801 Shares 9239 views

Rosyjska modelka Ksenia Kahnovich: biografia, parametry kształtu i życie osobiste

Nasza bohaterka jest zwycięzcą show "You – supermodelka" (2004) Xenia Kahnovich. Chcesz zapoznać się z jej biografii? Czy jesteś zainteresowany w życiu osobistym piękne? Wszystkie niezbędne informacje są przedstawione w artykule.

życiorys

Urodziła się 29 stycznia 1987 roku we Władywostoku. Ojciec i matka Xenia – przedstawiciele zawodów technicznych. Gdy nasza bohaterka była 5 lat, rodzina przeniosła się do Kahnovich mieście Togliatti (region Samara). To właśnie tam, że jego dzieciństwo przyszłego modelu.

Xenia wzrosła aktywny i ciekawy dziecko. Od najmłodszych lat uczyła się tańca i lekkoatletykę. Dziewczynka szkoły uczestniczyli w konkursie amatorskich i różnych imprez. Lubiła być w centrum uwagi.

„- Supermodelka You” projekt

Nasza bohaterka ma spektakularny wygląd. Jej wyraziste oczy, zgrabny nos i pełne usta. Wraz ze wzrostem 180 cm kobieta o wadze 56-57 kg. Parametry swoje dane: skrzynię – 80 cm, w pasie – 60 cm, biodra – 88 cm.

Pod koniec 2003 roku, Xenia Kahnovich dowiedział się o castingu do programu „You -. Supermodelka” Pojechała tam, by spróbować szczęścia. W końcu udało jej się wśród uczestników show. W sumie 14 wybranych piękności. Oprócz Xenia nad projektem były trzy mieszkańcy miasta Togliatti. To Pimenov Nadzieja Natasha Churaeva i Pirozhkova Ksenia. Wszystkie z nich są uczniowie agencji modelek – „Ra-fashion”. Chociaż nie można nazwać ich przyjaciół. Traktowali siebie jako rodaka.

Premiera reality show „You – supermodelka” odbyła się w styczniu 2004 roku na kanale STS. Przez dwa miesiące, dziewczęta wybrane na castingu, uczestniczył w sesjach zdjęciowych i wykonywać różne zadania. Prowadząc program zostały Aleksandr Tsekalo, Swietłana i Fiodor Bondarczuk.

Po każdym projekcie dyplomowym opuścił jeden z uczestników, który jest gorszy niż inne, i wykazała sama w stanie poradzić sobie z zadaniem. Jako członkowie jury były znane osobistości: Siergiej Zverev, Wasiljew Alexander i Michałkow Tatiana Ponarovskaya Irina.

sukces

Finaliści zostały tylko 3 dziewczyny, wśród których była nasza bohaterka. Wybierz najbardziej wartościowego zawodnika musiał poprowadzić Next Model Management agencji modelek. W rezultacie, drugie miejsce przyznano Aleksandre Oleynik. A zwycięzcą reality show był 17-letni Xenia Kahnovich. Model jako nagrodę otrzymał możliwość podpisania umowy (250 tys. Dolarów) do kolejnej agencji. Xenia był gotów to zrobić. Ale wszystko się nagle zmieniło. W Togliatti, w którym uczestniczyli przedstawiciele innych modeli agencja IMG. Zaproponowali oni rosyjski kosmetyczne korzystniejsze warunki. Nasza bohaterka nie chciał współpracować z NEXT. Kahnovich podpisał kontrakt z IMG Models, a następnie udał się do Francji.

dalsza kariera

Podczas pierwszego roku swego pobytu w Paryżu, pracowała z wieloma markami handlowymi – Carolina Herrera, D & G, Laura Biagiotti, Gucci i inne.

Jak on może budować swoją karierę Xenia Kahnovich? Zdjęcia zwycięzcy programu „You – supermodelka” pojawiła się na okładkach kolorowych magazynów, takich jak Cosmopolitan, Harper Bazaar i Marie Claire. Brała udział w pokazach znanych projektantów.

Ostatnio rosyjska piękność podróżuje dużo, strzelanie do katalogów modnych butów i odzieży. Jej kontrakt z IMG Models jest zakończony. Wróciła do Togliatti. Ona ma stałą i wysoką płatną pracę.

Xenia Kahnovich: miłość życia

Nasza bohaterka nawet w młodości był otoczony uwagę chłopców. Jednak słodka i nieśmiała dziewczyna w żadnym pośpiechu, aby rozpocząć romans. W pierwszej kolejności zostało badanie i modelowanie kariery. Xenia to rodzice obsługiwane.

Po wzięciu udziału i wygrania w projekcie „You – supermodelka” Liczba naszych fanów bohaterka znacząco wzrosła. Wiedziała, że był zainteresowany tylko w nich jako osoby z wyświetlaczem.

Dusza kolega Ksenia Kahnovich spotkał kilka lat temu. Imię i nazwisko jej Nie wybrano ujawnione. Wiemy tylko, że jest obywatelem fińskim i profesjonalnym fotografem. Prawie 2 lata pary żył w małżeństwie cywilnym. I pewnego dnia młody człowiek złożył ofertę kochanie. Xenia, że tak. Ślub odbył się w dniu 1 sierpnia 2014 w Togliatti. W uroczystości wzięli udział tylko bliskich przyjaciół młodej pary jak i ich krewnych.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak, gdzie się urodziła i jak zbudować model kariery Xenia Kahnovich. Jej życie osobiste było również przeglądowi przez nas. Życzymy tę piękną dziewczynę do finansowego dobrobytu i szczęścia w rodzinie!