372 Shares 5911 views

Jak zaktualizować „windose 7” do „8” windose siebie? Windows 8

W porównaniu z siódmego modyfikację systemu Windows, wersja ósma wygląda jeszcze bardziej innowacyjne i nietypowe (przynajmniej z tego powodu, że nie zawiera wszystkich zwykły przycisk „Start” i całkowicie przeprojektowany interfejs graficzny). Nic dziwnego, że wielu użytkowników i chcesz zaktualizować „windose 7” do „8 windose”. Aby uzyskać informacje o tym, jak zrobić prostą metodę teraz będą omawiane.


Jak zaktualizować „windose 7” do „8 windose”: wstępne działanie

Przed przejściem bezpośrednio do aktualizacji, należy sprawdzić kompatybilność własnego terminala komputera lub laptopa. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę na wymagania systemowe.

Do normalnej pracy systemu Windows 8 wymaga procesor 2-rdzeniowy z zegarem co najmniej 1 GHz, 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej i 2 GB dla wersji 64 bitowej karty graficznej zgodnej z DirectX 9, z obsługą sterowników WDDM wyświetlaczu wspiera rozdzielczości 1024 x 768 pikseli i wolnej przestrzeni na dysku twardym 16 GB w przypadku modyfikacji 32-bitowym i 20 GB, dla 64-bitowego wyjścia. Ponadto, jeśli planujesz używać wprowadzania dotykowego, ekran musi obsługiwać technologię multi-touch.

Aby produkować kompletne i najbardziej dokładne rozpoznanie komputera jest kompatybilny z Windows 8, to najlepiej skonsultować się z oficjalnego udziału Microsoft i pobierać pliki ze specjalnego „Upgrade Assistant”, po czym można rozpocząć, aby uzyskać pełne informacje dotyczące systemu.

Czy możliwe jest „siedem” upgrade do „windose 8” za darmo?

Kolejne ważne aktualizacje problem – problem kosztów finansowych. Jeśli podejście to z prawnego punktu widzenia, system będzie musiał kupić formalnie.

W przypadku nabycia licencji dysku z „windose 8” w rosyjskim kodem aktywacyjnym zostaną wymienione na opakowaniu. W przypadku zakupu za pośrednictwem strony internetowej Distribution Corporation, kod zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji. Ale Internet jest pełen nieoficjalnych dystrybucjach, które można pobrać za darmo. Ale w tym przypadku należy pamiętać, że jest to co najmniej nielegalne.

Opcje aktualizacji

W odniesieniu do większości aktualizacji, aktualizacja z „Vindovs 7” do „8 Vindovs” można osiągnąć przez dwóch podstawowych metod:

  • Instalacja za pomocą „Update Wizard” (ten, który sprawdza zgodność komputera);
  • Instalacja z płyty instalacyjnej lub innych nośnikach wymiennych.

Pierwszą opcją jest łatwiejsze. A dla drugiego sposobu, instalator można uruchomić bezpośrednio na Windows 7 bez konieczności instalowania specjalnego priorytetu rozruchu w systemie BIOS, aby rozpocząć proces instalacji, pomijając ładowanie poprzedniego systemu operacyjnego.

Instalacja systemu za pomocą „Update Wizard”

Możemy przejść bezpośrednio do instalacji i korzystania z „asystent”, aby szybko i łatwo zaktualizować „windose 7” do „8 windose”.

Po uruchomieniu programu należy wybrać instalację systemu operacyjnego. W następnym kroku trzeba zrobić jedną z trzech rzeczy:

  • zapisać bieżące ustawienia, ustawienia i dane użytkownika;
  • zachować tylko te dane osobowe;
  • nie zapisać.

