383 Shares 1819 views

Co kobiety myślą, kiedy ich mężowie ożenić się ponownie?

Nie ma znaczenia, ile czasu się rozwiodałeś – sześć miesięcy lub sześć lat. Ale kiedy twój były mąż znów legalizuje związek kogoś, w jego głowie pojawiają się dziwne myśli. To, co różne kobiety myślą, kiedy ich dawne połówki znów znalazły szczęście.


"Jak nasze dzieci przetrwają?"

Pierwsza myśl, która przyszła do umysłu Tiffany, bardzo ją zaintrygowała. Jak wesele byłego męża wpłynie na ich wspólne dzieci? Jak od teraz będzie ich komunikacja i jaka będzie jego nowa pani wybrać? Wydaje się, że przed tą rodziną oczekują ciężkich czasów, które sprawią, że dostosują się do charakteru kogoś innego.

"To boli"

Według Patty ból z luki i poczucie strat nigdy nie ustępują i nie mają ograniczenia czasowego. Jest to szczególnie dotkliwe, jeśli rozwiedziona kobieta pozostała z dziećmi, a tym razem nie zrobiła osobistego szczęścia. Kiedy nasza bohaterka dowiedziała się o tej wiadomości, zdecydowała się porozmawiać na forum kobiet. Przed ślubem pozostał kilka dni, a wyobraźnia Patty wytworzyła konwulsyjne zdjęcia rodziny idylla. Przypisała nowej kobiecie do roli oszusta i złodzieja, choć w rzeczywistości nie było w niej prawdy. I chociaż sprzeczne emocje zdominowały ją, kobieta była spokojna na zewnątrz dla wszystkich znajomych. Nikt nie mógł nawet myśleć, że została pokonana przez dziką zazdrość i zazdrość. Po rozmowie z kolegami z nieszczęścia na forum, zdała sobie sprawę, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest wyzwolenie bólu. Lepiej być wrażliwym i mówić prawdę niż udawać uśmiech.

"Czy powinienem spieszyć się z legitymizacją mojego nowego związku?"

Oczywiście, nie wszystkie kobiety po rozwodzie pozostają singlem. Wielu z nich znajduje także nowego wybranego. Jak wesele byłego męża wpływają na własną decyzję o legitymizacji obecnych relacji? I nie będzie wyglądać na odpowiedź. "Och, więc ułożyłeś swoje życie. Spójrz, ja też nie jestem bękartem "- to samo uważa dobrą połowę rozwiedzionych kobiet. Czy lepiej nie słuchać porady Cindy, która z czasem słuchała głosu rozumu. Kobieta myślała, że to głupie, aby spieszyć się ze wszystkimi i starać się jak najszybciej ożenić się z nowym kochankiem, bo kiedyś pospiesznie poprowadziła ją do pośpiechu.

"Biedna panna młoda …"

Tak myślała Lindsey, kiedy jej były mąż przyniósł nową pasję do korony: "Mam nadzieję, że jest silniejsza ode mnie. Biedna dziewczyna jeszcze nie wie, jak wiele problemów małżeństwo da jej. Być może znaleźli się wzajemnie … ".

"Czy będzie dobrym macochą?"

Chery uznała, że teraz jej dzieci nie mogą uniknąć porównań, regularnie komunikować się z macochą. A co jeśli straci tę kobietę we wszystkich aspektach? Nie można tego tolerować!

"Znalazł bardzo młodą wersję"

Nawet dla trzydziestoletniej kobiety wybór męża na rzecz młodej osoby jest trudnym zadaniem dla poczucia własnej wartości. "Znowu ślubuje brunetkę z zielonymi oczami. Tylko w przeciwieństwie do mnie ta młoda dama nie chce mieć dzieci i mieszkania z dwoma sypialniami "- dobrze, czasami młode kobiety mają mniej wniosków.

"Kogo to obchodzi?"

Oczywiście mężczyźni nie powinni powiadamiać swoich byłych żon o powtórzonym pragnieniu usankcjonowania stosunków. Zdarza się, że gdy rozwiedzione kobiety dowiadują się o nadchodzącym weselu od osób trzecich, są zaskoczeni, ale nie odczuwają żadnych szczególnych emocji. Odwracają się, pamiętają główne momenty wspólnego życia, ale nie pożałują rozwodu. Teraz kobiety mają wszystko, czego chcieli: udaną karierę i pełne życie pełne przyjaciół. Nie mają czasu na nudę, więc wszelkie zmiany w życiu innych osób przechodzą.

"Jest w ciąży?"

Co sprawiło, że jej były mąż poprowadził swoją nową damę do ołtarza? Wiele kobiet uważa, że pęd jest związany z wczesnym uzupełnieniem w rodzinie. Ciekawość Emmy była tak świetna, że zdecydowała się dowiedzieć, jakie dania przy stole świątecznym zostały zjedzone przez panną młodą. Nagle przed nią stała beczka ogórków kiszonych, a zamiast szampana w jej szklance była soda? Pomysł, że ich przyszłe dziecko będzie miało ten sam DNA, co jej cztere dzieci, było jak cios w oddychanie. Wyobrażała sobie, że po kilku latach pójdzie na zakupy do sklepu spożywczego i zobaczy chłopca jako dwie krople wody podobne do swojego syna. Czy ona mogłaby kochać to dziecko?

"Wiedziałem!"

Wiele małżeństw zostaje zrujnowanych z powodu niewierności mężów, a nowy wybrany człowiek jest zasadniczo parą rozwodową. Mąż Katie po raz kolejny ponownie małżeństwo tylko kilka miesięcy po ich rozwodu. Nasza bohaterka przewidywała taki przełom wydarzeń. W głowie była tylko jedna myśl: jak długo by były mąż był wierny swojej nowej pasji?