315 Shares 3370 views

Jakie są tampony, jeśli istnieje uszczelki sprzedaż?

Jakie są tampony, gdy są uszczelki? To pytanie jest tylko, że kobieta może poprosić, którzy nigdy nie używany tampon, a więc nie był w stanie ocenić wszystkie udogodnienia, które przynosi temat higieny osobistej. Kto regularnie korzysta z tamponów, nie chcą rezygnować z komfortu w krytycznych dniach. Rzeczywiście, nie ma potrzeby, aby myśleć, że wkładka może poruszać się z fotela i nagle pojawia ubrań zabrudzonych. Ponadto, wiele kobiet korzysta klocki powodują podrażnienie i swędzenie narządów śluzówki. Po kilku godzinach od aplikacji stanowią one bardzo nieprzyjemny zapach.


Obecnie syntetyczne uszczelki zewnętrznej warstwy, która zapobiega genitaliów „oddychanie”. To jest obarczona wystąpienia „efektu cieplarnianego”, co prowadzi do przegrzania dolnej części ciała i zaburzenia mikroflory pochwy. Wszystkie te „uroki” pozbawieni są tampony w ich stosowanie delikatnego pobudzenia narządów płciowych jest niezwykle rzadkie. Jeśli planowane wielką imprezę, podróż do centrum fitness lub basen, żadnych tamponów w tych wydarzeniach nie może zrobić. Wygodna pozycja higieny osobistej jest koniecznością dla kobiet, które są przyzwyczajone do prowadzenia energiczny styl życia, mimo krytycznych dniach.

Określenia wielkości

Kupujący mogą czasami wystąpić następujące pytanie: „Jakie są różne tampony rozmiar?”. Na etykiecie widać napisem: «Normalne», «Mini», «Light» albo «Super». W pierwszych dniach miesiączki, gdy alokacja najobficiej należy używać tamponów «Normalne» i «Super», które są większe. W ten sposób można zapobiec krew płynie do bielizny. Pod koniec miesiączki, kiedy nie jest już rzadkością upławy, wymazy należy przenieść do mniejszego rozmiaru, co jest napisane na etykiecie «Mini» lub «Światło». Produkty te należy stosować do dziewczyn, które nie są aktywne seksualnie. Jakie są tampony małych rozmiarów? To zapobiega uszkodzeniu błony dziewiczej.

Jak stosować tampon?

Dla wszystkich swoich zalet, ta część kobiecej higieny intymnej może powodować pewien dyskomfort. Jeśli nie terminowe usunąć wacikiem, pęcznieje, jego chłonność będzie ograniczona, a strużka krwi przedostaje się przez materiał. Z długiego pobytu w pochwie wzmocnionej reprodukcji flory bakteryjnej wewnątrz tamponu. Aby uniknąć tych problemów, powinno być 4 godziny zmienić temat higieny. Częstsza wymiana nie jest również zalecany jako suchym wacikiem może uszkodzić błonę śluzową w czasie wyjmowania go z pochwy.

Kwestia tego, czy możliwe jest użycie tamponu w nocy, pozostaje otwarta. Niewątpliwie, w nocy użyć tampon zamiast klocków będzie dla kobiety bardziej komfortowym. Jakie stanowisko nie wziąłby podczas snu, to będzie na miejscu.

Eksperci wciąż nie radzę trzymać tampony więcej niż 8 godzin w organizmie, a po obudzeniu zastąpić stary nowy. Chociaż produkty i producenci twierdzą, że długotrwałe stosowanie tamponów jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, niektórzy ginekolodzy są nadal zaleca w nocy użyć podpaski.

Jak wprowadzić tampon?

Można go znaleźć w instrukcji dołączonej do opakowania. Przed użyciem, powłoka ochronna musi być usunięta z tamponu i rozciąganiem koronki. Każda kobieta sama decyduje za siebie wygodną pozycję do wkładania tamponu do pochwy. Niektóre przysiady, inni postawił stopę na brzegu wanny. Należy promować palcem jak najgłębiej w środku, aż poczujesz jakąś przeszkodę. Kryterium dla prawidłowego zainstalowania tamponu jest to, że nie czujesz. Jeśli nie było dyskomfort, mówi się, że jest zbyt niska i powinna być trochę Push górę.

Jakie są tampony leczenia?

Są one wytwarzane w leczeniu niektórych chorób ginekologicznych: kandydozy nadżerek, zapalenie pochwy, bolesnego miesiączkowania. W zależności od impregnacji dawkowania takie tampony poprawy stanu mikroflory w pochwie, wykazują działanie przeciwzapalne.