Że wybiorą tego? Jeśli trzymać wszystkie (pierwszy akapit), nowy system instalacyjny może dziedziczyć stary błąd, ale cały program zwyczaj, że będzie działać w nowym systemie. W drugim przypadku, jest oczywiste, zachowa tylko poświadczenia użytkownika (Microsoft stanowią lokalne „uchetki”, hasła itd. D.) Bez programowania. W trzecim przypadku, użytkownik otrzyma tak zwany system czysty. Wybierz, co chcesz, a potem pójdą tylko Instalator wyświetla pytanie (instalację problemu jest aktualizacja do wersji już ósmy zostaną omówione oddzielnie).

Instalacja z nośnika wymiennego bezpośrednio z Windows 7

Aktualizacja do „windose 8” mogą być uruchamiane bezpośrednio w systemie Windows 7 za pomocą pliku startowego na nośnikach wymiennych Setup.exe.

Ponadto, podobnie jak w poprzednim przypadku? Postępuj zgodnie z poleceniami instalatora i uzyskać zaoferować aktualizacji. Aby zaoszczędzić czas, mogą one być opuszczone, ale powinna być ustawiona z praktycznego punktu widzenia.

Następnie wprowadź klucz produktu, a dopiero potem zapisać wyświetlany jest aktualny ekran wyboru ustawień. Ponownie, wybrać to, co chcesz i poczekać na zakończenie procesu instalacji. W obu rozwiązaniach, komputer może być wielokrotnie przeładowane. Pod koniec instalacji skonfiguruje tylko parametry systemu (w sposób „czysty» Windows 8 jest wystarczająca, aby użyć ustawień domyślnych, przy zachowaniu ustawień poprzedniego systemu ma nic innego do roboty).

Aktualizacja do wersji 8.1

Jak widzimy, aby zaktualizować „windose 7” na „8 windose” nie jest tak trudne. Teraz kilka słów o aktualizację do wersji 8.1.

Aktualizacje można pobrać za darmo bezpośrednio z Microsoft zasobu. Jeśli włączysz automatyczne aktualizacje w systemie (domyślnie jest to przypadek), instalacja Windows 8.1 wniosku będą odbierane przez „Update Center”, a następnie będzie tylko zgodzić się, aby rozpocząć instalację.

Kilka słów na zakończenie

Nie zostały opisane najprostszych metod instalacji ósmą wersję systemu Windows na szczycie siódmego. Ale jest inny punkt, związane z faktem, że użytkownik może być w obecności płyty z wieloma wersjami systemu lub instalacji z Internetu. Na pewnym etapie trzeba będzie wybrać modyfikacja ma dla Windows 8 (zwykły, kilku wersjach firmowych lub zawodowych).

Trzeba też powiedzieć, że zaleca się, aby obejmować instalację aktualizacji bezpośrednio podczas instalacji, jak to wpłynie nie tylko sam system, ale również znaleźć najnowsze wersje sterowników do wszystkich urządzeń. W tym przypadku możliwe jest, aby być przekonany, że system będzie działał bez awarii i konfliktów między oprogramowania i środowiska sprzętowego.

Jako, aby zapisać ustawienia i dane użytkownika, należy użyć tej opcji powinno być tylko w przypadku, gdy komputer jest wyposażony w program jest niezbędne do dalszej pracy. Jak wspomniano powyżej, nowy system może dziedziczyć stare błędy, więc brak krytycznych komponentów oprogramowania lepiej jest zainstalować „czysty” system operacyjny, który zwalnia użytkownika od pojawienia się awarii (być może nawet z końca instalacji). W zasadzie przed rozpoczęciem instalacji, można przeprowadzić kompleksowy przegląd systemu Windows 7 niektóre optymalizatora lub używać narzędzi do wyeliminowania problemów, takich jak Microsoft Fix it.

W nowym systemie na dysku systemowym mogą pozostać pliki z poprzedniego systemu operacyjnego (zazwyczaj folder Windows.old). Usuń je trzeba tylko narzędzie Oczyszczanie dysku, które można uruchomić z menu sekcji Właściwości wywoływanego przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na literę dysku, z możliwością wyboru właściwości smyczkowych i przejściu do zakładki Ustawienia ogólne. Ale aby usunięcie tego folderu systemowego z menedżera plików nie może być w żadnym wypadku.