249 Shares 8190 views

"Hado" (dodatki): Opinie kierowców. Jak korzystać z dodatków „HADO”

Pracy układów pojazdu, związanych ze zwiększonym obciążeniu, ruchomych elementów ciernych. Aby zapewnić prawidłowe działanie urządzenia, konieczne jest zastosowanie specjalnych materiałów eksploatacyjnych. Popularny dziś sposób na uniknięcie zużycia konstrukcji metalowych są rewitalizanta. Składniki te są addytywne. Są one dodawane do materiałów w celu zwiększenia wydajności pojazdu.


являются популярным продуктом, который относится к ревитализантам. Dodatki „Hado” są popularnym produktem, który odnosi się do rewitalizantem. Ma specyficzny zestaw właściwości. Aby wyciągnąć wnioski na potrzeby dodatków złożonych w swoich systemach samochodowych, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich podstawowe cechy.

producent

„Hado” to wspólna produkcja firm holenderskich i ukraińskich. Marka weszła na rynek oznacza dla samochodów w 1991 roku. Główne zakłady produkcyjne znajdują się w Charkowie.

которых является достаточно высокой, вызвали массу споров и обсуждений. Dodatki „Hado”, którego cena jest dość wysoka, wywołała wiele kontrowersji i dyskusji. Producent podczas tworzenia wprowadza własne badania i rozwój, co pozwala na pracę w celu przywrócenia części zużyte i mechanizmów. Dziś rewitalizanta produkowane prawie wszystkich jednostek pojazdów samochodowych i motocykli.

Na krajowym rynku marka „Hado” ukazał się w 2004 roku. Producent przedstawił je jako panaceum na wszystkie problemy związane z mechanizmami zużycia. Stare samochody, według twórców dodatków działają jak nowe. Poprawę ich wydajności.

Funkcje dodatkowe

КПП и прочих узлов обладают определенным принципом действия. Dodatki „Hado” silnik odzysku, skrzynia biegów i inne podzespoły mają pewną zasadę działania. Nazywane są również olej atomowej. Takie dodatki są wystawione na sprzedaż w postaci olejów o dużej lepkości. Zawiera granulatów rewitalizantem.

Dostępne reprezentowane dodatek pakuje się w małych pojemnikach (około 225 ml). To wystarczy, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie zespołów i mechanizmów. Granulat z tworzywa należą do systemu. Przenieśli olej, który jest w nim, aby wszystkie szczegóły. Zatem rewitalizantem granulki mają funkcję ochronną.

Po znalezieniu mikropęknięcia tarcie części powierzchni, dodatki są aktywowane. Pod wpływem wysokiej temperatury i tarcia cermetalu narastanie warstwy następuje. Po uformowaniu materiału ochronnego powłoka zakończenia procesu akumulacji.

zalety

а также прочие системы, которые оставляют профессиональные технологи, являются положительными. Recenzje dodatków w silniku „Hado”, a także innych systemów, które pozostawiają profesjonalnych technologów, są pozytywne. Komponenty kompozycji dodatków oparciu cermetale. Takie materiały pozwalają na dobry poślizg, wywierając minimalny wpływ na mechanizmach powierzchni.

W rewitalizanta dodatki znajdują się w postaci granulatu. Pozwala to nie reaguje ze składnikami zawartymi w oleju bazowym. Inaczej, reakcja regularnego smarowania do takich środków może być nieprzewidywalne. Jest prawdopodobne, że dodatek zaczęły kolidować ze sobą. Jednakże, w przypadku stosowania takiej reakcji rewitalizantem granulek nie jest obserwowane.

Aby zapewnić pełną dystrybucję spiekanych pastylek systemu wymagane jest po odlaniu środki obejmują silnik. Silnik powinien pracować przez 15 minut na biegu jałowym. W tym czasie, dodatek będzie w stanie osadzać się na powierzchniach par ciernych i zaczynają zapewnić im korzystne działanie.

gatunek

Wybór rewitalizantem zależy od charakterystyki pojazdów, a także węzła, dla których pojazd jest przeznaczony. W handlu, środki są obecne w silnikach samochodowych, motocykli i mechanicznych automatycznych skrzyń biegów, wspomaganie kierownicy, aparatury wtryskowej paliwa i silnika.

Opakowanie dodatków odbywa się zgodnie z jego przeznaczeniem. Na przykład, w pojazdach silnikowych do sprzedaży są to środki objętość zaledwie 4,5 ml. Ich koszt to około 100-120 rubli.

зависит от типа мотора. dodatki cenowe „Hado” w silniku zależy od typu silnika. W związku z tym, wskaźnik zużytych opakowań 8 do 950 ml. Koszt tych produktów waha się od 740 do 9500 rubli.

W przypadku aparatury paliwowego przedstawionego na sprzedaż oznacza objętość 8 do 225 ml. Koszt waha się od 1000 do 2500 rubli.

Funkcje aplikacji

мотора, блока цилиндров или прочих узлов, необходимо тщательно ознакомиться с инструкцией производителя о правилах эксплуатации подобных средств в подобных узлах. Wybór dodatków „HADO” dla CAT, motor, cylindra lub innych składników, należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami producenta na temat zasad funkcjonowania tych funduszy w takich miejscach.

Eksperci twierdzą, że na pełne efekty składowych pokazanych w systemie samochodu, pojazd musi przebyć od 1500 do 2000 km. Dlatego przed dodatki wypełniające powinny brać pod uwagę, jak długo utrzymuje regularny olej.

