704 Shares 9759 views

Popularne bajki o aniołach

Rodzice są zawsze skrupulatnie zbierane bajki dla swoich dzieci. Po tym wszystkim, dobrym wyborem może zapobiec emocjonalne i psychologiczne problemy, które występują podczas oglądania telewizji. Jeden z najbezpieczniejszych arcydzieł są bajki o aniołach.


Lista kreskówek

Sceny, w których nie są bohaterami jak anioły i demony, odgrywają ważną rolę w życiu niemal każdego dziecka. Wynika to z faktu, że historie bohaterów supermocarstwa, artefakty i świetny stan emocjonalny. Są one w stanie podnieść nastrój, a czas, aby odejść od świata realnego.

Bajki o aniołach i demonach odgrywać wiodącą rolę, co do zasady, dziewczęta od 7 do 10 lat. W tym okresie, dziecko uczy się aktywnie komunikować się, kochać i postrzegamy świat, jak to jest naprawdę. Oto niektóre z najbardziej popularnych:

  1. „Aniołek”. Historia dla dzieci w wieku przedszkolnym, który opowiada jak anioł stróż potrzebuje dużo nauki i pracy, aby uzyskać wspaniałe skrzydła.
  2. W 2010 roku opublikował Niemiecko-malezyjskiej produkt o nazwie „Anioły magii.” Fabuła skupia się na dziecko, który miał okazję spotkać się z przyjaciółmi, zawsze zajęty szuka przygody.
  3. Bajki o aniołach i demonach są znane wszystkim, ale najbardziej popularny otrzymał obraz „przyjaciół aniołów”. Tutaj w Gold szkoły ma przedstawicieli walczących stron, aby uzyskać prawo do pozostania w swoich zespołach kuratorów i kusicieli. Istnieje również sequel zatytułowany „Między snem a rzeczywistością.”

Idols dziewczynki

Powyższy rysunek – „Angels of Magic” i „Little Angel” – to bardzo proste i są bardziej dostosowane do dziecka, które wciąż idzie do przedszkola. Opowieść o szkole Złoto ma dobrą fabułę z przyjaźnią, miłością i nienawiścią. Edukacja w tej instytucji jest zapewnienie, że pewna grupa uczniów dzieli się na pary i dołączone do jednej osoby. Wszystko to odbywa się w celu zmuszenia go do swojego stanowiska.

Po pewnym okresie czasu, jest jeden wspólny wróg, a uczniowie nie mają innego wyboru, ale do zjednoczenia i oprzeć.

Podobna historia jest opowiedziana w „Winx Fairy”. Nowe bajki o aniołach przyciągnąć uwagę, jak mówić o romantyczny związek i przyjaźń.

Najciekawsza historia dla dzieci – jedno w którym rzekome magiczne moce: skrzydła, magia, ochrona, niewidzialność. Talisman – oddzielny problem, bo z nimi jest możliwe, aby dostać się do domu z nieznanym miejscu, zamieni się w potwora w ludzkiej.

Co rodzice mogą zmierzyć?

Jedynym problemem może być tylko rodzice wachlarza produktów, który jest tak obojętny na dzieci: Plecaki, torby, plakaty, notesy, zeszyty i inne.

Nie trzeba się martwić o to. Jest to konieczne, aby zobaczyć bajki o aniołach z dzieckiem. Po pierwsze, osoba dorosła może również chcesz kupić kilka rzeczy, a po drugie, to pomoże więź z dzieckiem i mają wiele tematów do dyskusji.

wojna aniołów

Jeden z najlepszych tematów dla fantazji – konfrontacja z aniołami i demonami. Dyrektorzy i pisarze chętnie podejmują się pisać opowiadania, jak w tym przypadku nie jest łatwo wymyślić znaczących zwrotów akcji. Obecnie istnieje ponad 1000 różnych wzorów.

„aniołów posłańcami War” – ciekawy i, co najważniejsze, to niezwykłe spojrzenie na starych i zużytych tematu. Cartoon o aniołach (wszystkie kolejne serie są dostępne w Internecie) pokazuje, jak oni walczą w otwartej przestrzeni powietrznej z demonami, uwalniając świat od złych i mrocznych stworzeń.

Zdecydowano się podzielić film na kilka części, z których każda jest oddzielna historia rozwija. Wszyscy uczą dziecko, co trzeba zrobić w życiu, podejmuje niezbędne decyzje i radzić sobie z moralnych i etycznych problemów.

Można powiedzieć, że to kreskówka o aniołach jest nieco przypominający filmach takich jak „Gwiezdne wojny” i „Space Rangers”. Pisarze i reżyserzy postanowili skupić się na przygodach i bitwach, w których, oczywiście, zdobyć dobre znaki. Graficzne podobne do sowieckiej sporządzonych kreskówek. Na przykład, przestrzeń urzeka swoim zdaniem: realistyczne mgławice, galaktyki, gwiaździste niebo. Te zdjęcia nie pozostawi obojętnym ani dzieci, ani dorosłych.

"Idiots and Angels"

Animowany przeznaczony dla grupy wiekowej 16+. Historia pokazuje, że główny bohater, który sprzedał broń, był niegrzeczny i złym człowiekiem. W danym momencie, zauważa, że ukazał anielskie skrzydła. Na szczęście negatywne cechy zostały zastąpione przez dobre w jego charakterze. W krótkim okresie czasu, pomimo jego oporu, to przekształca się z nieprzyjemnym osobowości w dobrej osoby.

Małe dzieci lubią oglądać bajki o aniołów (wszystkie serie) nie jest pożądane. W najlepszym przypadku, nie będzie im zrozumieć, a co gorsza – być źle zrozumiane.