230 Shares 1914 views

Przynęta na leszcza. Zima i lato przynęta

Wielu wędkarzy wiedzieć, że znaczna połów jest możliwy tylko po użyciu przynęt i ryb privazhivaniya do miejsca połowów. Leszcz aktywnie podchodzi do dziury, jeśli zwabić Gammarus, posiekaną robaka, małe Bloodworms. W przypadku korzystania z jednego, który zawiera roślinność, leszcz może ignorować tego rodzaju żywienia, takich jak ryby w zimie nie jest wystarczająco aktywna.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że dieta z leszcza w zimie zawiera niektóre roślinności i różnorodność organizmów żywych na dnie stawu. Do tej pory, Joker jest najbardziej rozpowszechniona wśród żywych organizmów, które żyją w zimie.

Ponieważ leszcz ma dobry wzrok, będzie on w stanie rozpoznać przynęty tylko kilka metrów. Obejmują wizja ryba zaczyna dopiero widać larwy.

Blisko leszcz często chodzi po dnie stawu. Przynęta na leszcza została dostarczona do dołu, należy użyć specjalnego podajnika. Ten projekt jest wygodne, ponieważ przynęta na połowu leszczy na życzenie, mogą spać na każdej głębokości.

Wysoka aktywność ryb mówi, że przynęta na leszcza może być wylewny w jeden i pół metrów od dna zbiornika, wynikające w dużej szkole ryby są przechowywane przez dłuższy czas. Jeśli leszcze w tym momencie nie wykazuje aktywności, konieczne jest, aby wlać stosy przynęty na dole.

Wielu wędkarzy zwabić leszcze w nocy. Powstały paszy dla ryb przechowuje stałe miejsce. Następnego dnia rano podczas łowiska, nie można już zwabić.

Nie zapominaj także o tym, że przynęta na leszcze w zimie może mieć wiele składników. Na przykład, niektóre zbiorniki pozwalają na mieszanie jednego z pozostałych składników przynęty. Ukończony suche przynęty zakłócać ochotka paszowych. Znamienny tym, że suche przynęty powinna wynosić 70%.

Pokarmy uzupełniające dla leszczy na podstawie robaka działa doskonale na praktycznie wszystkich zbiorników wodnych. Na wszelkie stare mięso szlifierka serca przewijania szklanych z lampką panierce. Jeśli uzyskany pasta nie jest właściwa konsystencja, dodać więcej przynęty w panierce, aby uzyskać pożądany efekt.

Przynęta na leszcza w szeroki asortyment dostępny w sklepach. Dlatego też, jeśli nie masz czasu na przygotowanie niezbędnej przynęty, można po prostu przyjść do sklepu.

Nie zapominaj także zmielonych nasion, które są aktywnie manifestować podczas połowu leszczy. zmielone nasiona dać pożądany aromat i smak, który preferuje leszcze w zimie.

Wielu wędkarzy przynętą po jej dobrze iść, pozostawiając dziurę o różnych etykietach. Zbliża się następnego ranka, nie muszą ponownie szukać studni i ponownie wlać dużo karmienia.

przynęta lato leszcza może zawierać inne składniki. Tosty płatki pszenne, otręby, groch, cukier, melasa, pokruszone krakersy z mąki pszennej, kukurydza. Nasiona słonecznika mogą być wykorzystywane nie tylko przynęty, ale także do przynęty.

Jeśli leszcz przeprowadzone na stawie, gdzie istnieje silny prąd w przynęcie najlepiej dodać piasku lub gliny. Jeśli chodzi o przynęty szybkimi przerwami, piasek i glina hamują karmienie piłkę na dłuższy czas.

Warto zauważyć, że leszcz jest wystarczająco czuły ryby. Nie znowu straszyć ryba pachnie zaznajomiony z nią, więc przynęta na leszcza powinien mieć rodzimej roślinności, piasku lub gliny. To daje przynętę lokalną smak.

Aby dodać trochę mgłę w miejscu połowu, w przynęcie, zwykle, dodać kaszę lub suche mleko w proszku. Takie produkty otoczyć przynęty, zapewniając bardzo potrzebne zmętnienie.