87 Shares 5518 views

„Fitness Land” na Iljuszyn: obsługa, ceny realne

Trudno jest spotkać kobietę, która nie chciałaby pozostać w dobrej formie fizycznej. Aby osiągnąć ten efekt w domu jest możliwe, ale wymagałoby to wydać ogromną ilość wysiłku, aby zapoznać się z dużą ilością informacji i zakup niezbędnego wyposażenia. Jest o wiele łatwiej wybrać właściwą organizację sportową, która będzie szybko osiągnąć pożądany efekt. Taka jest „Fitness Land” na Iljuszyn w Petersburgu.


podstawowe usługi

Następujące usługi dostępne w centrum sportowym „Fitness Land” na Iljuszyn są:

 • Przestronny siłownia z nowoczesnym sprzętem. Centrum prowadzi kilka profesjonalnych trenerów, którzy pomogą obliczyć obciążenie, stworzyć plan treningowy na poszczególnych grup mięśniowych i udzielać porad w sprawie wykonania niektórych ćwiczeniach. Będą one również posiadać miesięczne pomiary każdego klienta i aby uczcić jego osiągnięć.
 • W salach aerobiku, można odwiedzić klasy Grupa: joga, aerobik czy taniec.
 • Istnieją specjalne programy dla młodzieży.
 • W razie potrzeby można skorzystać z usług osobistego trenera, który będzie szybko dojść do upragnionego celu.
 • Oddzielnie, która odbyła się również trening interwałowy.

Warto zauważyć, że każdy pokój posiada unikalny design, telewizyjny i muzyczny system, zatrudnienie w nich przyniesie zabawy!

usługi dodatkowe

W centrum sportowym „Fitness Land” na Iljuszyn zapewnia również dodatkowe usługi:

 • up Zdjęcie na energii przed wyczerpującym treningu w komfortowej kawiarni. Sprzedaje wyłącznie zdrowe posiłki, które zawierają minimalną ilość kalorii. przygotować również świeże białko trzęsie konieczne do uzyskania masy mięśniowej.
 • W centrum sportowym znajduje się solarium, odpowiednio, można nie tylko sprawiają, że postać bardziej piękne, ale również, aby przekształcić swoją bogatą opaleniznę.
 • Trzeba też mówić o usług dietetyka, który będzie najbardziej użyteczne i efektywne światło moc potrzebną podczas uprawiania sportu.
 • W niedalekiej przyszłości będzie wyposażony duży basen, jest już pod aktywnego rozwoju centrum pływackiego.
 • W centrum sportowym można zapisać w profesjonalnych zawodach, na przykład, aby opanować technikę tajskiego boksu.
 • Również w centrum jest kilka małych sklepów, gdzie można kupić piękny garnitur, buty sportowe, czy niezbędny sprzęt, aby zachować formę w domu.

usługa

W centrum sportowym „Fitness Land” na Iljuszyn zapewnia wygodny system powiadomień: każdy klient jest wykonany SMS-biuletyn, który przypomina mu przyjście do ewidencji szkół. Dla stałych klientów mogą korzystać ze specjalnych kart klubowych, przez które można otrzymać zniżkę przy zakupie biletu, a to może być wykorzystane jako prezent dla przyjaciela! W klubie działa także układ ratalny, kupić „bilet” do ulubionych aktywności jest możliwe dla niektórych płatności.

Jeśli chcesz znaleźć dobry ośrodek sportowy, który szybko doprowadzi postać w porządku, to nie ma wątpliwości, że będzie to „fitness Land”. Ceny nie są bezpośrednio zależne od rodzaju aktywności sportowej, częstotliwość wizyt i czas wizyty. Zapisz się do jednego miesiąca może kosztować od 2500 do 15000 rubli.

pozytywne opinie

Minęło ponad pięć lat od centrum otwarte sportowe „Fitness Ziemi” na Iljuszyn. Opinie klientów na temat tego centrum jest w zasadzie tylko pozytywna. Na przykład przeznaczyć kilka podstawowych zalet:

 • Uprzejmy personel.
 • Duża liczba usług.
 • Profesjonalni instruktorzy i dietetycy pomóc szybko przynieść postać w porządku.
 • Wygodny system płatności, w tym możliwość korzystania z systemu ratalnego i zniżki.
 • W szczególności pochwała funkcjonalnego systemu rejestracji na zatrudnienie: można to zrobić za pośrednictwem serwisu call center lub administratora online.

Byli również pamiętać, i dodatkowe usługi, na przykład, lubią jedzenie w kawiarni, obecność muzyki współczesnej w pokoju i jakość solarium.

negatywne opinie

Kilka razy mniej istnieją negatywne komentarze użytkowników. Dotyczą one przede wszystkim nadmierne zatrudnienie trenerów, duża liczba odwiedzających i niemożność zapisać w zajęciach w czasie najbardziej dogodnym.

Kontakt

Na szczęście teraz zrobić kształt piękna, zgrabna i atrakcyjna nie jest trudne. W tym celu wystarczy, aby zapisać się na zajęcia w klubie sportowym Professional z nowoczesnego sprzętu, wybrać dobry trener i spełnić jego wymagania. Można osiągnąć dobre rezultaty, w najbliższych „Fitness Land”: Petersburg, Ilyushin 5. Staje piękna jako kobieta i mężczyzna łatwo. To wystarczy, aby zrobić pierwszy krok – aby zapisać się na zajęcia w nowoczesnym centrum sportowym. A potem wszystko idzie jak w zegarku!