474 Shares 2728 views

Lek „Relaksozan”: opinie, instrukcje użytkowania

Prawie codziennie ktoś ma do czynienia z różnego rodzaju sytuacjach stresowych. Stała doświadczenie znacznie osłabiają układ nerwowy. Aby powrócić do spokoju i dobrego samopoczucia, możliwe jest, aby brać środki uspokajające na bazie roślin. Wysokie stężenie ekstraktu waleriany zawiera preparat „Relaksozan”. Eksperci sugerują, że fitolekarstvo gości ma łączny efekt terapeutyczny, a może szybko normalizuje układ nerwowy.


Opis preparatu

Leki uspokajające na bazie ziół leczniczych są uważane za najbezpieczniejsze dla ciała i mają praktycznie żadnych przeciwwskazań. Przyczyniają się one do radzenia sobie z pierwszymi objawami depresji, łagodzą i wzmacniają układ nerwowy. Preparat jest naturalny „Relaksozan”, przeglądy, które można usłyszeć od lekarzy i od pacjentów. Firma produkuje fitolekarstvo „Evalar”, dedykowane do uwolnienia wyłącznie naturalnych produktów do leczenia różnych dolegliwości. Surowce dla produktów uprawianych u podnóża Ałtaju.

Takie komponenty są częścią „Relaksozan” tabletki jak ekstrakt waleriany (125 mg), mięty pieprzowej (25 mg) i ekstrakt z melisy lekarskiej (25 mg). Wszyscy wzmocnienia efektu terapeutycznego siebie i mają pozytywny wpływ na układ nerwowy i serce.

Wskazania do stosowania

Napięcie nerwowe, stres, drażliwość – główne wskazania do leków „Relaksozan”. Referencje potwierdzają pozytywny wpływ leczenia w tych przypadkach. Jeżeli objawy zaburzeń układu nerwowego pozostawione bez opieki, mogą doprowadzić do cięższych stanów chorobowych. Lekarze przepisujący lek w następujących przypadkach:

  • bezsenność;
  • zaburzenie lękowe;
  • podniecenie;
  • stres;
  • depresja ;
  • tachykardia;
  • Skurcze jelita.

Jak działa lek?

„Relaksozan” jest pączek, który charakteryzuje się wysoką zawartością waleriany za pomocą innych środków na podstawie tego roślina lecznicza. Jest to konieczne do szybkiego efektu terapeutycznego nasyceniu organizmu i użytecznych substancji biologicznie czynnych. Wyciąg z kozłka hamuje układ nerwowy i rozluźnia mięśnie i rozszerza naczynia krwionośne.

Efekt terapeutyczny jest analgezja i sedacja miętowy. Roślina zawiera dużą ilość olejków eterycznych, które mają działanie przeciwskurczowe i żółciopędny. Kojące właściwości roślin pomaga radzić sobie z bezsennością, nerwowość, zwiększony stres psycho-emocjonalne. Łagodne działanie uspokajające i ma balsamu, który jest również zawarty w preparacie „Relaksozan”.

Instrukcje użytkowania

Phytopreparation można podawać do młodzieży od lat 14 i dorosłych pacjentów. Średnia dzienna dawka – 4 tabletki oddzielono dwóch etapach. W niektórych przypadkach wystarczy 1 tabletkę środka uspokajającego leku 2 razy dziennie. Aby zapewnić dzienne zapotrzebowanie na kwasy seskwiterpenowych w organizmie zaleca się przyjmować 4 tabletki „Relaksozana”.

Czas trwania leczenia – 1 miesiąc. Lek „Relaksozan”, których cena waha się od 150-170 rubli (20 tabletek), może być używany przez długi czas, robiąc przerwę dwutygodniową między kursów.

Przeciwwskazania

Fitolekarstvo nie może wziąć wszystkich pacjentów cierpiących na schorzenia układu nerwowego. Tabletki są przeciwwskazane w obecności nietolerancji fruktozy, niedobór sacharozy.

„Relaksozan” (oceny potwierdzają) nie są odpowiednie dla pacjentów o nadwrażliwości na lek. Uspokojenie lek nie jest przewidziany do leczenia dzieci w wieku poniżej 14 lat.