431 Shares 4455 views

Ładowanie kreatyny: jak zrobić, dawkowanie i sugestie

Kreatyna – żywieniowego sportowy, który jest potrzebny do kulturystów. Każdy wie, że dodatek sportowy promuje szybki przyrost mięśni. W większości przypadków umożliwia ładowanie kreatyny sportowca do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Gdy są stosowane prawidłowo, kreatyna jest zwiększona wytrzymałość, zwiększoną masę i poprawę wydajności.


Dodanie kreatyny w żywności zmniejsza procesów utleniania w komórkach mięśniowych, co przyczynia się do zmęczenia. Również ważną zaletą jest możliwość zwiększenia zawartości glikogenu w komórkach. Z tego powodu funkcjonalność sportowiec mięśni staje się większa.

To przeprowadzili badania, które wykazały, że kreatyna zwiększa anaboliczne możliwości wzrostu mięśni. Ze względu na to przyspieszony przyrost masy i siły fizycznej sportowca. suplement kreatyny składa się z naturalnych składników, więc nie wyrządza znaczną szkodę sportowca. Ważne jest, że ładowanie kreatyny została przeprowadzona zgodnie z instrukcjami, bez przedawkowania.

Jednak ostatnie badania wykazały, że sportowcy, którzy wzięli kreatynę równomiernie bez fazy ładowania, nie zatrzymuj się pod względem budowy mięśni z tych, którzy wzięli go w dużych ilościach w pierwszym tygodniu.

Zasada działanie addytywne

Kreatyna jest syntetyzowane z substancji, które z kolei są zaangażowane w metabolizm energii. Jeśli prawidłowo przeprowadzonego ładowania kreatyny, że na każdy kilogram masy ciała ludzkiego gromadzi więcej niż 1 gram mięśnia. Takie reakcje chemiczne występują w każdej osobie, nawet jeśli nie był on zaangażowany w sporcie, ale w małych ilościach. Korzystanie z kreatyny, ciało będzie przyswajać związki węglowodanowe i zamienia je w energię, co przyczynia się do tego, że organizm może wytrzymać duże obciążenia.

Ze względu na fakt, że organizm może wyprodukować kreatyny tylko w małych ilościach, często to nie wystarcza do pełnego treningu i odzysku. W takich sytuacjach pomaga ładowanie kreatyny. Przy bardzo poprawna to wykorzystując moc wzrasta sportowców o ponad 18 procent. Dodatek ten jest szczególnie przydatny dla osób zaangażowanych w sport energetycznych.

Jaki rodzaj kreatyny lepiej

Zdaniem ekspertów, suplementacja kreatyny jest uważany za najlepszy w przypadku, gdy nie ma zanieczyszczeń w jego składzie. Ten typ żywieniu sportowców jest naturalnym produktem. Nauka i Medycyna sportowa rozwija się z roku na rok, wymyślać nowe elementy. W związku z tym wielu przybyszów do sportu zastanawiasz się: „Co to jest kreatyna Pobierz Jak przyjmować tego produktu rację?”

W celu uniknięcia błędów, a przedawkowanie podczas suplementacji powinny skonsultować się z ekspertami. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy sport, wymaga szczególnego rodzaju kreatyny. Trener zadecyduje gatunków, które muszą otrzymać początkujących. Z tego i będzie zależeć od wyniku w osiąganiu. Głównym czynnikiem w otrzymaniu wybór odbierający ładowanie kreatyny lub bez niego.

Kiedy jest najlepiej przyjmować kreatynę

Aby trening był bardzo skuteczny, konieczne jest monitorowanie interwały mocy i czasu. Czynnik ten ma bezpośredni wpływ na wyniki. Z tego powodu trzeba ostrożnie podchodzić do posiłku reżimu. Konieczne jest, aby rozprowadzić go tak, że kreatyna jest lepiej wchłaniane. Ważne jest, aby pamiętać, że najlepszy czas na suplementy – po intensywnych treningów. Podczas tego okresu, poprawia przepływ krwi w żyłach i zwiększone reakcje metaboliczne.

Jeśli początkujący sportowca, jego pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, w jaki sposób brać kreatynę bez obciążenia, tak aby nie zaszkodzić organizmowi. W takich sytuacjach powinno być zmniejszenie tempa przyjmowania suplementów sportowych. Przed rozpoczęciem intensywnego treningu nie powinny pić kreatyny, ponieważ może zakłócić równowagę wody w organizmie.

Podczas dni odpoczynku suplementów powinny być podejmowane w godzinach porannych. To dlatego, że o tej porze dnia organizm jest nasycony hormonów wzrostu. Kreatyna poprawia przemianę materii, a zatem elementu węgla przechodzi bezpośrednio do mięśnia.

