582 Shares 5875 views

SWAG – jaki jest ten styl? Szczegółowy opis

Młodzi i odważni, tak można nazwać tych, którzy preferują styl SWAG. "Co to jest?" – pytający zadał pytanie, kto przekroczył trzydziestoletnie granice. Odpowiedź zaskoczy ich.


Mieszaj style w tętniącym życiem koktajlu – SWAG

Tłumaczenie słowa oznacza "chic". Styl, urodzony w kolebce kultury RnB, nabrał najbardziej fascynujących elementów blasku, sportu szykownego, chuliganów ulicy. A cóż jeszcze potrzeba młodej zbuntowanej duszy? Oczywiście, elementy stylu Boho i trochę grunge.

Styl SWEG jest bardziej dziewcząt, ponieważ w tym można nawet być w najbardziej pretensjonalnych ubraniach być "dziewczyna sąsiada". Tak krótkie szorty dżinsowe, bogato zdobione dżetów, będą wyglądać świetnie z butami na wysokim obcasie i otwarcie wojskową kurtką – w połączeniu z cienką sukienką chiffonową na podłodze.

Aby ubierać się w stylu SWAG, należy przestrzegać pewnych zasad. Pierwszy z nich mówi: podstawowym zestawem zawsze powinna być ulica prowokująca odzież. I tak obowiązkowe jest obecność nieograniczonej liczby krótkich spodenek, czapek, sportowych blaserów, wierzchołków prowokacyjnych inskrypcji.

Druga zasada zobowiązuje do posiadania specjalnych ozdób. Łańcuchy złote Rapperskie , przypominające lat 90-tych, pierścionki w postaci mosiężnych dętek, a także masywne, z zegarkiem złota – rzeczy z must-have w stylu SWAG. Co to jest – postawy? Jedynie w części jest to przejaw nietolerancji wobec sztuczności i sztywności innych kierunków.

Zgodnie z trzecią zasadą, wentylator SWAG musi wyróżniać się nie tylko ubraniami i dodatkami, ale także ogólnym wyglądem. Dlatego obowiązkowe są ekstremalnie niesymetryczne fryzury, przebijanie i tatuaż.

Czwarta zasada dotyczy wyłącznie obuwia. Pożądane jest to, że są to trampki lub trampki. I nikt naprawdę troszczy się o to, czy są klasyczne, czy też posiadają bardzo popularną platformę lub szpilki do włosów. Jeśli nie ma butów sportowych, buty z kolcami zastąpią je idealnie, zarówno w wersji żeńskiej, jak iw męskiej.

Ubierz w stylu SWAG

"Co to ma na sobie / jest noszone?", Pytają fanów cichszych stylistycznych kierunków. I pytanie nie jest wcale trywialne. W końcu nie można pozostawiać nikogo obojętnego, zwłaszcza jeśli okaże się to prawdziwym fanem stylu – dziewczyna sportowa, a nie nieśmiała jej formy.

Wariant na każdy dzień można wykonać w następujący sposób: krótkie szorstkie szorty, sandały na wysokim obcasie z kolorowym zwierzęciem, wysokie czarne legginsy symulujące buty typu jackboots i pulower z kierunku boho. Wygląda dziwnie? Więc ten wynik został osiągnięty.

Więcej "cichego" jest opcją, trwałą, pomimo zaleceń guru SWAG, w czarnym tonu: chude dżinsy, skrócony gorset górny, buty płaskie i sportowy plecak.

Brytyjskimi fanami stylu SWAG są najjaśniejsi. Co? Jakie są ludzie? Bravely, które pozwalają połączyć suknię koktajlową z butami tenisowymi, noszą delikatnie niebieskie poszarpane cienkie jeansy z koszulką, która przedstawia brytyjską flagę i wąsy Herkules Poirot.

Szok? Tak, do pewnego stopnia. Ale w tym, co powinno być odmienne, młode i odważne. Wszakże młodzież jest najlepszym czasem na eksperymenty niemal we wszystkim.