535 Shares 3485 views

Rekreacja (Hot Key): zakwaterowanie i usługi

Ten artykuł omówi rekreacji Krasnodar. Hot key – miejsce, w którym pisał instytucje opisane poniżej. To miejsce słynie z surowców mineralnych, które przyczyniają się do poprawy zdrowia. Dlatego zawsze istnieje wiele turystów i wczasowiczów.

„Góra”

Podobnie jak w innych obiektów rekreacyjnych (hot key – miejsce, w którym są one całkiem sporo), „Mountain” dla swoich gości spędził w Internecie. Płacić za usługi jest możliwe za pomocą karty kredytowej. Są baseny i place zabaw. Trzeba jeść w miejscowej stołówce. Saunie lub łaźni – miejsca, w którym stale będzie wielu gości. Są miejsca parkingowe.

„Pogórze Kaukazu”

„Pogórze Kaukazu” znajduje się niedaleko nabrzeża – zaledwie 500 metrów. W centrum – 3 km. Posiłki w cenie, którą można znaleźć dzwoniąc na infolinię. Dopuszcza się tu z dziećmi, jak również innych rekreacji. Hot key – miejsce z dużymi stężeniami gości, zwłaszcza w ciepłym okresie. Na terenie zainstalowanym w klimatyzowanych pomieszczeniach basenu. Dla tych, którzy przyjeżdżają samochodem, dostępny jest parking. Dzieci mogą korzystać z specjalnie wyposażoną.

"Star"

Rozważmy pozostały rekreacji. Hot key – lokalizacja innego ośrodka. Nazwano to „Star”. Na jego terenie znajduje się ogromna ilość zieleni, która jest stale świeci jasne i ciepłe słońce. Blisko podstawy Psekups rzecznych. Tutaj można bezpiecznie przychodzą do tych, którzy mają problemy z układem oddechowym. Powierzchnia Krasnodar obszar, w którym znajduje się sanatorium nasycony tlenem.

Centrum rekreacji posiada klasę „trzy gwiazdki” odnoszącą się do standardów europejskich. Sprzęt medyczny znajduje się na jego terytorium, najpóźniej, więc tu często pochodzą z chorymi dziećmi. Dla zakwaterowania oferuje trzy ogromne ciało.

"Hot Key"

Sanatorium Hot Key zyskał szeroką popularność. Najbardziej znanym był tytułowy skomplikowane.

„Hot Key” położony jest nad brzegiem Psekups. oddziela go od Krasnodar 50 km. Obudowa urządzone w parku, który charakteryzuje się piękne krajobrazy. Stopniowo staje się pasmem górskim. Szczyty otaczające go z trzech stron.

Co gościom ten ośrodek pamiętać? Jej źródła mineralne. Jest to praktycznie jedyne miejsce, położone w południowej części Federacji Rosyjskiej, która jest na jego terytorium, aby połączyć dwa rodzaje odzysku: picie wody mineralnej i kąpieli siarkowodoru.

„Hot Key” – standardowy ośrodek, w którym nacisk położony jest na odbiór osób chorych. Tu przychodzą ludzie z chorobami przewodu pokarmowego, rdzenia kręgowego, hormonalnego, krążenia, skóry i nerwów. Posiłki serwowane są w lokalnej restauracji. W centrum tej miejscowości – 3 km.