istnieje wiele innych umiejętności – Smoothie (pozwala przekonać znaki non-player), bully (dialog zawiera opcje, które linkują do agresji), oko, przywództwa i tak dalej. Każde z nich jest ważne w taki czy inny sposób, ale to nie ma sensu do pompowania wszystkich umiejętności wszystkich znaków. role – to najważniejsza rzecz w Wasteland-2. Umiejętności mogą się przydać, ale nie ograniczają się do ogólnej działalności.

maszyny zdolność

Ten rozdział poświęcony jest prawdopodobnie najbardziej użyteczne umiejętności w grze. The Wasteland 2-umiejętności mogą odgrywać kluczową rolę w przejściu, a jeśli nie jesteś pompowana łamanie zamków i komputerami, medycynie i alarmów przeprowadzki, wtedy mogą wystąpić poważne trudności nawet przy przejściu głównej fabuły. Co powiedzieć o wykonywaniu zadań pobocznych, skarbów i tak dalej – z tego ledwie można sobie poradzić. Dlatego w żadnym wypadku nie należy zapominać o umiejętnościach technicznych, ponieważ będą one znacznie ułatwić przejście i ułatwić ustalenie, że inaczej byś nie przyniosły. Tam w Wasteland-2 kody, ale są jeszcze lepiej użyć w najmniejszym stopniu – o wiele bardziej przyjemne przejść grę na własną rękę, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie zatrzymuje się narazić złożoności do minimum, jeśli uważasz się za wystarczająco bystry w tym gatunku.

Skill z bronią

Ostatnią grupę umiejętności określa, jakie rodzaje broni lub które przyjazny charakter zespołu. W sumie istnieje siedem umiejętności radzenia sobie z bronią dalekiego zasięgu, a trzy – w walce wręcz. Te ostatnie obejmują wręcz, pracy z tępymi broni i piercing cięcia. Jeśli używasz w Wasteland-2 kody, nie ma sensu pompować te umiejętności, ale jeśli grasz fair, to będą one bardzo użyteczne, ponieważ przyczyni się do nałożenia przeciwników Melee, którzy są silni tylko w przyszłości.

W odniesieniu do broni palnej, istnieje siedem klas: pistolety, pistolety maszynowe, karabiny szturmowe, strzelby, karabiny snajperskie, pistolety maszynowe i broń energetyczną. Oczywiście, to nie ma sensu pompować raz wszystkie bronie dla każdego z bohaterów – byłoby bardzo nieefektywne. Wasteland-2 gry oznacza, że będzie mieć cztery różne postacie, każda z własnymi zadaniami i umiejętności do ich przeprowadzenia. Dlatego należy być bardzo uważny do dystrybucji umiejętności myślenia poprzez z góry ścieżką rozwoju każdego z bohaterów.

Nadaje się do pompowania

Wasteland-2 gry – jest to taktyczne RPG, więc nie próbuj go przekazać „pośpiesznie”. Musimy siedzieć, myśleć, decydować, który z bohaterów potrzebują szczególnej umiejętności. Jeśli spróbujesz dać każdej z ich grupy dużego zestawu umiejętności, ryzyko któregokolwiek z nich pompować do jakiegokolwiek przyzwoitego standardu, czyniąc go bezużytecznym. Lepiej skupić się na pięć do siedmiu umiejętności, które będziesz w stanie znacznie pompy, a tym samym skuteczne charakter. Jak wspomniano powyżej, można użyć kody Wasteland-2. Ale znowu, to nie ma sensu. Albo, jeśli są poważne o niełatwym zadaniem, pomyśl nad taktyką, do rozwiązywania złożonych problemów, albo lubią prostszych gier. Dlaczego torturować siebie?

wybrane lekcje

Więc oszukuje Wasteland-2 są pozostawione. Całkowity koszt osiągnąć na własną rękę. Aby to zrobić, trzeba jasno przydzielić role w grupie. trzeba będzie przede wszystkim lidera, który poprowadzi zespół. Potrzebował do pompowania odpowiednich umiejętności, takich jak przywództwo i bystrym okiem. W reszta powinna być równowaga, która jest mocno odchylić go w jakimś aspekcie nie powinno być. Musimy działać w zależności od okoliczności. Również jest wymagana siła ognia, samolot szturmowy, który będzie siła uderzająca. Będzie ona obejmować snajpera, który powinien być jak najdalej od wirze wydarzeń, jak to jest powolny, słaby, ale w celu zapewnienia mocnego uszkodzenia. Cóż, to trudno sobie wyobrazić bez wsparcia grupy – technik medyczny, cracker, wszystko idzie w jednej osobie, która nie atakuje wroga, i traktuje i dostarcza towarzyszy amunicji. role pomogą Ci skutecznie przekazać poziomy wyzwanie Wasteland-2. Więzienie jest jednym z tych poziomów.

Jakie umiejętności są ważniejsze?

Jak wiecie, w grze ogromną ilość możliwości. Ale które z nich są ważne, a czego nie może rock? W jaki sposób można pokazać poziom Wasteland-2 „więzieniu”, i wiele innych, główne działania tutaj – walki. Więc przede wszystkim trzeba pompować umiejętności bojowych i obsługi broni. Na drugim miejscu są możliwości techniczne, no i po tym można wybrać w zależności od smaku, aby stworzyć swój idealny zespół w Wasteland-2. Karta będzie dostępna do lidera, na polu bitwy – samolot szturmowy, wsparcia ogniowego – snajpera, i pomóc w innych aspektach – wsparcie myśliwca.

Jaka jest rola satelity?

Było to głównie o czterech bojowników w swojej grupie. Ale to nie wszystkie znaki zabaw, które są w Wasteland-2. Mapa świata jest gotowa do zaoferowania wiele miejsc, gdzie można znaleźć sojuszników – jeśli oni przyłączyć się do ciebie, to można je pobrać również. Jaką taktykę wybrać tutaj? Odpowiedź jest prosta: jest to niezbędne do działania według własnego uznania. Pamiętaj, że czterej główni bohaterowie pozostanie z wami aż do końca gry, a satelity będzie przychodzą i odchodzą, a jeśli się powiesił na nich, wtedy byłby to wstyd, aby je stracić, ale to jest nieuniknione.

Jaki jest wynik?

Oczywiście, w Wasteland-2 ze swoich działań w grze, czyli na polu bitwy, nie są kluczem – Ustawia Fundacja im tworzyć i tworzą znaki. I jeśli się go, a następnie wykonać wszystkie zadania nie będzie trudne.