851 Shares 7998 views

Moskwa North River Terminal

Od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, Moskwa nabył chwałę portem pięciu mórz. Kanały wysyłki jesteś zalogowany, a główne drogi wodne pogłębione, które mogą podróżować na ścieżce „rzeka-morze” z dostępem do pięciu mórz: czarny, biały, Azowskiego, Kaspijskiego i bałtyckich.
W stolicy, rzeka jest żeglowna Moskwa (wszystkie jej długości). Odnosi się to również przez wysyłka Moskwa imieniu kanału (łączy się z systemem zamków rzeki).

Wózek jest wyposażony w trzy otwory. Do przewozu pasażerów wody w obrębie miasta, pod warunkiem autobusów rzecznych (małe łódki) zacumowany do licznych marinach.

Dla tych, którzy planują długie rejsy, wybudowane stacje River oraz North River Station, która jest również nadal i zabytek architektoniczny. W języku potocznym nazywa Chimki.

Northern port rzeczny znajduje się na Leningrad Highway (Chimki Reservoir). Odnosi się ona do rzeki Moskwa Parowiec linii zorganizowanej (SAO Moskwa).

North River Terminal został wybudowany w 1937 roku, przed napełnieniem zbiornika w Khimki. Ma kształt ogromnego statku. Wśród charakterystycznych elementów architektonicznych – szeroki, dość duża klatka schodowa i wysoką wieżą, zwieńczoną gwiazdą.

Wejście do stacji North River paneli urządzone majoliki przedstawiających w szczególności przyszłość Moskwie. Na tarasach stacji można podziwiać dwie fontanny, symbolicznie nazwana „Północ” i „Południe”, co oznacza związek między morzami, we wszystkich kierunkach. Stacja wieża zbudowana unikalne kuranty wniesionych od słynnej katedry Zmartwychwstania Volokolamsk.

W hotelu czeka – Restauracja znajduje się w budynku. Według projektantów, wieża ustanowiła mechanizm zostać pominięty, jeśli to konieczne, iglicę (na końcu i wznowienie nawigacji). Ale w tych wszystkich latach zrobiliśmy tylko kilka razy.

Northern port rzeczny ma długość pół kilometra, a połowa została zbudowana w latach 60-tych. Reszta jest już gotowy budynek później.

Rzeka Dworzec Północny – punktem wyjścia statków w Astrachaniu, Petersburgu, Rostowie nad Donem, a drugi przez kilka specjalnych tras dla turystów, jak i na statkach (Bay radość, Trinity Bay) .. Bardzo popularne spacery w zbiorniku (lądowanie nie jest w zestawie).

rejsy część rozpoczyna się od Dworca Południowego (Nagatinsky cofki), inni (większość) – od północy.

River North Station (Moskwa) znajduje się w północno-zachodniej części miasta (Leningrad autostrady).

„Rzeka Station” najlepiej się do niego w metrze, przechodząc do stacji. Przy wyjściu z metra, widać park. Molo, jeśli chcesz, czasu i energii, można przejść na piechotę: kilka minut w dół alei do prospektu emisyjnego Leningradzie. Stamtąd można zobaczyć i budynek stacji.

Może to zostać osiągnięte w inny sposób – wyszedł z podziemia, skręcić w lewo i od razu bez przechodzenia do samego parku, aby przejść wzdłuż straganów przed wiaduktem. Po drugiej stronie autostrady Leningrad, widać rzekę North Station – najwyższy budynek, zwieńczona iglicą.