Jak stosować kreatynę

Ten typ żywieniu sportowców nie doceniła próg strawność, więc trzeba wiedzieć, jak wykonywać ładowanie kreatyny sportowców o różnych rozmiarach. Jak prawidłowo wykonanego wyboru zależy przyszły wynik w osiągnięciach. Właściwy dobór dawkowania kreatyny znacząco zwiększa działanie substancji, jak również zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Jedzenia monohydratu białka nie tylko zwiększenie masy mięśni, ale także zwiększa wytrzymałość. Te dwa naturalnym składnikiem ujednolicenie również ze sobą, co pozwala na wzmocnienie działania substancji dodatkowych. Dzięki temu wykonana shake białka może być bezpiecznie dodać porcję proszku kreatyny. Technologia ta czynna jest najlepsza dla sportowców o średniej budowie ciała.

Cienkich sportowców najodpowiedniejszego zyskała mieszaniny monohydratu. Sposób otrzymywania dodatków dokładnie takie same. Komponenty Dodatki tego typu są również przyczynić się do budowy ciała ulgą.

sport wstęp odżywianie bez pobierania

Zebrane kreatyny bez konieczności ładowania najwyżej 6 g dziennie, około łyżeczki. W czasach, gdy ćwiczenie jest wykonywane, stosowanie kreatyny po szkole przez jedną godzinę. Dodatki zwiększające absorpcję w organizmie ludzkim może być mieszana przed podjęciem kreatynę i koktajl białek i węglowodanów.

W chwilach, gdy dzień posiadanych przerwy między lekcjami, kreatyna powinny zostać podjęte pomiędzy spożyciem żywności przez cały dzień. Za każdym razem, monohydrat najlepiej wykonane z elementów uzupełniających (Gain białkowy albo węglowodanowy). System taki sport odżywianie powinno być przez dwa miesiące. Po tym, obowiązkowa trzeba trochę odpocząć.

Korzystanie z załadunkiem

Ładowanie suplementacja kreatyny jest duża ilość przez 7 dni. W ciągu pierwszych siedmiu dni należy jeść 5 gramów proszku 4 razy dziennie. Suplementy należy przyjmować pomiędzy posiłkami.

W dni treningowe, rozcieńczony Proszek powinien natychmiast wypić koktajl po treningu, w ciągu jednej godziny. Po tygodniu szkolenia w tym trybie należy zmniejszyć dawkę 2 gramów. Ta moc jest rozszerzony kurs dokładnie jeden miesiąc. Następnie trzeba odpocząć przez około 21 dni.

Czy muszę mieć kreatyny załadunku?

Wielu ludzi zastanawiał się, czy konieczne jest ładowanie kreatyny? Jak ją przeprowadzić? Odpowiedź jest bardzo prosta: jest to niezbędne dla sportowców, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową, a także wynik. Jeśli wziąć kreatyny przez około 4 gramów na miesiąc, wynik będzie oczywisty bez pobierania. Uciekania się do niej, można osiągnąć wyniki miesięczne w ciągu zaledwie 7 dni. Konieczne jest, aby trenować intensywniej, dopiero wtedy będzie to dobry wynik.

Znaczenie pobieranie jest dość prosta: przyspiesza metabolizm. Podczas suplementacji sportowca dobrze zmotywować i stara się w siłowni. Ważne jest, aby nie przesadzić z dawką i wielości. Działania te mogą prowadzić do skutków ubocznych i pogorszenia ciała. Dzienna stopa atlety średniej budowy – 20 gramów dziennie przez tydzień. W związku z powyższym, bez dawki nasycającej jest znacznie mniejszy.

Skutki uboczne produktu

W przypadku właściwego dozowania i systematyczny uzupełnienie sekwencji podczas załadunku i bez obawy. To sport jedzenie jest całkowicie bezpieczne. Według statystyk światowych, działania niepożądane mogą wystąpić tylko 4 procent sportowców. Powodem, dla którego nie istnieje – uzupełniające się elementy, które mogą być częścią żywieniu sportowców.

lista wyświetla

W niektórych sytuacjach, dyskomfort może wynikać z nadmiernego stosowania kreatyny, która jest przedawkowanie. Są to:

  • zakłócenie normalnego trawienia;
  • pojawienie się obrzęku o różnej ciężkości;
  • drgawki (występują rzadko).

Te działania niepożądane w większości przypadków mogą wystąpić w czasie, gdy ładowanie kreatyny jest wykonywana. Monohydrat jako biorąc w tym czasie – jest, aby pamiętać każdego sportowca. Wykonując wszystkie instrukcje użytkowania, można osiągnąć dobre wyniki bez szkody dla ich zdrowia.