Jeżeli smar wkrótce należy wymienić, to byłoby niestosowne wlać do niej granulki spieku metalowego. Jeżeli przed upływem terminu zmiany materiałów eksploatacyjnych, to nie będzie miało wpływu na wystarczającą zużytych mechanizmów. Warstwa cermetalu po prostu nie mają czasu, aby rosnąć. To mogą być zmieniane tylko po pewnym okresie eksploatacji wystarczających dodatków olejowych. W tym przypadku, zdolność do regeneracji powierzchni utrzymuje się przez długi czas. Ponownego napełniania jest wymagane 60-100 tys. Km.

ekspertyzy

топливной системы, двигателя и т. д. должна правильно применяться владельцем транспортного средства. Dodatek „Hado” do transmisji, paliwa, silnika, i tak dalej. G. być stosowane właściciel pojazdu jest prawidłowe. Oprócz zapewnienia dostatecznego uruchomić maszynę, należy przestrzegać zasad dodawania dodatków do regularnego oleju.

Specjaliści twierdzą, że nie jest użycie większej ilości granulek spieku metalowego niż przewidziany przez wytwórcę. Nie należy też skrócić okres pomiędzy pierwszym i drugim pakietem dodatków opatrunek. Spowoduje to strata pieniędzy.

Istnieje wyraźna dawka, która stanowi jego producentem. 4-5 litrów ropy konwencjonalnej konieczne będzie tylko jedno typowe dodatki do butelek. Jeśli system zaprezentuje większej ilości granulek, tworzą rezerwę. To nie będzie aktywowany, poprawiając geometrię konstrukcji metalowych. Takie składniki aktywne mogą zacząć wpływ na powierzchnie cierne tylko wtedy, gdy potrzeba.

zalecenia

Pojazd i silnik stanowią złożony system. Składa się ona z wielu węzłów i elementów. перед заливкой дополнительных защитных средств в систему рекомендуется пройти полную диагностику. Aby zapewnić niezawodną pracę przy użyciu dodatków „Hado” przed wylaniem dodatkowe urządzenia ochronne w systemie Zaleca się wykonanie kompletnej diagnozy.

Zdarza się nieprawidłowo techniki nie wystąpić z powodu zużytych par metalu ciernych. Aby ustalić przyczynę odchyleń trzeba przejść przez wszystkie systemy. Być może części metalowe nie spełniają określonych wymagań. W tym przypadku, cermet na bazie dodatków użycie jest niewłaściwe.

Aby nie wydawać pieniędzy na nic, trzeba wykluczyć obecności innych problemów. Tylko w tym przypadku reprezentowane przez dodatek będzie w pełni działał. Efektem ich stosowania jest namacalna.

technologia

блока цилиндров и прочих систем автомобиля говорят о высоком качестве подобных компонентов. Recenzje dodatków „HADO” dla PPC, blok cylindrów i innych systemów samochodu mówić o wysokiej jakości tych elementów. Przy właściwym stosowaniu granulki spójnego wpływ na parę tarcia.

W przypadku uszkodzenia mechanicznego metalu pojawia się charakterystyczne śladów. Wydaje się żetony. Rewitalizantem przypada na uszkodzonej powierzchni. Jego maksymalne działanie występuje w strefie nadmiernego zużycia. Istnieje określone wystarczającą ilość nadmiaru energii do kolejnego przeprowadzania procesu redukującego. Metal w takim obszarze ma największą liczbę obligacji zwisające. To właśnie te nieskompensowane atomy materii przyciągają granulat cermet. Służą one jako materiał budowlany.

Dzięki zastosowaniu sposobu przedstawionego na rozszczepieniu in situ lub uszkodzenie tworzy pierwotnego plastra. Stabilizacja stosunków. W tym momencie, wzrost warstwie cermetalu jest zatrzymany. Warstwa ochronna jest narażony na dyfuzję. To pozwala stworzyć bardzo silną nową powłokę.

negatywne opinie

носят преимущественно положительный характер. Recenzje dodatków w silniku „HADO” są w większości pozytywne. Jednakże istnieją negatywne wypowiedzi. Niektóre sterowniki nie rozpoznają którykolwiek z dodatków w oleju, łącznie z produkcją marki „Hado”.

Ujemnego sprzężenia zwrotnego, zgodnie z ekspertami, ze względu na niewłaściwe użycie wszelkich dodatków ceramiczno-metalowe lub inne usterki systemu. Na przykład, może być spowodowana przez wypalenie lub pogorszenia tłoki pompy olejowej. Także Usterki czasopism i wkładek wału korbowego może spowodować niską wydajność stosowania dodatków.

Aby uniknąć takich problemów, jak wspomniano powyżej, powinno być przeprowadzane z samochodów przed rozpoznaniem. Bez pełnej naprawy nie działają w niektórych przypadkach.

pozytywne opinie

Wielu kierowców otwarcie chwalony dodatki „HADO”. Twierdzą oni, że system z samochodu jest bardziej stabilny i całkowicie. Zredukować hałas i wibracje. W tym zużycia paliwa i oleju jest znacznie zmniejszona. Nawet w gorzkiej zimnego silnika rozpoczyna się łatwo.

Nowe pojazdy, takie jak komponenty do użytkowania nie jest konieczne. Tylko właściciele pojazdów z przebiegiem stanie docenić zastosowanie takich kompozycji w systemach i komponentów maszyny. Wniosek złożony dodatki, według ekspertów, na pewno nie zaszkodzi samochód. Jednak, aby nie rzucać dobre pieniądze po źle, należy udać się do wniosku złożonego przez agentów odpowiedzialnych.

Po przeanalizowaniu tego, co stanowi dodatek „Hado”, możemy zauważyć ich wysoką jakość i wyjątkową koncepcję. Ich zastosowanie w samochodach z przebiegiem za stosowne.